Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kontaktiraj vjeka privatno, objasni mu sve i vjerujem da neće biti problema, barem bi ja tako, ako ti je stalo do pisanja bez moderiranja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kontaktiraj vjeka privatno, objasni mu sve i vjerujem da neće biti problema, barem bi ja tako, ako ti je stalo do pisanja bez moderiranja

pa stalo mi je al mi je reko da sam jos na promatranju i da moji postovi nemaju vete s vezom
pofuk




oprostite gdjice ivana7
pofuk ovdje
ispricavam se sto Vas u ove sate gnjavim i nadam se da Vas nisam zbudio

– nisi me zbudio.
– noću ja i previše radim.
– pa što je ovo nema nikoga na forumu.
– onda jesmo li se noćas zabavili.

– ja sam bila na 3-4 mjesta, svugdje je bilo super, luda noć.
– i sada većina hrvatske mladeži tetura pijana i nadrogirana ulicama moga grada.
– ali kad kockam ne pijem.
– bila sam i u casinu dva sata, i dobitak 4.000kn .
– a u jednom momentu je bio i gubitak 10.000kn .
– ali rulet me zbilja ide,
– i nema gužve, izgleda je kriza,
– ali diskaći su full puni,
– sada kad sam se vraćala doma na svakih 1.000m sudar,
– možda je i Vama sinek slupao auto.
– ali no problem Vi ste investitori Vi imate novaca.
– i policije ima ko u prići,
– a vidjela sam i jednu pašćinu na kome piše policija.
– zabavne su ulice moga grada.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Hvala ti što si nas iscrpno informirala o događanjima iz tvog života. Informacije su od enormnog značaja za investicijski forum.

Po ovom scenariju bi se dala snimiti epizoda za Opstanak.

[/quote]
Mene bi zanimalo,..Jesi li se šta je…ala sinog,…?!?

Sve je stvar psihe.....

pofuk tada razmisli malo o tome, pa probaj nešto mijenjati, nema druge

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


pofuk tada razmisli malo o tome, pa probaj nešto mijenjati, nema druge

pa razmisljam od samog pocetka kak da pocnem mijenjati i nikak da dojdem do zakljucka
pofuk
p.s. mozda je jedino rjesenje da se povede peticija na forumu da se mene odmemorira
puno bi mi znacilo u ova teska vremena

Kako pokrenuti peticiju na ovom forumu?

Prvi glasam za tebe da te odmoderiraju. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Iz onoga što sam čitao pofukovi postovi su jako duhoviti i nikoga ne vrijeđaju. Pofuk je jako tolerantan pripadnik zajednice. Burza se neće podići prije nego što se popravi raspoloženje ulagača, a Pofuk daje značajan doprinos boljem raspoloženju na forumu.
Ja smatram da bi mu trebalo dati šansu, odnosno odmoderirati ga.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

hvala Vam najljepsa obojici
eto sa pravom sam odabro da sa Vama provedem uskrs
to mi je najbolja odluka sta se tice ove godine na burzi
pofuk

Za pofuka [thumbsup]

No pain no Game


Iz onoga što sam čitao pofukovi postovi su jako duhoviti i nikoga ne vrijeđaju. Pofuk je jako tolerantan pripadnik zajednice. Burza se neće podići prije nego što se popravi raspoloženje ulagača, a Pofuk daje značajan doprinos boljem raspoloženju na forumu.
Ja smatram da bi mu trebalo dati šansu, odnosno odmoderirati ga.

Daje i ivana7 na sebi vrlo svojstven nacin doprinos humoru i dobrom raspolozenju iako toga i nije svjestan. [thumbsup]

Ja se isto priključujem onima koji daju podršku osobi koja piše pod nickom pofuk ……..dojam koji daje njegovo pisanje je svakako pozitivan …..mislim da ga je neko proglasil dobrim duhom foruma i da mu to potpuno odgovara…….ne sjećam se da sam od njega pročitala išta uvredljivo prema ikome….meni zna biti i naporan neki put jer kaj god otvoriš on je tam………al nekak simpatično naporan [smiley]



Iz onoga što sam čitao pofukovi postovi su jako duhoviti i nikoga ne vrijeđaju. Pofuk je jako tolerantan pripadnik zajednice. Burza se neće podići prije nego što se popravi raspoloženje ulagača, a Pofuk daje značajan doprinos boljem raspoloženju na forumu.
Ja smatram da bi mu trebalo dati šansu, odnosno odmoderirati ga.

Daje i ivana7 na sebi vrlo svojstven nacin doprinos humoru i dobrom raspolozenju iako toga i nije svjestan. [thumbsup]
[/quote]
apsolutno se slazem sa Vama i zato molim da se i ivana7 forumas odmemorira jer sam ja stvarno dosta naucio iz njezinih postova
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close