Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja ih znam nekoliko koje su u stanju ispuniti ovaj kriterij i za koje vjerujem da će to i ostvariti.

– "ali neću Vam napisati i koje su to dionice".
– e, takvog te volim.
– ali zato znaš koja je moja adresa na p.p.

– I love this game.
Pozdrav !



ti tvoji transformersi ionako imaju rezervacije da drže rezultate pod kontrolom. dobar pick, slažem se. Al ima par boljih. I ne ovise o tečaju (paše im doduše jeftinija kuna zbog turističke sezone), ni o uvozu ni o izvozu…ni o konkurenciji…jer je nema.. hihi

Ne znam da li ima boljih. Recimo DIOK bi bio bolji kada bismo bili sigurni da će imati isti promet kao prošle godine. Evo neka si netko izračuna koliko bi dodatnih milijuna KN godišnje značila kuna slabija samo za 1%. Kad sam jednom računao mislim da je ispalo dodatnih 20ak milja kn. A što ako bude 5% Ili 10%?
[/quote]

Ma koji crni Dioki, pa ti već 5 godina nisu u stanju kune jedne zaraditi. Nisam uopće mislio na izvoznike jer se nikako ne bih kladio na tu kartu (osim eventualno tog tvog, ali reko sam ti zbog kojeg razloga).

I'LL BE BACK



Ja ih znam nekoliko koje su u stanju ispuniti ovaj kriterij i za koje vjerujem da će to i ostvariti.

– "ali neću Vam napisati i koje su to dionice".
– e, takvog te volim.
– ali zato znaš koja je moja adresa na p.p.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
ako krene globalni oporavak ,prvi koji ce povecati dobit kod nas bi bili brodari,globalni oporavak bi donio rast BDI-a,zbog povecane proizvodnje i samim tim povecane potraznje za sirovinama,sto bi brodarima dalo pune ruke taj nas sektor bi mogao imati direktnu korist…ponavljam AKO krene globalni oporavak,a sve mi ukazuje na to da se nesto pozitivno dogadja….ispravite me ako grijesim…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ma koji crni Dioki, pa ti već 5 godina nisu u stanju kune jedne zaraditi. Nisam uopće mislio na izvoznike jer se nikako ne bih kladio na tu kartu (osim eventualno tog tvog, ali reko sam ti zbog kojeg razloga).

A kako će se tečaj odraziti na poslovanje banaka ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


A kako će se tečaj odraziti na poslovanje banaka ?

– banke će isto kao i ja zaraditi bezobrazno puno novaca.
– ali će nahebati svi kunolovci koji imaju kredite s deviznom klauzulom.
– a takvih je u ovoj zemlji o-ho-ho.
– a i naša draga vlada ima isto tih deviznih kredita i kta u devizi o-ho-ho.
– e tu će na scenu stupiti naš guverner i braniti će kunu.
– ali taj scenarij, koji je svakako i izgledan, nije i dobar za našu zemlju.
– pitam se pitam ?????
– zašto ne nacionaliziraju te banke.
– i pokupe im lovu.

– I love this game.
Pozdrav !



Ma koji crni Dioki, pa ti već 5 godina nisu u stanju kune jedne zaraditi. Nisam uopće mislio na izvoznike jer se nikako ne bih kladio na tu kartu (osim eventualno tog tvog, ali reko sam ti zbog kojeg razloga).

A kako će se tečaj odraziti na poslovanje banaka ?

[/quote]

ne razumijem banke

I'LL BE BACK


– banke će isto kao i ja zaraditi bezobrazno puno novaca.

Rekoh ti već. Ko zarađuje puno na burzi, nama sreće u ljubavi. Ako nastaviš zarađivati tako puno nikada nećeš naći dečka.

Svi znamo da postoje samo dvije osobe na ovoj planeti koje sve pogađaju na burzi. Ti i Nouriel Roubini. I oboje ste samci.

Najbolje stvari u životu su nepredvidive.

Inače mi smo u godini 2009 a ne 1945. Banke se nacionaliziraju kupovinom, a ne puškom.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Inače mi smo u godini 2009 a ne 1945. Banke se nacionaliziraju kupovinom, a ne puškom.

– a ja naivno mislila kako će ova vlada krenuti,
– u boj, u boj, za narod svoj.

– I love this game.
Pozdrav !



Inače mi smo u godini 2009 a ne 1945. Banke se nacionaliziraju kupovinom, a ne puškom.

– a ja naivno mislila kako će ova vlada krenuti,
– u boj, u boj, za narod svoj.
Ovo mi je nekako navijački što mi je još jedan od razloga det ju ar d boj not grl.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA




Inače mi smo u godini 2009 a ne 1945. Banke se nacionaliziraju kupovinom, a ne puškom.

– a ja naivno mislila kako će ova vlada krenuti,
– u boj, u boj, za narod svoj.
Ovo mi je nekako navijački što mi je još jedan od razloga det ju ar d boj not grl.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

[/quote]

– što je moji dragi kešolovci ????????
– što se ovo događa na burzi ???????
– ah, kako je divno čekati taj crobex na 1.000 ,
– samo će i tada trebati imati hrabrosti za nešto kupiti.

– a ja i dalje navijam,
– u boj, u boj, za crobex svoj.

– I love this game.
Pozdrav !





Inače mi smo u godini 2009 a ne 1945. Banke se nacionaliziraju kupovinom, a ne puškom.

– a ja naivno mislila kako će ova vlada krenuti,
– u boj, u boj, za narod svoj.
Ovo mi je nekako navijački što mi je još jedan od razloga det ju ar d boj not grl.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

[/quote]

– što je moji dragi kešolovci ????????
– što se ovo događa na burzi ???????
– ah, kako je divno čekati taj crobex na 1.000 ,
– samo će i tada trebati imati hrabrosti za nešto kupiti.

– a ja i dalje navijam,
– u boj, u boj, za crobex svoj.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ovo je toliko navijačko muški nastrojeno da mi daje još jedan razlog dec ju ar d boj no grl. [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Inače mi smo u godini 2009 a ne 1945. Banke se nacionaliziraju kupovinom, a ne puškom.

– a ja naivno mislila kako će ova vlada krenuti,
– u boj, u boj, za narod svoj.

edo pa daj nabaci koji par za danas
steta sto si prestao pisati a stvarno ti je kladionica dobro isla
– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
[thumbsup]

New Report

Close