Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tekstovi koje piše ženska ruka uvijek imaju neku toplinu bez obzira na svijet virtualie,ne zgledaju kak da ih robot tipka ….prava žena se ne hvali svojim znanjima ,već čeka da ih drugi u njoj prepoznaju….pogotovo ,nikad ,baš nikad ne hvali se novcima i zaradom ….govori ,ali zna i šutjet kad treba ….ne napada prva ,ali se zna braniti….. nikad se ne svađa sa kolegicama kojih je ovdje ionako premalo….međusobno žene komuniciraju milozvučno i ugodno i nadasve opušteno…..

– evo mene opet.
– draga Karla, ipak sve ne možemo biti idealne kao ti.
– ali zato sam ja na burzi najuspiješnija.
– ne da sam robot, ja sam stroj za pravljenje novca na burzi.
– i zašto se ne bih hvalila svojim znanjem ???????

– I love this game.
Pozdrav !

Zar je bito jel ivana musko il zensko…

nego kako komentirate porast vrijednosti kune tokom proslog tjedna… kao da neki eurici pristizu u zemlju… jel ima ko kakv info…


Za pocetak jedno brijanje ak padne [lol]

– dušo, takvi kao ti su mi najdraži.
– njih i brijem i šišam na burzi.
– da bi netko zaradio, netko mora i izgubiti.
– u burzovnom trgovanju uvijek jedna strana griješi.

– I love this game.
Pozdrav !

@Twixer
moj tekst se odnosil na aktivnost jedne "žene " na ovom forumu i samo par sitnica koje meni govore o tome tko je……. iskreno rečeno to me uopče ne zanima ko je ovdje kojeg spola ,samo sam išla braniti Mateju koju znam a ja uvijek branim one koje volim….u crticama veliš …uvijek tak pišem jer i to volim…..trendove ne pratim u ničemu jer volim misliti svojom glavom….


– ali zato sam ja na burzi najuspiješnija.
– ne da sam robot, ja sam stroj za pravljenje novca na burzi.
– i zašto se ne bih hvalila svojim znanjem ???????

OMG! Ovo je the best post svih vremena na ovom forumu! Čitam i ne vjerujem svojim očima!
[thumbsup]



Tekstovi koje piše ženska ruka uvijek imaju neku toplinu bez obzira na svijet virtualie,ne zgledaju kak da ih robot tipka ….prava žena se ne hvali svojim znanjima ,već čeka da ih drugi u njoj prepoznaju….pogotovo ,nikad ,baš nikad ne hvali se novcima i zaradom ….govori ,ali zna i šutjet kad treba ….ne napada prva ,ali se zna braniti….. nikad se ne svađa sa kolegicama kojih je ovdje ionako premalo….međusobno žene komuniciraju milozvučno i ugodno i nadasve opušteno…..

– evo mene opet.
– draga Karla, ipak sve ne možemo biti idealne kao ti.
– ali zato sam ja na burzi najuspiješnija.
– ne da sam robot, ja sam stroj za pravljenje novca na burzi.
– i zašto se ne bih hvalila svojim znanjem ???????

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Draga Ivana …mislim da smo nas dve već sve riješile u privatnom dopisivanju ….manje se srdi ,jer to škodi ljepoti ….želim ti svu sreću u privatnom životu i na burzi….


Definiraj normalan! [lol]

– suprotno nego na ovoj temi gdje lud zbunjenoga….

– I love this game.
Pozdrav !


želim ti svu sreću u privatnom životu i na burzi….

Nemože sve. Ko ima sreće na burzi nema u ljubavi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– ali zato sam ja na burzi najuspiješnija.
– ne da sam robot, ja sam stroj za pravljenje novca na burzi.
– i zašto se ne bih hvalila svojim znanjem ???????

OMG! Ovo je the best post svih vremena na ovom forumu! Čitam i ne vjerujem svojim očima!
[thumbsup]
[/quote]

– ja sam u nekim firmama u TOP10.
– a gdje si ti ???????????

– osim što mi znaš na burzi uvaliti po 2-3 dionice.
– ali o tome smo već raspravili.

– I love this game.
Pozdrav !



– ali zato sam ja na burzi najuspiješnija.
– ne da sam robot, ja sam stroj za pravljenje novca na burzi.
– i zašto se ne bih hvalila svojim znanjem ???????

Ja bih ga stavio na drugo mjesto svih vremena. Prvi je kada je Al Gore izjavio da je on izumio internet.

OMG! Ovo je the best post svih vremena na ovom forumu! Čitam i ne vjerujem svojim očima!
[thumbsup]
[/quote]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Uvijek sam sumljao, ivana7 mi je bila uvijek preagresivna za ženu…

– što ćeš kada barem pola Vas mašta o lancima.
– ali ja Vas ipak ne bičujem, ja Vas šišam na burzi.
– i što je najčudnije u svemu,
– većina tu uživa u svojim gubitcima.
– potpuno su u pravu Vaše supruge kad Vas zbog toga i izmlate.

– I love this game.
Pozdrav !


Zar je bito jel ivana musko il zensko…

nego kako komentirate porast vrijednosti kune tokom proslog tjedna… kao da neki eurici pristizu u zemlju… jel ima ko kakv info…

Gdje pala, 7,46 srednji HNB

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close