Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




– pa ima li netko normalan na ovom forumu da mu se barem portfelj diže.

Još nisam čul da GA neko tak zove… [wink]
[/quote]

Uvijek sam sumljao, ivana7 mi je bila uvijek preagresivna za ženu…

[/quote]

Nije još žena, ali ima sve predispozicije da to jednog dana postane.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– pa ima li netko normalan na ovom forumu da mu se barem portfelj diže.

Definiraj normalan! [lol]
[/quote]

Osoba koja predivan proljetni dan ne provede na internet forumima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Evo ja lijepo idem pisati prognozu za idući vikend.

– i uvijek neki padobranac, ovaj put padobranka, me izbaci iz takta.

– a sada nam Vi gospođo Mateja dajte prognozu za idući vikend.
– sve moje su do sada bile uspješne.
– ali zasto se niti jedne Vaše ne mogu sjetiti.

– I love this game.
Pozdrav !

Pregrube riječi koristiš …..Mateja se s tobom samo malo šalila….. obzirom da je ovo jedan poslovno-zabavni forum …..imaš prekruto shvačanje svega napisanog ….pogotovo kada si ti u pitanju….prava žena bi se ispričala kolegici kojoj je u afektu malo preoštro odgovorila ….


Evo ja lijepo idem pisati prognozu za idući vikend.

– i uvijek neki padobranac, ovaj put padobranka, me izbaci iz takta.

– a sada nam Vi gospođo Mateja dajte prognozu za idući vikend.
– sve moje su do sada bile uspješne.
– ali zasto se niti jedne Vaše ne mogu sjetiti.

– I love this game.
Pozdrav !



@Ivana7

molim te napiši prognozu…jedva čekam….
I like this game too…..
[thumbsup]


Osoba koja predivan proljetni dan ne provede na internet forumima.

Da nisi ovo napisal, točno bi se nekak usečal usamljeno.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Neću ništa prognozirati jer je to besmisleno. Želim Vam skrenuti pažnju na činjenicu da slijedeći tjedan počinje nova serija tromjesečnih izvještaja u US. To bi moglo znatno utjecati na kretanje cijena dionica.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


prava žena bi se ispričala kolegici kojoj je u afektu malo preoštro odgovorila ….

Šta je to prava žena ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan





– pa ima li netko normalan na ovom forumu da mu se barem portfelj diže.

Još nisam čul da GA neko tak zove… [wink]
[/quote]

Uvijek sam sumljao, ivana7 mi je bila uvijek preagresivna za ženu…

[/quote]

Nije još žena, ali ima sve predispozicije da to jednog dana postane.
[/quote]

Za pocetak jedno brijanje ak padne [lol]



prava žena bi se ispričala kolegici kojoj je u afektu malo preoštro odgovorila ….

Šta je to prava žena ?

[/quote]

Ona koja ne zanovijeta … previse


Ona koja ne zanovijeta … previse

Ili što bi amarikanci rekli low maintenance girl.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




prava žena bi se ispričala kolegici kojoj je u afektu malo preoštro odgovorila ….

Šta je to prava žena ?

[/quote]

Ona koja ne zanovijeta … previse
[/quote]

Tekstovi koje piše ženska ruka uvijek imaju neku toplinu bez obzira na svijet virtualie,ne zgledaju kak da ih robot tipka ….prava žena se ne hvali svojim znanjima ,već čeka da ih drugi u njoj prepoznaju….pogotovo ,nikad ,baš nikad ne hvali se novcima i zaradom ….govori ,ali zna i šutjet kad treba ….ne napada prva ,ali se zna braniti….. nikad se ne svađa sa kolegicama kojih je ovdje ionako premalo….međusobno žene komuniciraju milozvučno i ugodno i nadasve opušteno…..


Tekstovi koje piše ženska ruka uvijek imaju neku toplinu bez obzira na svijet virtualie,ne zgledaju kak da ih robot tipka ….prava žena se ne hvali svojim znanjima ,već čeka da ih drugi u njoj prepoznaju….pogotovo ,nikad ,baš nikad ne hvali se novcima i zaradom ….govori ,ali zna i šutjet kad treba ….ne napada prva ,ali se zna braniti….. nikad se ne svađa sa kolegicama kojih je ovdje ionako premalo….međusobno žene komuniciraju milozvučno i ugodno i nadasve opušteno…..

Žene pišu i smrtne presude i dugogodišnje robije i otpuštanja s posla i još mnogo toga u čemu nema nikakve topline. To da "međusobno komuniciraju milozvučno i ugodno i nadasve opušteno" je moguće, ali ima i puno suprotnih primjera. Hvaljenje novcima i zaradom je znak nezrelosti i nema nikave veze sa spolom.

Inače i ti si počela pisati u crticama. To je neki novi trend ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close