Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedino me brine INDG pa me zanima Vaše iskreno mišljenje o ovom građevinaru

– i ja sam dva puta na kratko bila u toj dionici,
– skupim zaradu i prodam,
– trenutno je nemam.

– ali u principu ne želim ulagati u mutne i sumnjive dionice.
– evo na primjer dionica SMNS,
– stvarno dividenda najbolja na našem tržištu,
– ali postoji i zahtjev na sudu star više godina,
– i gazde svakako žele izbaciti male dioničare iz firme po cca 200kn,
– i zašto bi sada ja ulazila u jednu firmu gdje sam nepoželjna.
– a s druge strane postoje tisuće i tisuće investicija kojima je poželjan moj novac.
– ali za sve ni ja, a niti itko u svijetu nema novaca.

– pogledajte samo ovu našu vladu kako traži investitore po svijetu kako bi u nju uložili,
– i lijepo plaćaju, 8.5% i to u eurima.

– I love this game.
Pozdrav !

I love this comment !

Besplatno šišanje.

Ako treba šišam i ispod kože


Herbos za sada ne dijeli dividende…

– molim te nemoj nas više zamarati s Herbosom na ovoj temi.
– a evo ti i izviješće.

– ove godine minus -12.24mil, koji je duplo manji nego lani -37,56mil.
– nakon kolikoko godina poslovanja u minusu kod nas ide stečaj ???????

– ili np. ona Zdenka.
– nikako mi nije jasno zašto se s njom još trguje na burzi ?????

– I love this game.
Pozdrav !


– a ja noćas proslavila svoju brutalno veliku zaradu na burzi.
– trebate se znati i veseliti, i to je dio života.

Nakon proslava uvijek slijedi otrježnjenje. I to je dio života, treba znati i to prihvatiti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


– ove godine minus -12.24mil, koji je duplo manji nego lani -37,56mil.
– nakon kolikoko godina poslovanja u minusu kod nas ide stečaj ???????

Amazon.com je bio 5 godina u minusu

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ivana8, da si stvarno pročitala izvješće skužila bi da sve nije tako crno-bijelo. Koja firma ima promet 120 milja kuna, a potraživanje od kupaca u aktivi 11 milja kuna??? Mijo je otpisao sva potraživanja da bi povećao rashode, čak je i dionice maknuo iz temeljnog kapitala…. (garant nije uspio sve tako brzo naplatiti). Chromos agro ima veće prihode a ima i potraživanja od kupaca 168 milja kuna… Ako ćemo gledati proizvodnju sredstava za zaštitu bilja, koja će ostati nakon prodaje građevinskog dijela, skočila je s 87,7 milje prihoda prošle godine na 92,2 milje ove godine.

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


Draga gospođo čestitam od srca na Vašim uspjesima. Vidim da i žene kao Vi mogu biti najbolji ulagači.

Ona ti je još daleko od gospođe. Žene mogu biti jako dobri ulagači i jako uspješne u svakom poslu. Ivana mora shvatiti jednu stvar. Nemože postati uspješna žena, prije nego što postane žena. [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Komentar trgovanja.

– evo za danas gotovo.
– i kao da se ništa nije događalo, iz minusa u dobar plus, pa završili oko nule.
– ovo je zbilja super,
– obzirom na strašan jučerašnji rast,
– a danas je ipak petak,
– mnogi kešolovci su u velikom strahu danas prodavali ono malo sirotinje što posjeduju,
– ali očito je kako niti puno toga nemaju,
– pa tako nismo niti imali jači pad koji sam objektivno danas očekivala.

– nema veze, idući tjedan, nove radne pobjede, i novo bezobrazno bogaćenje.
– onda što ćete kupovati idući tjedan ????????????

– I love this game.
Pozdrav !


Ona ti je još daleko od gospođe. Žene mogu biti jako dobri ulagači i jako uspješne u svakom poslu. Ivana mora shvatiti jednu stvar. Nemože postati uspješna žena, prije nego što postane žena. [smiley]

Uh, ti problema! Nemaš pojma kaj se sve z skalperom i bor-mašinom more napraviti.
No, razmisli malo, ak je bog z jenog Adamovog rebra napravil Evu, kaj bi tek napravil z radijatora.
Ovo ti je slično sam je tehnologija druga.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

– onda što ćete kupovati idući tjedan ????????????

Kruh, mljeko ….

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Ivana8, da si stvarno pročitala izvješće skužila bi da sve nije tako crno-bijelo.

– nemam ga potrebe čitati, jer brojke kao i slika ipak kažu više nego tisuću rijeći.
– ako lažem ja, onda lažu i oni s svojim brojkama.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close