Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…a bit će da nisi jedina… [lol]


– a čuj rade kao za sebe.
– ja im u ovoj situaciji niti radno vrijeme nisam skratila.
– ali sam im produžila marendu,
– što ću ih zahebavati kada nema posla.

Izgleda da si poslovni model preslikala od ZG Holdinga

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Interesantno. I onda je promet pao 50% od kada si ti preuzela vođenje firme. [smiley]

– nije, šest mjeseci je promet bio veći 30%.
– pa povećala sam i broj zaposlenih.
– siječanj je još bio o.k.,
– ali veljača, i ovo sada, katastrofa.

– I love this game.
Pozdrav !


…Ivana,mislila si sigurno na tofu šnicle… [smiley]

– da točno te šnicle.
– ako se iz njih cijedi krv nisu svježe,
– malo ih istučem batićem,
– vegeta, ne treba dodati soli,
– malo ulja, okrenete dva puta na tavi i gotovo za par minuta.

– I love this game.
Pozdrav !



Interesantno. I onda je promet pao 50% od kada si ti preuzela vođenje firme. [smiley]

– nije, šest mjeseci je promet bio veći 30%.
– pa povećala sam i broj zaposlenih.
– siječanj je još bio o.k.,
– ali veljača, i ovo sada, katastrofa.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

I see.

A da se više foukusiraš na crnogorsko tržište. Čini se da su on "the next big thing". A i marende tamo traju dulje pa bi se tvoji radnici lako adaptirali.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Interesantno. I onda je promet pao 50% od kada si ti preuzela vođenje firme. [smiley]

– nije, šest mjeseci je promet bio veći 30%.
– pa povećala sam i broj zaposlenih.
– siječanj je još bio o.k.,
– ali veljača, i ovo sada, katastrofa.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ti mora da se baviš špedicijom ili tako nešto.
A što te više čitam sve sam više uvjerenja da si muško jer kako bi inače otvoreno "pisala " da trošiš tuđe plaće na burzu.
Ovo ivana7 je pravi pseudonim.
Trebela bi se zvati Ivano7 a ja ivana 7.
Misilim da bi to bilo u redu.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



…Ivana,mislila si sigurno na tofu šnicle… [smiley]

– da točno te šnicle.
– ako se iz njih cijedi krv nisu svježe,
– malo ih istučem batićem,
– vegeta, ne treba dodati soli,
– malo ulja, okrenete dva puta na tavi i gotovo za par minuta.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
…o Bože,umrijet ću od smijeha… [lol] izletit će mi ovi čevapi od ručka… [lol]

Nego, burza ponovno poludila.

– a lijepo mi je moj stručni stožer za financijska ulaganja jutros govorio.
– DLKV.
– ekipa to ponovno kupila.
– ja nisam, i sada se grizem kao i mnogi kešolovci.

– nema veze, portfelj zbilja lijepo raste.
– a krenuo i telefon nakon toliko otpora.

– I love this game.
Pozdrav !


Nego, burza ponovno poludila.

NIje jedina

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



potencijalna isplata dividende oko 45 kn po dionici
naglašavam da je to mogućnost,a love ima

– ovo više nije tajna kada si javno objavio.
– nauči se raditi, drugi put me prije obavijesti na p.p.

– ajde sada ću pratiti i to čudo.
– ipak se moraš iskupiti, znaš i sam koliko su investori popušili love na tvoje neozbiljne procijene o brodarima.
– ma sve si ti dobro pisao o brodarima, samo nisi tu uspio ukalkulirati i ovu krizu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Asti gospe Ivana.Pa nisu li najveći poznavaoci brodara spušili najviše na brodarima.
Da su znali prodavali bi brodove prije godinu dana i kupovali ih sada u pola cijene.
A LPLH je najviše pala od svih brodara iako je najmanje brodar.
A kako naše tržište funkcionira moglo bi se lako dogoditi da jedan brod pokriva cjelokupnu tržišnu
kapitalizaciju cijele TNPL.Pa nisu li vrli drukaći tehničari govorili da TNPL ide na 700,a to bi upravo
bio jedan brod.A ima ih šesnaest.
U panici nema razuma i staloženosti.A narod je uhvatila panika.Još uvijek je prisutna i potrebno je
jako malo da ponovno krene stampedo.
A mi koji smo ostali na ZSE sigurno smo skratili život u agoniji ove godine i po.
Gubici su ogromni i sada bi trebalo imati isti kapital kao početkom 2008 i lako vratiti izgubljeno.
Većina je izgorila i upucavala lovu kada je sve bilo "jeftino".
Ja sam mislio da crobex ne može ispod 3.000.A ono došlo i do 1.250.

Strava.




potencijalna isplata dividende oko 45 kn po dionici
naglašavam da je to mogućnost,a love ima

– ovo više nije tajna kada si javno objavio.
– nauči se raditi, drugi put me prije obavijesti na p.p.

– ajde sada ću pratiti i to čudo.
– ipak se moraš iskupiti, znaš i sam koliko su investori popušili love na tvoje neozbiljne procijene o brodarima.
– ma sve si ti dobro pisao o brodarima, samo nisi tu uspio ukalkulirati i ovu krizu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Asti gospe Ivana.Pa nisu li najveći poznavaoci brodara spušili najviše na brodarima.
Da su znali prodavali bi brodove prije godinu dana i kupovali ih sada u pola cijene.
A LPLH je najviše pala od svih brodara iako je najmanje brodar.
A kako naše tržište funkcionira moglo bi se lako dogoditi da jedan brod pokriva cjelokupnu tržišnu
kapitalizaciju cijele TNPL.Pa nisu li vrli drukaći tehničari govorili da TNPL ide na 700,a to bi upravo
bio jedan brod.A ima ih šesnaest.
U panici nema razuma i staloženosti.A narod je uhvatila panika.Još uvijek je prisutna i potrebno je
jako malo da ponovno krene stampedo.
A mi koji smo ostali na ZSE sigurno smo skratili život u agoniji ove godine i po.
Gubici su ogromni i sada bi trebalo imati isti kapital kao početkom 2008 i lako vratiti izgubljeno.
Većina je izgorila i upucavala lovu kada je sve bilo "jeftino".
Ja sam mislio da crobex ne može ispod 3.000.A ono došlo i do 1.250.

Strava.
[/quote]
dragi kolega lopina… pomalo sam pratila vaše pisanje i više nego jasno je vidljivo permanentno drukanje za dionice koje posjedujete…čitala sam i o vašim katastrofalnim gubicima i zaista smatram da vas treba ignorirati. osim ako onaj tko vas slijedi nije mazohista.
zato bih vam preporučila da otvorite temu "najbolji promašaj". tu biste imali puno toga za napisati.

"Mir s Vama"


dragi kolega lopina… pomalo sam pratila vaše pisanje i više nego jasno je vidljivo permanentno drukanje za dionice koje posjedujete…čitala sam i o vašim katastrofalnim gubicima i zaista smatram da vas treba ignorirati.

Pa sta se onda ne drzisi svojih savjeta? Osobno smatram da kolega Lopina realno i objektivno pise, no razum i psihologija trzista na zalost ne idu ruku pod ruku.

New Report

Close