Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bibic ? [undecid]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

veliki broj "preživjelih" malih (kla)dioničara čita ovaj forum.
i ne nasjeda na svaki pomak na usa burzi.
čuvaju ljudi lovu (i štitnjaču).

a i ta količina love (malih kla-dioničara), u vremenu kada mirovinci prisilno spavaju, ne može podignuti grobija Bog zna koliko.

ne tako davno grobi na 2000 je izgledao smiješno, neodrživo nizak.
sada se ta razina čini nedohvatljivom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ja znam da je sve jeftino i da su ovo dobre cijene, ali kupovati neću jer čekam jeftinije. velikih na burzi više nema osim mirovinaca, a njih je država kastrirala jer im je pobrala sve pare i uvalila državne obveznice. radije ću dokupiti kad se počnu nazirati znakovi oporavka u svijetu pa neka bude i 20% skuplje, nego sada kupiti jeftino pa za par dana gledati kako je još -15% jeftinije.
sad pušem i na hladno, ameri neka rastu ako žele. oni imaju i pare i jare. mi nemamo ništa osim ogromnih dugova države i poduzeća

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


ja znam da je sve jeftino i da su ovo dobre cijene, ali kupovati neću jer čekam jeftinije. velikih na burzi više nema osim mirovinaca, a njih je država kastrirala jer im je pobrala sve pare i uvalila državne obveznice. radije ću dokupiti kad se počnu nazirati znakovi oporavka u svijetu pa neka bude i 20% skuplje, nego sada kupiti jeftino pa za par dana gledati kako je još -15% jeftinije.
sad pušem i na hladno, ameri neka rastu ako žele. oni imaju i pare i jare. mi nemamo ništa osim ogromnih dugova države i poduzeća

evo lipo vidiš.
moj prethodni post se odnosio i na tebe.
naravno, i na mene.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


veliki broj "preživjelih" malih (kla)dioničara čita ovaj forum.
i ne nasjeda na svaki pomak na usa burzi.
čuvaju ljudi lovu (i štitnjaču).

a i ta količina love (malih kla-dioničara), u vremenu kada mirovinci prisilno spavaju, ne može podignuti grobija Bog zna koliko.

ne tako davno grobi na 2000 je izgledao smiješno, neodrživo nizak.
sada se ta razina čini nedohvatljivom.

Zanimljivo mišljenje, pogotovo kad dolazi od čovjeka koji je govorio da neće kupovati dok crobex ne probije 1.780, pa kad je probio onda se vrlo brzo strmoglavio nazad.
Doista čudno kako neki imaju još uvijek obraza govoriti drugima što da rade?!!
Da ne spominjemo čuvene targete broj jedan, dva i tri, da bi se poslije reklo da ih ima desetak.
Čudna je ta bolest senilnost, ništa ne boli…………..ali ginko garantirano pomaže [thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ



veliki broj "preživjelih" malih (kla)dioničara čita ovaj forum.
i ne nasjeda na svaki pomak na usa burzi.
čuvaju ljudi lovu (i štitnjaču).

a i ta količina love (malih kla-dioničara), u vremenu kada mirovinci prisilno spavaju, ne može podignuti grobija Bog zna koliko.

ne tako davno grobi na 2000 je izgledao smiješno, neodrživo nizak.
sada se ta razina čini nedohvatljivom.

Zanimljivo mišljenje, pogotovo kad dolazi od čovjeka koji je govorio da neće kupovati dok crobex ne probije 1.780, pa kad je probio onda se vrlo brzo strmoglavio nazad.
Doista čudno kako neki imaju još uvijek obraza govoriti drugima što da rade?!!
Da ne spominjemo čuvene targete broj jedan, dva i tri, da bi se poslije reklo da ih ima desetak.
Čudna je ta bolest senilnost, ništa ne boli…………..ali ginko garantirano pomaže [thumbsup]
[/quote]
šjor šalabajzer,
čini mi se da ništa ne razumite.
skužajte na opažaju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




veliki broj "preživjelih" malih (kla)dioničara čita ovaj forum.
i ne nasjeda na svaki pomak na usa burzi.
čuvaju ljudi lovu (i štitnjaču).

a i ta količina love (malih kla-dioničara), u vremenu kada mirovinci prisilno spavaju, ne može podignuti grobija Bog zna koliko.

ne tako davno grobi na 2000 je izgledao smiješno, neodrživo nizak.
sada se ta razina čini nedohvatljivom.

Zanimljivo mišljenje, pogotovo kad dolazi od čovjeka koji je govorio da neće kupovati dok crobex ne probije 1.780, pa kad je probio onda se vrlo brzo strmoglavio nazad.
Doista čudno kako neki imaju još uvijek obraza govoriti drugima što da rade?!!
Da ne spominjemo čuvene targete broj jedan, dva i tri, da bi se poslije reklo da ih ima desetak.
Čudna je ta bolest senilnost, ništa ne boli…………..ali ginko garantirano pomaže [thumbsup]
[/quote]
šjor šalabajzer,
čini mi se da ništa ne razumite.
skužajte na opažaju.
[/quote]

Vlad, pusti to… nema taj pojma ni o čemu… Sjeti se slike paraolimpijaca

Hell is Empty and all the Devils are Here

@pm šjor merlina
pustite me da uživam u svom neznanju.
zadnjih par tjedana potrefilo me da sam sve živo ispogađao.
LPGF

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@pm šjor merlina
pustite me da uživam u svom neznanju.
zadnjih par tjedana potrefilo me da sam sve živo ispogađao.
LPGF

PM JE PM ako ti je čovjek to poslao na pm znaci da ne želi da to vidi cijeli forum…budi korektan



@pm šjor merlina
pustite me da uživam u svom neznanju.
zadnjih par tjedana potrefilo me da sam sve živo ispogađao.
LPGF

PM JE PM ako ti je čovjek to poslao na pm znaci da ne želi da to vidi cijeli forum…budi korektan
[/quote]
prepun sandučić, ne da mi se brisati za odgovor.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ma slobodno objavi………stojim iza svake riječi

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

@pm šjor merlin

lipo ponavljam…zanemarite moje prognoze bez gnoze.
LPGF

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close