Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rumeninge i trošarine na gorivo i tel.

– evo ja do duboko u noć računala, analizirala.
– ali da ne pišem cijelu analizu jer ju i ne šljivite 1%.
– HT.
– računam na dokup poslije prve isplate dividende,
– pa zatim dokup s ostatkom dividende,
– to vam je ono kta. na kta.
– i tako po nekoj mojoj računici meni to dođe negdje u ljetu 16.6% veći broj dionica.
– s još nekim financijskim transakcijama planiram dogodine u ovo vrijeme imati HT-a još cca 50% više nego sada.

– i onda mi dođe onaj ljigavi Rumeninge s svojim trošarinama,
– na telefone ni manje ni više njemu tu treba 1.200.000.000,oo kuna pogledajte koliko tu samo ima nula,
– jer gospodi novac treba,
– oni su pametni kako to treba i potrošiti,
– pa tko je još vidio, i tko još zna što je to štednja.

– ali ta jedna glupasta odluka nosi i preko 50% dobiti telefona.
– vidili pametnjakovići kako tu ima love pa što se i oni ne bi malo užicali.
– jer treba upropastiti još i ono što nije upropašteno,
– jer kada smo u govnima onda trebamo biti svi u govnima.
– e jadni ste da jadniji ne možete biti.

– Vladov target od 135kn, u ovoj situaciji je i previše veliki.
– ako bi se tu spustila dobit po dionici 10kn, tada i cijena dionice ide na 100kn.

– e koga vraga ja već desetak dana tu računam, kalkuliram, proučavam, tu i pišem kako bi dobila koju ideju kada mi dođu oni retardirani s svojim biserima od ideja.

– imam novaca, danas sam mislila i nadokupljivati.
– ali ni sama nemam pojma,
– tu trgovati ili sve ovo poslati u 3pm.
– i reći Vam hebite se dragi Hrvati, kapital ne poznaje granice.

– samo je pitanje vremena kada će ići novi porezi na prozore, dimnjake …
– uvijek se piše treba oporezovati imovinu i one koji imaju.
– samo dragi Hrvati ti su i pametni, i zbilja ih je teško zahebati.
– jer da nisu takvi ne bi ništa ni imali.
– znači ostaje Vam jedino masovni porez na sirotinji, kruh, mlijeko, gorivo, telefone…
– da sam ja na vlasti ja bih Vam nabila i porez na zrak.

– danas sam ljuta isto kao i onaj Mrgud, i i pišem dosta piz….
– I love this game.
Pozdrav !

– danas sam ljuta isto kao i onaj Mrgud

I ja sam danas ljut .

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

što se ljutite na rumenigea? pametan mu je prijedlog. nema ništa iritantnije od naših divnih vozača koji pričaju na mobitel kao kakve tetkice i pritom voze 20 kmh. treba tu i država malo uzeti. to je za dobrobit našeg zdravlja (manje tumora) i za ekologiju (manje vožnje). bravo rumenige. ja sam uz tebe.

...povijest se ponavlja...


što se ljutite na rumenigea? pametan mu je prijedlog. nema ništa iritantnije od naših divnih vozača koji pričaju na mobitel kao kakve tetkice i pritom voze 20 kmh. treba tu i država malo uzeti. to je za dobrobit našeg zdravlja (manje tumora) i za ekologiju (manje vožnje). bravo rumenige. ja sam uz tebe.

– bravo pametni !!!!!!
– ali za moju firmicu trošak goriva i telefoni su značajna stavka.
– i to ne spada u nikakav lukzuz nego su realni troškovi i potrebe samog poslovanja.
– u konačnici netko i treba platiti te troškove.
– i opet sirotinja u konačnoj cijeni prizvoda.
– a pitanje je i koliko smo tada konkurentni u odnosu na uvozne proizvode.

– I love this game.
Pozdrav !

Ima u mome selu jedna pijana budala koja nema kome nije dužna.
– kada ga pitaju kako može spavati kada je toliko dužan ????
– on: ja dobro pitajte one koji su mi dali novce ???

– mislim kako tu ima dosta sličnosti s našom Vladom.

– I love this game.
Pozdrav !

čuj, ja sam uvijek zato da se oporezuju gluposti. ok, tebi za firmu treba nafta i telefon, ali većina ljudi se bez valjanog razloga voza po gradu i zagađuje i ako tako nastave uskoro će svijet propasti zbog ekoloških kataklizmi koje slijede. a što se mobiteliranja tiče, samo neka oporezuju sms-ove. pa ne šaljete valjda u firmi sms-ove? ako šaljete, onda ste vi neka jako jadna firmica. eh, da mi je 5 dana vlasti….ogulio bi ovaj napaćeni narod do gole kože. sve bi im uzeo jer nemaju pojma…udri po mobitelašima i vozačima. inače, auto mi pije oko 20 litara po gradu pa nemam nikakve nade da ću ušparati.

...povijest se ponavlja...

Kriza, tečaj, krediti.

– ima i nekih stvari koje me zbilja vesele u ovoj krizi.
– još odavno je moralo stajati u Ustavu RH,
– zabrana podizanja kredita, bilo kojoj vladi za bilo kakvu namjenu.
– jer to su stvarno neodgovorne osobe bilo da su komunisti ili HDZ.

– ali izgleda su se opametili malo ovi vani te će puno teže ići kreditne linije za naše pijance.
– a i turistička sezona izgleda neće biti tako sjajna i bajna.
– e onda neće biti ni puno eura,
– a kada nečega nema, onda mu i cijena skače.
– a sva naša sirotinja zadužena s deviznom klauzulom.
– e biti će veselo.

– I love this game.
Pozdrav !


a što se mobiteliranja tiče, samo neka oporezuju sms-ove. pa ne šaljete valjda u firmi sms-ove? ako šaljete, onda ste vi neka jako jadna firmica.

– daj ne budi i ti naivan,
– pa početi će od sms-a,
– ja išla na dizel jer mi je to tada bilo puno isplatljivije,
– a sada dizel kao i super.
– pogledaj kolika je cijena jedne litre goriva u USA.
– a pogledaj i koji porezi kod nas čine jednu litru goriva.

– pa u svijetu nafta nikada nije bila jeftinija,
– samo ne znam kako nam to može pomoći.

– I love this game.
Pozdrav !


što se ljutite na rumenigea? pametan mu je prijedlog. nema ništa iritantnije od naših divnih vozača koji pričaju na mobitel kao kakve tetkice i pritom voze 20 kmh. treba tu i država malo uzeti. to je za dobrobit našeg zdravlja (manje tumora) i za ekologiju (manje vožnje). bravo rumenige. ja sam uz tebe.

Delboy, kaj si danas šudra jel?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


čuj, ja sam uvijek zato da se oporezuju gluposti. ok, tebi za firmu treba nafta i telefon, ali većina ljudi se bez valjanog razloga voza po gradu i zagađuje i ako tako nastave uskoro će svijet propasti zbog ekoloških kataklizmi koje slijede. a što se mobiteliranja tiče, samo neka oporezuju sms-ove. pa ne šaljete valjda u firmi sms-ove? ako šaljete, onda ste vi neka jako jadna firmica. eh, da mi je 5 dana vlasti….ogulio bi ovaj napaćeni narod do gole kože. sve bi im uzeo jer nemaju pojma…udri po mobitelašima i vozačima. inače, auto mi pije oko 20 litara po gradu pa nemam nikakve nade da ću ušparati.

Tako je udri po djeci koja nema love za telefoniranje, pa si šalju SMS, a tko na kraju to plaća oni ili roditelji.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

– ali izgleda su se opametili malo ovi vani te će puno teže ići kreditne linije za naše pijance.

Mislim da nisu previše zabrinuti zbog toga, imaju oni još vrijednih firma za prodati.
Prve veća količina novca kad zatreba ode HEP i onda smo mirni za ovu godinu

Naziv izdavatelja HEP D.D.
Naziv V.P. HEP D.D./REDOVNA DIONICA HEP-R-A
Izdana količina 10.995.644
Nominalna vrijednost 1.800,00
Valuta nominalne vr. HRK

Prvo će u braniteljski fond staviti 7% i zatim 25% na prodaju, nisu to mali novci.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


– ali izgleda su se opametili malo ovi vani te će puno teže ići kreditne linije za naše pijance.

Mislim da nisu previše zabrinuti zbog toga, imaju oni još vrijednih firma za prodati.
Prve veća količina novca kad zatreba ode HEP i onda smo mirni za ovu godinu

Naziv izdavatelja HEP D.D.
Naziv V.P. HEP D.D./REDOVNA DIONICA HEP-R-A
Izdana količina 10.995.644
Nominalna vrijednost 1.800,00
Valuta nominalne vr. HRK

Prvo će u braniteljski fond staviti 7% i zatim 25% na prodaju, nisu to mali novci.
[/quote]
to je jos jedino ostalo u 100% vlasnistvu….pitali su sukija u jednoj pol. emisiji dali se razmislja o prodaji djela hep-a ,rekao je da trenutno nema sanse dok su ovakve cjene na burzi…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close