Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ko danas gleda fundmente, po istima je sve potcjenjeno….No, razglabam onak općenito….


Istina da je po tome sve podcjenjeno, ali nesto od toga je vise podcjenjeno a nesto manje, a nesto ima perspektivu a nesto i nema bas, se slazete?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Giga, kaj Vi mislite o ATPL ? Bude li danas kakav rast ?

Za šaku dijamanata !



Moja analiza na Kosn-u je i više nego kvalitetna.
Jer upravo jednostavne stvari daju i najbolje rezultate, dividenda od 18 ili 20% je bolja od Ht-ove, što znači da je po definiciji ona najbolja.


Pa taj toj dionici se ni ne trguje skoro, a u ovakva vremena to moze biti opasno, mozda je tada bolje ulaganje KOEI?

[/quote]

Odlično, što se manje trguje manji i gubitak, slažete li se?


Giga, kaj Vi mislite o ATPL ? Bude li danas kakav rast ?

To nitko ne zna, tako da ne znam ni ja.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.




Moja analiza na Kosn-u je i više nego kvalitetna.
Jer upravo jednostavne stvari daju i najbolje rezultate, dividenda od 18 ili 20% je bolja od Ht-ove, što znači da je po definiciji ona najbolja.


Pa taj toj dionici se ni ne trguje skoro, a u ovakva vremena to moze biti opasno, mozda je tada bolje ulaganje KOEI?

[/quote]

Odlično, što se manje trguje manji i gubitak, slažete li se?
[/quote]
Teoretski je tako, ali u praksi i ne bas, pogotovo kada ti trebaju novci.
Pola se slazem sa vama pola ne, ovisi o drugom dijelu portfelja, ako me razumijete?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.





Moja analiza na Kosn-u je i više nego kvalitetna.
Jer upravo jednostavne stvari daju i najbolje rezultate, dividenda od 18 ili 20% je bolja od Ht-ove, što znači da je po definiciji ona najbolja.


Pa taj toj dionici se ni ne trguje skoro, a u ovakva vremena to moze biti opasno, mozda je tada bolje ulaganje KOEI?

[/quote]

Odlično, što se manje trguje manji i gubitak, slažete li se?
[/quote]
Teoretski je tako, ali u praksi i ne bas, pogotovo kada ti trebaju novci.
Pola se slazem sa vama pola ne, ovisi o drugom dijelu portfelja, ako me razumijete?
[/quote]

Slažem se i ja s vama 100%, što znači da se slažemo iako se vi samnom slažete samo pola.
Zanimljivo, ovo mi se još nije dogodilo, čitao sam o tome samo.

Ja se slažem 100% sa Vama mada mi još niste rekli ništa o ATPL. Izgleda da ću morati pričekati školskog kolegu ivanu7.

Za šaku dijamanata !


Ja se slažem 100% sa Vama mada mi još niste rekli ništa o ATPL. Izgleda da ću morati pričekati školskog kolegu ivanu7.

Eto znao sam da nisi nov na forumu, ako je skolski kolega onda je pedesetica tu i kod tebe…sala mala…
Netko uletio na temu i podjelio nam jedinice a tebi stotku,hm…Edooooo

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Koji Edo ? Ja sam Vlado i točno je da sam oko pedesetice.

Za šaku dijamanata !

Jel ste to išli u srednju školu drukanja? [lol]


Koji Edo ? Ja sam Vlado i točno je da sam oko pedesetice.


Nisam mislio na Vas kada sam rekao Edooo, vec sam mislio na nekog drugoga, no nije bitno…

@nikson

Kolega, vi ste izbjegavali sate drukanja i sada vam je krivo? [lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Nismo onda imali sate drukanja jer smo bili u socijalizmu. Nije mi krivo.
Imate li Vi kakav best buy kad mi već nema schul kolege.

Hvala

Za šaku dijamanata !

New Report

Close