Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



madmazel jovanka mit long gambe,
ljubazno Vas molim da navedete koje dionice smatrate povoljnom kupnjom na dulje vremensko razdoblje (ca 5 godina).

– i na koncu jedna banka, izvornog hrvatskog imena s područja Rijeke, ima u nazivu puno č i ć te to zbilja ne mogu niti izgovoriti, a ime je dobila po nekom brdu pokraj Rijeke.

– ma ko više gleda na 5 godina.
– np. ova moja preporuka (banka čudnog imana i prezimena) u jedan dan plus +17,02%.

– I love this game.
Pozdrav !

Vatreni bi zbario Ivanu, valda misli da joj je slika iz putovnice na avataru.Ajde ljudi će se i zaljubit zbog dionica, nije to ni tako loše, a kad se probude iz transa, možda dionice budu jako gore. [thumbsup]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Dividenda HT-a.

– zahvaljujem se upravi HT-a na izdašnoj dividendi.
– ja sam računala kako će biti cca 26,50kn, ali s ovih par kuna više ja dobivam desetke tisuća kuna više.
– evo skinula ja još jedan jack pot.
– a nije da se nije slavilo i tulumarilo,
– danas sam se digla u 16.00 .
– i večeras će se slaviti,
– HT je to zbilja zaslužio.
– Mudriniću pozvan si na tulum, ako pratiš ovaj forum, ne treba ti ni auto, kuće su nam u susjedstvu.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. tko ono piše kako je kriza.
– ja bih rekla kako je ovo kriza kako za koga.
– nažalost većina će uvijek biti u krizi.




madmazel jovanka mit long gambe,
ljubazno Vas molim da navedete koje dionice smatrate povoljnom kupnjom na dulje vremensko razdoblje (ca 5 godina).

– i na koncu jedna banka, izvornog hrvatskog imena s područja Rijeke, ima u nazivu puno č i ć te to zbilja ne mogu niti izgovoriti, a ime je dobila po nekom brdu pokraj Rijeke.

– ma ko više gleda na 5 godina.
– np. ova moja preporuka (banka čudnog imana i prezimena) u jedan dan plus +17,02%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

…odlično…par pitanja…
…na kojem prometu…od 20.2…do danas…cijena jednaka…komada prošlo cca 5780 ili ti oko milja i 400k kuna…s tim…da je samo 900 komada na ispod 220…dividenda velite…pa ima firmi koje daju veću…a i ak treba lakše je prodat, recimo ht…
…a i kolko me pamćenje služi…ovo je avstrijska banka…a one su "najizloženije"…pa sad…ko voli…
…no kao što sam napisao…uđeti svi u ovu…kolegica kupi dividendu…prodaje vama…i…idemo dalje za njom…
…no, da se vratim na početak, da je dobra firma, je…samo nažalost ima i boljih…tak da ne kužim…zašto ovu…sami ste rekli 5g. ko živ ko mrtav


Dragi moji investitori pa što se je to dogodilo s Vama.

– izgeda sam jedino ja tu vesela.
– pa tuga se je doslovno uvukla na sve teme.

– evo napišem jedan post na temi HT, i odmah jedinice,
– a ja se samo pohvalila s možebitnom dividendom.

– molim Vas budite mi veseli barem jedan jedini vikend kada se i ne trguje dionicama.
– i molim katastrofičare da pronađu koju drugu temu za pisanje.
– ipak je ovo tema za one uspiješne,
– one koji znaju i koji zarađuju velike novce na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !



Dragi moji investitori pa što se je to dogodilo s Vama.

– izgeda sam jedino ja tu vesela.
– pa tuga se je doslovno uvukla na sve teme.

– evo napišem jedan post na temi HT, i odmah jedinice,
– a ja se samo pohvalila s možebitnom dividendom.

– molim Vas budite mi veseli barem jedan jedini vikend kada se i ne trguje dionicama.
– i molim katastrofičare da pronađu koju drugu temu za pisanje.
– ipak je ovo tema za one uspiješne,
– one koji znaju i koji zarađuju velike novce na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

…hehe…kolegica ko da je ostala u 2007.g…za nju se nisu dogodile ni 2008 niti 2009…svaka čast…
…i drago mi je da osim mene netko zarađuje…samo i dalje širite taj nauk…
…jer…ukoliko ljudi zarađuju…to znači da i više trguju…što više trguju meni bolje…jer i ja onda zarađujem…jer dogodilo mi se jednom…da sam zaboravio…a imao naloge na bidu i na asku…da je moj nalog na prodaji po toj cijeni…i ja si velim pa ko ovo ovak "jeftino daje" i ja ga pokupim…2 minute poslije zove broker i veli…pa to nesmjete raditi…izgledat će kao da ima prometa na dionici…a ustvari sebi prodajete…ja nisam mogao vjerovati…mislio ja netko se stavio ispod mene pa ga ja pokupio…kad ono…sam sebe grickam…
…dajte ljudi…nemote da radim probleme sa sebi…trgujte…ovak je dosadno…a lovu bute ovak i onak potrajbali na stvari kaj vam ne trebaju…pa onda ih potrajbajte bar na burzi…
…osječaj je sličan…gubitka na burzi i spoznaje "a koji sam klinac ovo kupio"…sve je to nasreću u glavi…


Ono što si ti izgubila na burzi nemože se kupiti novcem. Nijedan broker ti nemože kupiti zdravlje.

– još kada ste se svi Vi čudili ja sam pisala kako na burzi može zarađivati samo 10% investitora.
– e ne znam jesi li kada kockao u životu ???
– pa burza ti je jako slićna kocki ili ruletu.

– ako kockaš s novcima od kuće, savim je svejedno je li ti ruka 1.000 ili 2.000kn,
– znači u dobitku si, i potpuno je nevažno hoćeš li biti u plusu 10.000 ili 20.000kn,
– veseli te sama igra.

– ali ako stalno za igru vadiš svoj novac, i stalno gubiš,
– tada više zbilja nemaš osjećaja za igru,
– operećen si gubitkom,
– koji slučajni pogodak te uopće ne veseli jer si svjestan kako je tvoj stvarni gubitak zbilja veliki.

– prevedite ovo na dionice i dolazite na isto.

– a ono najvažnije je kako bez rizika nema ni profita.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana 7= dojče telekom, sad znam zašto vatreni bari Ivanu 7 [wink]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


…ukratko…nelikvidne dijonice…na kojima bi brzo štela van…jer u doba krize…a i 5 g. poslije nema vajde u njima…
…zapravo vam je željela preporučiti dividende dionice…al nije…jer prvo kupite ove od nje…

– ma piši o meni što hoćeš, ali nemoj o drukanju.
– jer zbilja nikada na ovom forumu nisam drukala na niti jednu jedinu dionicu.
– pisala sam o nelikvidnim, ali nikada i imena tih firmi upravo zbog drukanja.
– a o onome o čemu sam pisala tu na ovoj temi se je uvijek moglo i jako lijepo zaraditi, ili ne izgubiti puno.

– I love this game.
Pozdrav !


Draga Ivana stvarno ste jaki.
Možda Vam forumaši osporavaju puno toga što napišete, ali da ste izuzetno inteligentni i samuvjereni to Vam nitko ne može osporiti. Samo će ljudi sigurni u sebe (ne bahati i prepotentni) primiti šalu na svoj račun i iz nje napraviti još bolju. Ne mislim ovdje samo na moju šalu već na Vašu povijest prepiske sa raznovrsnim forumašima koji su Vas pokušali diskreditirati ili samo učiniti smješnom. međutim Vi ste uvijek bili svoja bez trunke bijesa, nervoze ili objesti. Ja u tome vidim Vašu veličinu i skidam Vam kapu na tome kao čovjeku. O ulaganju čovjek može napisati što poželi, ali iz postova je vidljivo njegovo pravo lice i njegove slabosti. Vaše su možda negdje drugdje, ali svakako ne u kvaliteti karaktera.
S poštovanjem Vatreni (koji je ponosan da ste mu na listi prijatelja).


…eto moram pohvaliti Vatrenog…lijep i civiliziran post… [thumbsup]


…odlično…par pitanja…
…na kojem prometu…od 20.2…do danas…cijena jednaka…komada prošlo cca 5780 ili ti oko milja i 400k kuna…s tim…da je samo 900 komada na ispod 220…dividenda velite…pa ima firmi koje daju veću…a i ak treba lakše je prodat, recimo ht…
…a i kolko me pamćenje služi…ovo je avstrijska banka…a one su "najizloženije"…pa sad…ko voli…
…no kao što sam napisao…uđeti svi u ovu…kolegica kupi dividendu…prodaje vama…i…idemo dalje za njom…
…no, da se vratim na početak, da je dobra firma, je…samo nažalost ima i boljih…tak da ne kužim…zašto ovu…sami ste rekli 5g. ko živ ko mrtav

– danas zbilja nisam raspoložena za nikakve svađe.
– ima malo dionica te banke i zbilja me nije briga kamo će ići s cijenom.
– a ponuđena paleta dionica Zlatne kune, pa 80% toga uopće nije na burzi.
– uvijek sam za malo zdrave zahebancije koja je tim izborom dionica išla na Vladov račun.

– I love this game.
Pozdrav !


…hehe…kolegica ko da je ostala u 2007.g…za nju se nisu dogodile ni 2008 niti 2009…svaka čast…
…i drago mi je da osim mene netko zarađuje…samo i dalje širite taj nauk…

– i u krizi se može zaraditi.
– knjigu u ruke i pročitajte i kako se to radi.

– nego što je s kešolovcima ????????
– zar sam jedino ja dobila jack pot ???????

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close