Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivana kako ti je firma jako mala, a izvozno orijentirana..onda ti i ne ide izvoz baš

**obrisano***

ej ivana, da si sada kupovala ht umjesto po 360 kn, sada bi mogla računati na 200.000 miliona bilijardi kuna dividende [thumbsup]


Ne čini mi se izglednim da bi ht mogao pasti na 165 ili 130 kn, i to samo zato jer ga nitko nije kupio tako jeftino, a i zašto prodavati nešto što u sebi ima cca 30 kn dividende na tako smiješnoj cijeni. Molim komentar na jedno razmišljanje (bilo kakav je dobro došao):
kome je u interesu, osim dt, da ht isplati dividendu ili čak i izvanrednu (ili čak smanjenje tk)? Što bi dobio braniteljski fond i što bi dobili mirovinci? Da li mogu taj dobiveni novac (koji sada čuči na računu) koristiti za "pomoć" državi? Zato mislim da će se ht vratiti čim će se dijeliti lova, a mislim da to nećemo dugo čekati jer lova sada svima treba-ako ništa drugo dr. ivi da ima za jelku [lol]

ak padne na 130 dividenda bude 13 kn ne 30

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Koje su još razlike između mene i Vlada.

koliko sam imala čuti gospodin Vlad ipak vodi jednu firmu koja je i jedan od najvećih gubitaša kod Hrvata. (pravi gigant od gubitaša).
– a Ivana vodi također jednu izvozno orijentiranu firmu.
– istina, jako mala, ali jedna od najuspiješnijih u Hrvatskoj.
– ni moja ni Vladova ne kotiraju na burzi.

– i love this game.
Pozdrav !

Ivana kako ti je firma jako mala, a izvozno orijentirana..onda ti i ne ide izvoz baš
[/quote]

Bitna je orijentacija. Je li završila ona naša izvozna ofenziva ili još napadamo ?

Biti izvoznik u HR je vjerojatno jednako teško kao biti uzgajivač banana u Kanadi. S time da ovi u Kanadi imaju neku perspektivu s obzirom na globalno zatopljenje, a ovi u HR nikakvu s obzirom na politiku.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ne čini mi se izglednim da bi ht mogao pasti na 165 ili 130 kn, i to samo zato jer ga nitko nije kupio tako jeftino, a i zašto prodavati nešto što u sebi ima cca 30 kn dividende na tako smiješnoj cijeni. Molim komentar na jedno razmišljanje (bilo kakav je dobro došao):
kome je u interesu, osim dt, da ht isplati dividendu ili čak i izvanrednu (ili čak smanjenje tk)? Što bi dobio braniteljski fond i što bi dobili mirovinci? Da li mogu taj dobiveni novac (koji sada čuči na računu) koristiti za "pomoć" državi? Zato mislim da će se ht vratiti čim će se dijeliti lova, a mislim da to nećemo dugo čekati jer lova sada svima treba-ako ništa drugo dr. ivi da ima za jelku [lol]

ak padne na 130 dividenda bude 13 kn ne 30
[/quote]

evo jedna prigodna za Ivku.

Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ivana i love this game..moze koji post
Uistinu uzivam u citanju tvojih škrabotina…cini mi se da si pukla,doslovno.pa savjetujem i razgovor s kompetentnim ljudima..
bet buy,cijeli crobex na 1200 bodova.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Ivana i love this game..moze koji post
Uistinu uzivam u citanju tvojih škrabotina…cini mi se da si pukla,doslovno.pa savjetujem i razgovor s kompetentnim ljudima..
bet buy,cijeli crobex na 1200 bodova.

ivana7 momentalno nije dostupna pa ako moze ja cu napisati kakav post jer ne da sam puko nego sam se raspo na osnovne kemijske elemente
pofuk

ja bi jedan oonaj u stilu:
-išao sam na tržnicu
– kupio sam grincajg
-skuhao sam juhicu
– oprao sam nogice
-išao sam pajkti
– lijepo sam sanjao

joj šta volem sex, drugs & rock’n’roll


ja bi jedan oonaj u stilu:
-išao sam na tržnicu
– kupio sam grincajg
-skuhao sam juhicu
– oprao sam nogice
-išao sam pajkti
– lijepo sam sanjao

joj šta volem sex, drugs & rock’n’roll


znate sta iskreno kolega?
prvi puta da danas nemogu izaci u susret jer momenatalno skupljam po sobi te kemijske elemnte od kojih sam bio sklepan i zlo mi je…..
bolje da Vam se ne pocnem jadati kaj sam sve pronasao……
uzas……
preskocit cu ono vodik…kisik…itd….
preskocit cu i one sto nisu za javnost (ostatak mladenackog ludila)
ma sve cu preskociti……
ali u svakome zlu ima nesto dobro……
nasao sam dosta visoko obogacenog urana,tako da cu naci kupca za to jer se navodno trazi na bliskom istoku
pofuk

– pa kolega pofuk pa to je sve jednostavno
– ako će svaka protrgovana cijena dionice biti viša od prethodne onda će dionice rast
– ako će svaka protrgovana cijena dionice biti manja od prethodne onda će dionice padati
– vi uzimajte samo one prve, a klonite se onih drugih
– e sada na kakvim će to prometima biti to je upitno
– malim ili velikim
– a nekom je i milion puno
– a meni je i 500 miliona malo
– pa hoće li biti puno ili malo ovisi o tome što vi mislite o tome ali i pero i ivica i hrvoje i jure
– pa prosjek svih vas je onda top što će tada biti
– am nei će birti dobro jer ja uvijek dobivam
– osim kad gubim
-ali baš me briga jer imam jednu malu tvrtkicu koja izvozi led eskimima i pjesak arapima
– a pijeska i leda će uvijek biti
+ samo treba znati gdje treba tražiti
+ zato ja dođem ovdje pa vidim gdje svi traže tu ću i ja
– evo puno sam vam savjeta dao jer je ovo ipak best baj
i jedan savjet za kraj:
Zašto dionice rastu ili padaju:

http://img291.imageshack.us/my.php?image=bolsaid0.jpg

– aj lav špek&luk!



ja bi jedan oonaj u stilu:
-išao sam na tržnicu
– kupio sam grincajg
-skuhao sam juhicu
– oprao sam nogice
-išao sam pajkti
– lijepo sam sanjao

joj šta volem sex, drugs & rock’n’roll


znate sta iskreno kolega?
prvi puta da danas nemogu izaci u susret jer momenatalno skupljam po sobi te kemijske elemnte od kojih sam bio sklepan i zlo mi je…..
bolje da Vam se ne pocnem jadati kaj sam sve pronasao……
uzas……
preskocit cu ono vodik…kisik…itd….
preskocit cu i one sto nisu za javnost (ostatak mladenackog ludila)
ma sve cu preskociti……
ali u svakome zlu ima nesto dobro……
nasao sam dosta visoko obogacenog urana,tako da cu naci kupca za to jer se navodno trazi na bliskom istoku
pofuk
[/quote]

Krenulo te s bizarnim pronalascima. Da odeš na groblje sigurno bi našao Matu Granića.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Baš čitam što sve ne pišete na ovoj temi, ali puno više i na ostalim.

– pa ima toliko zlobe da zbilja ne mogu vjerovati.

– na jednoj temi, nije uopće bitno tko i koja je tema.
– čestita tip imaocima dionica koje su sada na cca 15% svog ATH.
– po meni je to zbilja jadno da jadnije ne može biti.

– većina Vas tu svakodnevno računa svoje portfelje kao najveći škrtci i samo gleda kako zaraditi kunu više.
– a za tu kunu, u stanju su zbilja svašta pisati.
– tako da je na ovome forumu cca 90% postova živo smeće.

– tu se da iščitati tolika radost ako je netko u kešu a tržište pada.
– tu se da iščitati tolika radost ako je netko drugi u velikim gubitcima.
– pitam se, pa gdje ja to živim, ka kakvi su to ljudi ????

– samo većina Vas nije nikada kockala.
– a i ova burza je postala velika kocka.
– kod kocke se nikada ne računa koliko imate trenutno love.
– račun se pravi kada dođete doma.

– isto tako je i kod dionica.
– dok igra traje ne broje se novci.
– a u jedno sam sigurna,
– već sam zaradila puno novaca,
– i ponovno ću zaraditi još i više novaca.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. kod kocke morate imati jednu manju količinu love za koju Vam neće biti žao i ako je izgubite.
– isto tako i kod dionica, ali tu je u pitanju vlika lova, vrijeme, strpljenje, i ono najvažnije, taj novac isto kao kod kocke, znači novac koji je višak i novac koji Vam nije neophodno potreban.
– kod dionica je jedini uvijet da Vam firma ne bankrotira.




ja bi jedan oonaj u stilu:
-išao sam na tržnicu
– kupio sam grincajg
-skuhao sam juhicu
– oprao sam nogice
-išao sam pajkti
– lijepo sam sanjao

joj šta volem sex, drugs & rock’n’roll


znate sta iskreno kolega?
prvi puta da danas nemogu izaci u susret jer momenatalno skupljam po sobi te kemijske elemnte od kojih sam bio sklepan i zlo mi je…..
bolje da Vam se ne pocnem jadati kaj sam sve pronasao……
uzas……
preskocit cu ono vodik…kisik…itd….
preskocit cu i one sto nisu za javnost (ostatak mladenackog ludila)
ma sve cu preskociti……
ali u svakome zlu ima nesto dobro……
nasao sam dosta visoko obogacenog urana,tako da cu naci kupca za to jer se navodno trazi na bliskom istoku
pofuk
[/quote]

Krenulo te s bizarnim pronalascima. Da odeš na groblje sigurno bi našao Matu Granića.

[/quote]
kao sto Vam je vjerojatno poznato jedno vreme sam bio tamo i cuo sam poznati glas koji je rekao bolje da se tu ne nalazimo jednome čiči
sad nisam siguran ali cini mi se da je to on bio…..
enivej ovaj moj post je nebitan
bitno je da ste me na dobro mjesto uputili
pofuk

New Report

Close