Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– i uvijek se možemo dogovoriti za cijenu,
– pa valja možemo i tebi prodati jednu diplomu.


e moj vlad, baš te malo čitam i mislim se,
ako si ti zbilja završio neke 3 škole ili faxa, jadni su ti ti faxevi i škole….

– baš čitam gospodine Bosanac što ste napisali,
– jako pametno.

– nakon kraćeg vijećanja, ja i moja komisija smo došli do potpuno identičnog zaključka.
– a što si ti Vlade mislio dobiti diplomu a da te prije pred komisijom ne propitamo malo,
– ne ide to tako kako si ti zamislio,
– plati, pa dobiješ diplomu.
– ipak se mora imati neko minimalno znanje.

– pratimo i dalje tvoj rad.
– a za dobiti diplomu, sada, na osnovu tvoga znanja nema šanse.
– zato sjedi, dobio si jedan.
– i za godinu dana ponovno možeš pristupiti ispitu.

– I love this game.
Pozdrav !

sto je ovo, igra koja se zove moja diploma je jaca od tvoje?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



e moj vlad, baš te malo čitam i mislim se,
ako si ti zbilja završio neke 3 škole ili faxa, i 1.onda visiš ovako po forumu danima, (jer je tebe nemoguće izbjeć), 2.jadni su ti ti faxevi i škole….

ad1. što mogu kada poslove obavljam strelovito…pa imam vremena.
ad 2.dodao bih: vrlo jadni.

[/quote]
ma nisam ja mislio ništa loše, samo sam konstatirao…
osobno sam upoznao tipa koji ima dva faxa i govori pet jezika, a radi na placu!!!
ti bar radiš za kompom i zarađuješ nešto na burzi, to je ipak bolje!
pozd

Moderatora treba zabranit!!!



– i uvijek se možemo dogovoriti za cijenu,
– pa valja možemo i tebi prodati jednu diplomu.


e moj vlad, baš te malo čitam i mislim se,
ako si ti zbilja završio neke 3 škole ili faxa, jadni su ti ti faxevi i škole….

– baš čitam gospodine Bosanac što ste napisali,
– jako pametno.

– nakon kraćeg vijećanja, ja i moja komisija smo došli do potpuno identičnog zaključka.
– a što si ti Vlade mislio dobiti diplomu a da te prije pred komisijom ne propitamo malo,
– ne ide to tako kako si ti zamislio,
– plati, pa dobiješ diplomu.
– ipak se mora imati neko minimalno znanje.

– pratimo i dalje tvoj rad.
– a za dobiti diplomu, sada, na osnovu tvoga znanja nema šanse.
– zato sjedi, dobio si jedan.
– i za godinu dana ponovno možeš pristupiti ispitu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
reče ivana, koja je ne htijući, naglo propušila [thumbsup]
evo, samo za tebe jedna dobra vijest:
korekcija nije gotova!

što je tu dobro?
pa postoji mogućnost da prije potonuća potegnemo (flat) pa da prestaneš pušiti.
ali,…
ako ti je to već postala bolest ovisnosti, onda ti ni flat ne bu pomogel.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ja sam svoje 3 diplome stekao na malčice drugačiji način…
a pošto sam pokupio sve moguće rektorove nagrade, ispada da su oni još platili meni, a ne ja njima.

Kolega iz puke znatiželje, zbog čega ste studirali 3 fakulteta ?

Mean people suck and nice people swallow!



ja sam svoje 3 diplome stekao na malčice drugačiji način…
a pošto sam pokupio sve moguće rektorove nagrade, ispada da su oni još platili meni, a ne ja njima.

Kolega iz puke znatiželje, zbog čega ste studirali 3 fakulteta ?

[/quote]
Zato da bi cijeli dan visio na forumu [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




ja sam svoje 3 diplome stekao na malčice drugačiji način…
a pošto sam pokupio sve moguće rektorove nagrade, ispada da su oni još platili meni, a ne ja njima.

Kolega iz puke znatiželje, zbog čega ste studirali 3 fakulteta ?

[/quote]
Zato da bi cijeli dan visio na forumu [lol]
[/quote]

Da umres od smjeha kakav saljivac! [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....




e moj vlad, baš te malo čitam i mislim se,
ako si ti zbilja završio neke 3 škole ili faxa, i 1.onda visiš ovako po forumu danima, (jer je tebe nemoguće izbjeć), 2.jadni su ti ti faxevi i škole….

ad1. što mogu kada poslove obavljam strelovito…pa imam vremena.
ad 2.dodao bih: vrlo jadni.

[/quote]
ma nisam ja mislio ništa loše, samo sam konstatirao…
osobno sam upoznao tipa koji ima dva faxa i govori pet jezika, a radi na placu!!!
ti bar radiš za kompom i zarađuješ nešto na burzi, to je ipak bolje!
pozd
[/quote]
Imam i ja 2 faksa i govorim pet jezika, radim za kompom i "zarađujem nešto" na burzi, a moja susjeda radi na placu, pa mi se ipak čini da ove godine njoj ide bolje…



ja sam svoje 3 diplome stekao na malčice drugačiji način…
a pošto sam pokupio sve moguće rektorove nagrade, ispada da su oni još platili meni, a ne ja njima.

Kolega iz puke znatiželje, zbog čega ste studirali 3 fakulteta ?

[/quote]

…pa vjerojatno zato što su mu roditelji usadili svijest o tome da je obrazovanje bitno. Drugima su roditelji usadili svijest o tome da kod nas kamiondžije mogu postati tajkuni, pa im nije potrebno završiti ni srednju.

korisnik od: 22.12.2007.

ocjena poruke
4%

…super. Numerološki, 4 mi je sretan broj. A ovi "drugi", četvorku, u svom kratkom
obrazovnom izletu, najvjerojatnije nikad nisu ni vidjeli.


…pa vjerojatno zato što su mu roditelji usadili svijest o tome da je obrazovanje bitno. Drugima su roditelji usadili svijest o tome da kod nas kamiondžije mogu postati tajkuni, pa im nije potrebno završiti ni srednju.
[/quote]
Slažem se da je obrazovanje bitno. Ali isto tako je bitno izdvojiti se iz prosjeka i smatram da je bolje u svojoj struci ići do kraja, u znanstvenom smislu, jer ćete se tako izdvojiti iz prosjeka, a što će vam omogućiti, ako ništa drugo, daleko više prilika za zaradu. Tu uopće sada ne spominjem ostale dobrobiti koje proizlaze iz takvog statusa. A, ako imate 3 ili više ( nebitan broj) visokih stručnih sprema i dalje ostajete unutar prosjeka visoke spreme, doduše napravili ste disperziju rizika:) Razumijem kada ljudi za svoj gušt požele u kasnijim godinama produbiti znanje iz nekog područja koje ih je oduvijek zanimalo ali nisu prije imali vremena pa onda upišu taj faks, ali ne razumijem one koji upišu 3 faksa i to još skroz dijametralno oprečna npr.: kroatistiku, šumarstvo i još završe flautu u Beču [lol] Wtf dude i kaj budu s tim……mislim mogu s tom flautom isto što i ona iz Američke pite [lol]
disclaimer: sve gornje je pisano u dobroj vjeri bez namjere omalovažavanja poli akademskih građana. U slučaju da se bilo tko od prethodno spomenutih ipak nađe uvrijeđen tada predlažem obrazloženu žalbu s pozivanjem na uvredljive navode dostaviti upravi vodovoda u roku 8 dana od objave ovog posta.

Mean people suck and nice people swallow!



[lol]
U slučaju da se bilo tko od prethodno spomenutih ipak nađe uvrijeđen tada predlažem obrazloženu žalbu s pozivanjem na uvredljive navode dostaviti upravi vodovoda u roku 8 dana od objave ovog posta.[/quote]

Bez uvrede, ali ovakvim "uputama o pravnom lijeku" ja sam se služila u doba osnovnoškolskog obrazovanja. [tongue]

New Report

Close