Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


The tears of Chuck Norris would supply enough liquidity to solve the credit crisis. Too bad he never cries.

hehehehe [lol]

I'LL BE BACK


Nevjerojatno je kako uvijek uspiješ pobijediti kuću na Ruletu [rolleyes]. Prava si. Da nisi ti Hamed Bangoura?

– evo Vam malo zanimljivosti.
– na dionicama zarađuje 10% investitora.
– na kocki rulet, a isto tako i kladionica, postotak je bitno manji 3%.

– za dionice pišem što i radim, i sigurno spadam u tih 10%.
– kod ruleta ipak, jako dobro treba znati matematiku i fiziku,
– a kod kladione se treba kladiti samo na one utakmice koje su prodane i gdje je rezultat namješten.

– znači za sve te igrice koje jako volim Vam je potrebno veliko znanje i dobre dojave.

– evo ima dosta sličnosti kod dionica i kladione kad su u pitanju dojave i namještaljke.
– ali nažalost tu će Vam TA dati krive podatke.

– I love this game.
Pozdrav !


A da nije ona Goran Milić,pardon,Nenad Ninčević? [proud]

Gospođo ili gospođice Klase optimist.

– lijepo je jedriti i biti optimistična.
– ali što kad na moru nema vjetra,
– ista Vam je situacija sada na burzi, nema vjetra koji bi pogurao ove dionice.

– zbog toga morate ulagati u sebe, i u znanje.

– evo snimila sam i prvu reklamu,
– potpuno besplatno, nekada nije sve ni u novcu.
– znam kako su Vam na TV dosadne te reklame,
– ali zato možete vidjeti i kako izgledam.
– nadam se kako muški dio publike uživa u reklami.

– I love this game.
Pozdrav !

Kažu da tko ima sreće na kartama. taj nema u ljubavi…
Kakvi ste na tom polju, to nam jedino još niste ispovjedili?
Kakve muškarce volite?
Brkate, dlakave macho ili metroseksualce? [huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



– a ja imam i svoju malu ekupu, a tu su tipovi i višeg akademskog nivoa nego ti.
– neki od njih se u to kuže, barem su na tvom nivou, a neki ispravljaju i tvoje greške.

Ako krenete skupljati boce možda taj akademski nivo napokon dođe do izražaja pa nešto i zaradite.

[/quote]

– moj dragi Zgubi skuplja boce, i što je loše u tome.
– pa ne krade Vam novce.

– a što ste na mene ljubomorni, pa zašto ????
– pa zar ne možete nešto poduzeti u svom životu i biti uspješni kao i ja.

– svi veliki investitori kao i ja kockaju u životu,
– ali nemojte to raditi s više od 5% kapitala.
– sve Vam je u matematici.
– a kockati se možete i s dionicama, jer su i one danas velika kocka.

– i zbilja je teško sada u ovim vremenima čitati kako je Ivana direktorica, a Vas na poslu zahebava neka budala od šefa.
– kako se Ivana noću zabavlja ili kocka u nekom casinu, a Vi se ne smijete maknuti od svoje drage ženice, koja ne razumije Vaše potrebe za zabavom.
– znam pokušali ste i Vi kockati, pa ste i gaće izgubili, pa je cijeli sljedeći mjesec bio noćna mora jer ste morali dići kredit za preživijeti.
– došli ste na more s zadnjom crkavicom i tamo vidjeli neke predivne jahte, a netko je bio i na tim jahtama.
– ali ja Vam tu ne mogu pomoći, ostaje Vam jedino gospodin Vlad i onaj Šveđanin ali on pita 100kn,
– ostaje Vam jediono mašta,
– i nitko Vam ne brani sanjati lijepe snove.

– i na kraju što će vam lova, ali nažaliost bez nje je sve puno teže.

– I love this game.
Pozdrav !


– kod ruleta ipak, jako dobro treba znati matematiku i fiziku,

Kod ruleta ne treba znati ništa. Jer koju god kombinaciju da odigraš, kuća ima osiguran margin od 1,36% na apsolutno sve ishode (on the long run) zbog zelene nule. Američki rulet ima dve zelene nule, tako da u Vegasu ekipa puši joši više. Nije bezveze izreka među profi kockarima da je rulet za žene i blesave muškarce.

Black Jack je jednina igra kojom možeš pobijediti kuću, i to s yieldom do 5% on te long run. Međutim ljudi takve inteligencije mogu puno više zaraditi s puno manje rizika u bilo kojem drugom vidu posla, a ako se baš zainate na Black Jacku ionako završe u pustinji.

I onda ostaje Poker. Najčešće Texas. Tu ionako ne igraš protiv kuće nego protiv drugih igrača. On the long run, sreća ovdje igra gotovo nikakvu ulogu. _Poker_ je nauka, statistika, matematika i psihologija. Sve drugo su priče za malu djecu.

I'LL BE BACK

– i zbilja je teško sada u ovim vremenima čitati kako je Ivana direktorica, a Vas na poslu zahebava neka budala od šefa.
– kako se Ivana noću zabavlja ili kocka u nekom casinu, a Vi se ne smijete maknuti od svoje drage ženice, koja ne razumije Vaše potrebe za zabavom.
– znam pokušali ste i Vi kockati, pa ste i gaće izgubili, pa je cijeli sljedeći mjesec bio noćna mora jer ste morali dići kredit za preživijeti.
– došli ste na more s zadnjom crkavicom i tamo vidjeli neke predivne jahte, a netko je bio i na tim jahtama.
– ali ja Vam tu ne mogu pomoći, ostaje Vam jedino gospodin Vlad i onaj Šveđanin ali on pita 100kn,
– ostaje Vam jediono mašta,
– i nitko Vam ne brani sanjati lijepe snove.

– i na kraju što će vam lova, ali nažaliost bez nje je sve puno teže.

– I love this game.
Pozdrav !

ivana taj kompleks veće vrijednosti liječi na drugome mjestu,postoji par ustanova za to,lova veliš i sama da nije problem pa plati lječenje ili ćemo ti mi skupiti ,svi skupa ćemo skupljati boce ako treba…


Kažu da tko ima sreće na kartama. taj nema u ljubavi…
Kakvi ste na tom polju, to nam jedino još niste ispovjedili?
Kakve muškarce volite?
Brkate, dlakave macho ili metroseksualce? [huh]

– potuno točna izreka.
– evo Vam informacija iz prve ruke,
– jet set, skup raznoraznih budalaša, potroše na garderobu svu lovu, većina u dugu.
– a ovi novopečeni tajkuni, pogotovo njihova djeca, bože sačuvaj, pa misle kako je čitav svijet njihov i kako se sve oko njih vrti, većina nije to stekla znanjem već raznoraznim legalnim krađama.
– političari, e ti Vam zbilja nemaju pojma ni o čemu.
– ostala kategorija je novonastala sirotinja, a uzrok su ovi gore spomenuti.
Pozdrav !


ivana taj kompleks veće vrijednosti liječi na drugome mjestu,postoji par ustanova za to,lova veliš i sama da nije problem pa plati lječenje ili ćemo ti mi skupiti ,svi skupa ćemo skupljati boce ako treba…

– ovo je jako lijepo mjesto, a tu se lijepo može vidjeti i kakvi smo.
– evo ja i onome tko nešto najgore o meni napiše dam 100%.
– lako je provjeriti idite dosta stranica unatrag.
– sebe ne ocijenjujem, ali možete i sami vidjeti koliko mi daju jedininica.

– e sada ti isti koji mi daju jedinice,
– pitaju me tu i na p.m.
– koja će dionica rasti 500%.
– lijepo je znati neke stvari.

– I love this game.
Pozdrav !



– kod ruleta ipak, jako dobro treba znati matematiku i fiziku,

Kod ruleta ne treba znati ništa. Jer koju god kombinaciju da odigraš, kuća ima osiguran margin od 1,36% na apsolutno sve ishode (on the long run) zbog zelene nule. Američki rulet ima dve zelene nule, tako da u Vegasu ekipa puši joši više. Nije bezveze izreka među profi kockarima da je rulet za žene i blesave muškarce.

Black Jack je jednina igra kojom možeš pobijediti kuću, i to s yieldom do 5% on te long run. Međutim ljudi takve inteligencije mogu puno više zaraditi s puno manje rizika u bilo kojem drugom vidu posla, a ako se baš zainate na Black Jacku ionako završe u pustinji.

I onda ostaje Poker. Najčešće Texas. Tu ionako ne igraš protiv kuće nego protiv drugih igrača. On the long run, sreća ovdje igra gotovo nikakvu ulogu. _Poker_ je nauka, statistika, matematika i psihologija. Sve drugo su priče za malu djecu.
[/quote]

3 temeljna zakona

Poker je igra u kojoj Ivana dobiva.

Burza je igra u kojoj Ivana dobiva.

Posao je igra u kojoj Ivana dobiva.

[lol] [kiss]



Kažu da tko ima sreće na kartama. taj nema u ljubavi…
Kakvi ste na tom polju, to nam jedino još niste ispovjedili?
Kakve muškarce volite?
Brkate, dlakave macho ili metroseksualce? [huh]

– potuno točna izreka.
– evo Vam informacija iz prve ruke,
– jet set, skup raznoraznih budalaša, potroše na garderobu svu lovu, većina u dugu.
– a ovi novopečeni tajkuni, pogotovo njihova djeca, bože sačuvaj, pa misle kako je čitav svijet njihov i kako se sve oko njih vrti, većina nije to stekla znanjem već raznoraznim legalnim krađama.
– političari, e ti Vam zbilja nemaju pojma ni o čemu.
– ostala kategorija je novonastala sirotinja, a uzrok su ovi gore spomenuti.
Pozdrav !
[/quote]

Kakve to ima veze sa onim što sam Vas upitao?
Osim ako odgovor nije da volite djecu novopečenih tajkuna. [huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Većina postova od četvrtka, a prisutna kod nazovi "uglednijih članova" foruma, interpretirana suptilnim izričajem tipa"gric,gric, i mljac,mljac", bio je jasan signal da dotični pripremaju iskrcaj. Međutim , trenutnu situaciju karakterizira, šahovskim žargonom tipičnu za određene sredine, velikim brojem igrača "mice", što u prijevodu veli, veliki broj nesigurnih na TK, koji višekratno primaju istu figuru za potez, vračaju opet u početni položaj, demonstrirajući nesigurnost i dezorijentaciju. Na kraju svega, nameće se retoričko pitanje tko je u pravu, trenutni prodavači ili kupci? Odgovor će vrlo brzo uslijediti. Neupitno je, u određenim segmentima, poželjno prestrukturiranje portfelja. E sad, da je prihvatljiva "rasprodaja" na generalnoj razini, nije. Optimizam me ne napušta!!!

New Report

Close