Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Sailor, ovo oko dolara se više manje slažem, jedino me brine što se zaduženje amerikanaca rapidno povećava i dalje (…), a tvrtek im počinju negodovati da profit pada zbog rasta tečaja.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sutra nakon otvaranja burze u pozitivnu blokadu će ići ove dionice ***obrisano***.

– I love this game.
Pozdrav !

Može i na PM, pošto je ovdje sveprisutniji ruski teški državni aparat. [lol]

Banke se otimaju za novac branitelja

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3186191/index.do;jsessionid=EDCE880F02BB96E99A2B9C0DC26EAEEB.2

[shocked] [lol] [kiss]

Vidim da je dosta korisnika otišlo spavati, jer se pripremaju za sutrašnji dan. Ja ću prvo pogledati seriju Vratiti će se rode koja počinje u 1.30 ( NINK – Sančo može pojasniti kraticu ), a onda sutra lagano buđenje oko 11.30, pa kalkulator u ruke i gledanje kako dionice izlaze iz blokada….malo šortati mirovincima….a onda ručak ( uz graševinu i zasluženi odmor. [thumbsup]


Draga gospodo zbilja ste donijeli malo svježine na ovu temu.

– ali Vi zbilja imate i ogromno iskustvo i znanje.
– te bih Vas molila da ponovno oživite ovu temu.

– pa valjda tu ima koji gric gric,
– a nešto bi moglo, pa može li to bolje,
– a ni Sančo nije tu loš.

Pozdrav !

Kako ne bi moglo bolje kolegice?
Pa ova godina je takva da gore jednostavno ne može.A Ako ne može gore, onda mora biti bolje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ivana 7, cudi me da tako nacitana forumasica nije primjetila taj potencijal za zaradu tj. cinjenicu da je $ od Srpnja dosao sa vrijednosti od 1,6 EUR za $ na trenutno oko 1,34EUR za dolar. No siguran sam da ce ubrzo i to biti njezina strategija i da ce dio svog ogromonog bogatstva ulozit u $ pa cemo onda citati kako zaradjuje [cool]

– dionice su meni ipak puno zanimljivije iako radim i taj dio ali samo s kta., ali to je nešto previše dosadno.
– evo vidite sva naša elita se je skupila na temi TA.
– ovo je tema više zahebancija.

– ali elita zna samo određivati targete.
– oni su u strahu kada su vidjeli te targete.

– a mene zanima zarada na burzi i psihologija lude mase.
– nemojte misliti kako je lako ići kontra mase, kontra TA.

– ali ja se kockam.
– uživam u tome,
– i što je najvažnije dobro me ide.
– nadam se kako neću bankrotirati.

– I love this game.
Pozdrav !

Evo sjetih se neki dan htjedoh napisati ,ali za multinickove — ne možete mi dati s vašim multinickovima 3x jedinica koliko ja mogu napisati postova.

[tongue]


Može i na PM, pošto je ovdje sveprisutniji ruski teški državni aparat. [lol]

– pitajte gospodina Vlada na PM, moj je zatrpan, a neda mi ga se brisati.
Pozdrav !



Može i na PM, pošto je ovdje sveprisutniji ruski teški državni aparat. [lol]

– pitajte gospodina Vlada na PM, moj je zatrpan, a neda mi ga se brisati.
Pozdrav !

[/quote]

šalji na matrix4business@gmail.com

Otvorio sam posebno za tebe Ivančice.

[kiss]

@plavi. To su samo price a ista situacija je bila i u proslom ciklusu. Najprije su skvicali da je dolar prejak kad je bio 1,5 DEM, pa 1,8 pa je dosao Euro pa ga je nagurao na preko 1,2 EUR i onda je poceo padati. Ako pogledate povijesne podatke o DOW iz tog vremena (2001/02) uociti cete da je u Srpnju 2002 bio na 7591 bodova a $ je vrijedio 1.02EUR pa je onda u Srpnju 07 DOW dostigao ATH od 13930
a dolar je bio oko 1,4 za EUR pa su ga onda naglo napumpali do 1,60 i od Srnja ove godine lagano raste kako DOW i nafta pada i kako ekonomija odlazi u laganu recesiju…
Isti scenario se sad odvija sa dionicama i naftom, pa ce onda opet sa zlatom…

VIVA LA REVOLUCION !!!

Evo svi išli spavati, nema nikoga na forumu.

– a mislite zaraditi lovu bez rada,
– e nema toga.

– znači danas se rano dići, i što prije prebaciti lovu ine na brokerski.
– u 10.00 pobjeđuje najbrži prst ili ludo postavljeni nalozi.

– evo i meni sutra stiže nešto love od ine.
– pa ako ima neki savjet što kupiti ???????

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. veliki pozdrav analitičarima s teme TA.
– pa možete slobodno navrariti malo i na ovu temu.
– nažalost prodala sav JODS, jer su tu bila grda predviđanja pada.
– ali opet se je tu fino zaradilo u ovim teškim vremenima.
– ali moje drage ovčice nemojte se brinuti, ima Ivana punoooo raznoraznih kartušina ili kako Vi velite dionica.

Evo ima još nekoga na forumu neko isto još radi.Koji je danas datum 17 10 2008 cijela godina mi stade u dva dana.Sad sam ili ili .Uhvatio sam par padajućih noževa i sad je idealno vrijeme da se i na njima zaradi.Tržišta su ultra turbo volatilna i nikad ne znaš kad će te uhvatit u raskoraku,pa se ja odmičem od njega kao takvoga,ako kupci budu baš jako zainteresirani za telefone i njih ću vam jeftino pa praktički pokloniti dividendni su nešto vrijede i jako su podcijenjeni.Ameri su odigrali pravu kartu zeleni ko gora.Kinezi bi mogli bar na jedan dan odbaciti tradicionalnu boju i malo glumit ekološki osviještenu naciju,što bi moglo malo i europu odagnat od komunističkih misli.
Kosoki molim vas ne zaguđujte prirodu bar na jedan dan.
Idealni scenario bi bio kad bi banke malo davile sa isplatama jedno dva tri radna dana.

New Report

Close