Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mrzim day tradere i mislim da su oni jedan od krivaca ove katastrofe crobexa!

– čuj netko misli kako su to deytraderi,
– netkome je to onaj ozlogašeni fond nemager Zabe, ali nitko tu nije napisao kako njegov fon ima i najbolje rezultate.

– bitan je rezultat, a ne mišljenje publike.

– i nemoj misliti kako je sada lako zaraditi za burek na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana jesi li i danas kupovala i prodavala.? [lol]

– kupovala, kako ja to volim ludo napraviti 100% u dionicama.
– a lijepo se vidjelo i po prometu na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne bih znao. Morati žete ga sami pitati. Burza je uvijek mješavina straha, pohlepe, ponude i potražnje.
To je isto kad ovi na HTV-u ( jedan koji sluša heavy metal ) kaže da će se stanovi u Zagrebu slabije prodavati i da će cijene padati. Non-sense. Cijena stanova ovisiti će o ponudi i potražnji. Za sada je potražnja bar u Zagrebu i Splitu daleko veća od ponude.

Tako da će se i stanje na našoj burzi malo promijeniti. Imamo manje papira a više para.

Kako bi gdin…pardon gđica Ivana rekla: I love this game !!! [thumbsup]



Vatrogasci vrlo štovani kolega Sančo…….gase požare…..a za zaglavljen lift…..se zove…..SERVIS ZA LIFTOVE.

Ne znam niti jednog vatrogasca koji zna…….popraviti lift……A Vi ????……znate li Vi ????….Vi ???? [lol]

Vi uvaženi kolega znanac niste do sada nikada čuli da vatrogasci mogu biti dio priče sa liftom?
Naime gori li lift, koga će zvati? Koga? Servis?Mislim da ne.
Na to je kolega Sančo mislio.
Uostalom broj vatrogasaca svatko zna, za one koji neznaju to je 93. A tko zna broj od servisa za liftove?
Tko?Možda je taj broj u liftu, ako i postoji prekrižen je crnim markerom, i napisan broj neke obožavateljice koja to i nezna da je (obožavateljica).Sve vam je to kao i burza. Jako nepredvidivo.

[/quote]

vidite kolega plavi, uvaženi kolega znanac nije shvatio šalu sa gorućim liftom i margin kreditom…………….

možda nisam bio u formi kad sam pisao………….odoh prileć………izmoriše me ove teške teme

laku noć i nemojte zakasniti sa nalozima sutra [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Na koje ste naloge mislili uvaženi kolega. Kupnja ili prodaja ???? [bye]

Kolega Sančo nema što za prodati, kad je u cashu.Isto kao što i ja nemam za što kupiti, osim kruh i mlijeko.
Barem sam tako razaznao po zadnjim mu postovima.
Ta ne može valjda prodati cash? ili se i to može. Koliko znam trgovina derivatima zakonom u Hr još nije dopuštena. [lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Eh ti derivati. A rekli su da će ih uvesti…..već odavno….. [lol]

Draga gospodo zbilja ste donijeli malo svježine na ovu temu.

– ali Vi zbilja imate i ogromno iskustvo i znanje.
– te bih Vas molila da ponovno oživite ovu temu.

– pa valjda tu ima koji gric gric,
– a nešto bi moglo, pa može li to bolje,
– a ni Sančo nije tu loš.

Pozdrav !

Bojim se nakon svega da više nema toliko interesa oko derivata.
Možda da organiziramo prosvjede ili peticiju?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam imao sto pametno ovdje pisati jer best buyeva nema. Ovo je, nazalost, doba trejdanja pa ko ima vise srece ili ako se dugorocni iskljucite se na slijedecih 6-8 mjeseci dok ne prodju losi rezultati i dok tamo negdje u 2-3 kvartalu slijedece godine ne krene sve opet rasti ili dok Amerikanci ne krenu ponovo zaposljavat… a ako vec igrate na sigurno, trenutno a i jos dosta mjeseci je najbolje kupiti $ pa orociti. NAime sjecam se 94/95 je dolar bio na identicnom minusu i vrijedio je najnize oko 4,85 Kn, isto tako se sjecam i 2001/02 kad je dosegnuo max od malo preko 9 Kn, pratim ga jer mi je placa izrazena u $. Prije par mjeseci je bio i na 4,5.. Kn a od tada konstantno raste i dobio je oko 15%. Dok god je nafta u padu i zlato u porastu i ako Obama dodje na vlast, $ ce rasti i to vjerovatno dok ne dodje opet blizu vrijednosti od 1,2 EUR za dolar kao sto je i bilo 2001/02 i dok se ne poslozi USA ekonomija, pa ce ga onda jos malo nabrijati…

ivana 7, cudi me da tako nacitana forumasica nije primjetila taj potencijal za zaradu tj. cinjenicu da je $ od Srpnja dosao sa vrijednosti od 1,6 EUR za $ na trenutno oko 1,34EUR za dolar. No siguran sam da ce ubrzo i to biti njezina strategija i da ce dio svog ogromonog bogatstva ulozit u $ pa cemo onda citati kako zaradjuje [cool]

VIVA LA REVOLUCION !!!


Eh ti derivati. A rekli su da će ih uvesti…..već odavno….. [lol]

Špekulacija postoji, no kao vrijeme ulaska na tržište naveli su druga polovica 2009.g za ZSE.

Sutra nakon otvaranja burze u pozitivnu blokadu će ići ove dionice ***obrisano***.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close