Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ekipa što mislite o KORF-R-A. Hvala

– nema mene ovoga vikenda i odmah nema niti ove teme.
– što je sa prijedlozima za kupnju i prodaju ?

– imamo samo jedan upit, onda evo i odgovora.
– netransparentna dionica o kojoj zbilja nemamo pojma što se radi,
– trebali bi stalno dijeliti barem simboličnu dividendu i biti transparentni ali nema toga.
– dva puta sam se nakupovala toga, prvi put cca 130kn, drugi put cca 150kn i oba puta lijepo zaradila na toj dionici.
– stvarno ju je bilo šteta ne kupovati na 100kn, ali bar ja tada nisam imala novaca za sve što mi se sviđa.
– e sada ovisi u kome smijeru će tržište, jer ako bude padalo biti će toga opet po 100 ili manje kuna.
– po meni ima i boljih prilika na tržištu.
– inače posjedujem malo i te dionice.
Pozdrav !

kolega zivko….gledaj da je KORF bio preko 200kn prosle godine…i tamo se drzao….normalno da cim se crobi oporavi ide i to gore….na ovim razinama mislim da se isplati uzeti ali imaj na umu kako je rekla i kolegica ivana, moze to jos dole….da je sada na 100kn to bi bio strong buy! ovako….hm…a idi na sreću [tongue]

DOKUP!

Hvala kolege mislim da će ovaj tjedan na bubanj, a ja se prebacujem u brodare. Još jednom HVala, a vama dioničarima fantomske firme KORF SRETNO.

Imam fantomske dionice


Hvala kolege mislim da će ovaj tjedan na bubanj, a ja se prebacujem u brodare. Još jednom HVala, a vama dioničarima fantomske firme KORF SRETNO.

Kolega zivko – bez obzira na stručnost i znanje kolega s foruma – osobno ne bih nikako i nikada odluku o kupnji/prodaji prepustio nekome drugome (zato sam i izašao iz fondova i svoj teško stečeni novac upravljam vlastitim snagama ulažući direktno u dionice, ne slušajući nikoga i djelujući upravo suprotno od preporuka).

No vaši novci su u igri, pa radite s njima što vam volja. Pa sretno vam bilo. [smiley]

Cash rulez!


ivana7: ” – nešto mi je lakše na INI, s samo 2.000.000 kn sam ju digla 4%. ” Promet je bio ispod 2M u trenutku kada si ti ovo pisala. [wink]

hahahaha

a ja ne kužim kako se neki ovdje predstavljaju?! Tužno je kako neki ovaj forum koriste da uzdižu sebe a pza pretpostaviti je da jedva plaćaju adsl! Dotični user će se znat prepoznat… [wink]

Ajde evo i jedne tablice koja može definirati najvažnije pokazatelje. P/E, P/S, P/BV. Kod procjene za 2008 godinu uzeti su pokazatelji 1Q 2008 i zadnja tri kvartala 2007 godine. Kad dođu konsolidirani izvještaji tijekom tjedna tablica će biti ažurirana.

Ostale tablice su na temi Fundamentalna analiza.

Pozdrav svima i uspješno trgovanje.[lol]

Kolega Znanac cijenim vaša razmišljanja pa ako mi možete reći vaše mišljanje o kodt-r-a u slijedećih par godina kako vi vidite njihovu budućnost.

Daj mi znanac objasni ovu tablicu :

recimo KODT-R-A : 2007 P/E 16,87
2008 P/E 47, a imali su 60% veću dobit u 1q 2008 nego u 1q 2007

47 je p/e prvog kvartala a ttm p/e ti je procjena za 2008

Tablica kolege znanca je preloša i jedan prebijedan druk, samo da upozorim ljude [bye]


Ajde evo i jedne tablice koja može definirati najvažnije pokazatelje. P/E, P/S, P/BV. Kod procjene za 2008 godinu uzeti su pokazatelji 1Q 2008 i zadnja tri kvartala 2007 godine. Kad dođu konsolidirani izvještaji tijekom tjedna tablica će biti ažurirana.

Ostale tablice su na temi Fundamentalna analiza.

Pozdrav svima i uspješno trgovanje.[lol]

– nije mi jasna ova tabela HT i p/e preko 40.
– jesu li ovo dobre dionice ili one koje treba izbjegavati.

– pa ovo bi trebala biti jedna jednostavna stranica za brzinsko podsjećanje u što uložiti.
– trenutno tražim što kupiti i dosta sam neodlučna.
Pozdrav !

i ja baš pogledo tablicu i ova projekcija kodt-r-a nemam što reć nego il se kolega znanac zabunio il je ozbiljnije poremećen! [lol]

New Report

Close