Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DOSADNO MI JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ivana7 kakvo je tvoje mišljenje o ulagnju u [color=blue]ZB Aktiv[/color] ?

Ma nista prica cu malo sam sa sobom

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ma nista prica cu malo sam sa sobom

Smiri temperament malo.

zgubidan10:

” Daj ne navlaci ljude u fondove,da im usminkani menageri uzimaju lovu.

Zašto bi navlačio ljude u fondove ili Ingru?
[shocked]

A sta ja znam ,puko si ili si otisao ko ja ,ne znam stari ,ne znam ………ajd plati pivo ti imas love ……….Nego cuj..ajd stavi nekog komada za avatar,pusti ovog homica,ajd nemoj zajebavat .Daj ta te pitam ..jesi ti u penziji ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

zgubidan10:

Ma nista prica cu malo sam sa sobom

Smiri temperament malo.

Ajde nemoj glumit psihica a po marketima zajedno pijemo i sjedimo na kasetama,i makni tog glupana sa avatara,ej ajd mi daj nesto love………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


matrix90: ” zgubidan10: ” ” Daj ne navlaci ljude u fondove,da im usminkani menageri uzimaju lovu. ” Zašto bi navlačio ljude u fondove ili Ingru? [shocked] ” A sta ja znam ,puko si ili si otisao ko ja ,ne znam stari ,ne znam ………ajd plati pivo ti imas love ……….Nego cuj..ajd stavi nekog komada za avatar,pusti ovog homica,ajd nemoj zajebavat .Daj ta te pitam ..jesi ti u penziji ?

Ne znam koji su tvoji problemi, samo očito je da su psihičke naravi.


Ivana7 kakvo je tvoje mišljenje o ulagnju u [color=blue]ZB Aktiv[/color] ?

Sta ona zna ko ni ti……..ja sam ulagao u ZB -aktiv pa ne znam nista ,e moj Matrixse ..imas li ti prijatelje ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

matrix sto puta sam ti rekao da sam psihicki bolestan ,i sta sad mislis da si ispao pametan tip..
Vidis ja znam koji je moj problem al ti si podvojena licnost,i multi nick ma nisi ti los malo si usamljen pa si otisao

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Taman sam mislio da smo postali frendovi a on ode,i sad ce moderator napast mene,nije fer [bye]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Taman sam mislio da smo postali frendovi a on ode,i sad ce moderator napast mene,nije fer [bye]

Daj Zgubidane glup si ,smiri se,uf moram sasut viski ,oprosti Vjeko ubi me neka investitorska ludorija,joj ajd ti i onaj P.D Veb il kako se zove kod mene na rostilj e da povedite i Posejdona jojjjjjjjjjjjjtaj mi je draggggggggg .[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Idem odmorit[sad]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close