Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana7:

mise99:

Više ni sama ne znam koje su to – jeftine, a da dobro posluju? Ili su skupe, a loše posluju, koje odabrati?[embarass]

– imamo isti problem, ali zato nam i služi ova tema.
– možda netko nešto dobro napiše i preporuči.
Pozdrav !

Ja bih Vam preporučio da stalno šortate. Od početka godine smo pali 23,55%.

Vidite i sami da se to jedino isplati.

Pozdrav

Bubašpara


I mene zanima to sortanje?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Tržište.
– tema korekcije je napokon pala na četvrtu stranu.
– ali još ovo nije gotovo.
– ne vjerujem kako će s Kosovom biti sve završeno u ponedjeljak.
– a po meni Kosovo nema blage veze s našim tržištem, ali Kosovo je u glavi investitora.
– i u Europi sve ne blista.
– a niti ne vidim previše optimista na našem tržištu.
Pozdrav !

Nema ništa jednostavnije. Npr. prodaš 5 dionica Ingre po 38k ( iako ih nemaš ) i drugi dan ih kupiš po 36k.

Naravno ovi iz back offica vas zovu krajem radnog dana da vam na računu fali 5 dionica Ingre, što vi prebrodite potpisom ugovora o prijenosu ( od nekog klijenta npr. Plavoga, ako ima račun kod vašeg brokera )

I to je to.

Ne znam koji dio niste razumjeli?

Vaša Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

A moj osječaj u vezi Kosova je…ništa posebno se neče ni dogoditi, priznat če ga ostale države i to če biti to…a i vidjet čemo uskoro da li sam u pravu ili ne[undecid]

[emo_cool]

bubaspara cekamo te za pojam shortanja i kako to raditi u HR! Ovo sto si ti napisao nije shortanje!

Ja bih Vam preporučio da stalno šortate. Od početka godine smo pali 23,55%.

Vidite i sami da se to jedino isplati.

Znas sto kazu u svim fondovskim prospektima; Prosli prinosi nisu garancija buduceg prinosa!
Joj bubaspara[yawn]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Fondovsaka industrija.

– koliko znam, a znam, u ovoj godini su imali jako male ili nikakve uplate.
– a isplata je bilo i to dosta.
– fondovi su možda i u dobrom kešu, ali i oni su u strahu.
– gubitci su im veliki.
– a netko bi ipak trebao pokrenuti tržište.
– najviše su padale dobre i likvidne dionice tipa INA, ADRS, HT, ERNT, ….. samo zato jer ih je najlakše i prodati, s nelikvidnim to ipak ne ide.
– to najbolje vidimo u TOP10, najveći padovi su portfelji s likvidnim dionicama.
Pozdrav !


Nema ništa jednostavnije. Npr. prodaš 5 dionica Ingre po 38k ( iako ih nemaš ) i drugi dan ih kupiš po 36k. Naravno ovi iz back offica vas zovu krajem radnog dana da vam na računu fali 5 dionica Ingre, što vi prebrodite potpisom ugovora o prijenosu ( od nekog klijenta npr. Plavoga, ako ima račun kod vašeg brokera ) I to je to. Ne znam koji dio niste razumjeli? Vaša Bubašpara

Koji ti je to broker da i ja kod njega otvorim račun?
[shocked]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Nema ništa jednostavnije. Npr. prodaš 5 dionica Ingre po 38k ( iako ih nemaš ) i drugi dan ih kupiš po 36k. Naravno ovi iz back offica vas zovu krajem radnog dana da vam na računu fali 5 dionica Ingre, što vi prebrodite potpisom ugovora o prijenosu ( od nekog klijenta npr. Plavoga, ako ima račun kod vašeg brokera ) I to je to. Ne znam koji dio niste razumjeli? Vaša Bubašpara

Čovjek sklon pisanju gluposti!
Ova je vrhunska, neko bi zbog tvoje smijesne zarade od 10.000 kn riskirao dozvolu!!! Kakav ugovor o prijenosu?! Glupost!

Nema ništa jednostavnije. Npr. prodaš 5 dionica Ingre po 38k ( iako ih nemaš ) i drugi dan ih kupiš po 36k.

Naravno ovi iz back offica vas zovu krajem radnog dana da vam na računu fali 5 dionica Ingre, što vi prebrodite potpisom ugovora o prijenosu ( od nekog klijenta npr. Plavoga, ako ima račun kod vašeg brokera )

I to je to.

Ne znam koji dio niste razumjeli?

Vaša Bubašpara

Bubašpara, pa ti si kriminalac.
Pozdrav !

Burza.

– nažalost s ovim padovima čisto sumnjam kako ima investitora u pozitivi s ulaganjem od jedne godine.
– ulaganja od dvije godine možda su na nuli.
– samo moramo znati kako je najveći broj ulagača u IPO-e INE i HT i dalje u pozitivi, ali koji su ulagali u fondove i samostalno u dionice čisto sumnjam.
– još se moramo načekati sa izlazima iz INE i HT, a onda možda tržište i krene gore.
– ipak je točna ona teorija 90% investitora gubi na burzi.
– samo ima i jedna dobra stvar, burza otkriva i naš karakter.
Pozdrav !

…ajd Bubašpara odaj ti nama toga još…[proud]

Jesi ti Bakice iz USKOK-a ili iz HANFA-e? [lol] [lol] [lol]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close