Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


imaš već neko vrijeme tzv.poticajnih kredita za razvoj poduzetništva preko HBOR-a ali da bi ga dobio moraš
im predočiti investicijski plan, projekt, prvu petoljetku, truč-bla, uglavnom iz.ebu te uzduž i poprijeko da u večini slučajeva poduzetnici i sami odustaju. moj savjet ako si poduzetnik pokušati uzeti strogo namjenski kredit za investicije u nekoj od poslovnih banaka, disciplinirati sam sebe i barem jedno prve dvije-tri godine ne izvlačiti
dobit iz poduzeća, to je jedina šansa da se nešto napravi, naravno preduvjet su znanje i inovativnost poduzetnika, bez toga nema ništa

Nazalost tocno tako. Drzava samo deklarativno pomaze poduzetnike a u realnosti je to sve hrpa prica za malu djecu. A kad si na pocetku nece ti ni nase banke dati kredu ak nemas hipoteku.

Mislio sam da je bolja situacija, ja sam srećom bez kredita ( osim margina – jel se tu sta mijenja u kamati, nisam dobio obavijet ). Moram reć da ono stvar s novozaposlenima, da ti država vraća poticaje prvih godinu dana, za divno čudo funkcionira.


Mislio sam da je bolja situacija, ja sam srećom bez kredita ( osim margina – jel se tu sta mijenja u kamati, nisam dobio obavijet ). Moram reć da ono stvar s novozaposlenima, da ti država vraća poticaje prvih godinu dana, za divno čudo funkcionira.

nažalost, mislim da su i to od ove godine ukinuli, detalje ti javim kroz 2 dana na PM ako si zainteresiran,
ostaje ti 70 % por.olakšica na obrazovanje i stručnu literaturu pa si uplati što više školovanja, tečajeva i stručnih knjiga i časopisa jer ipak tako dvostruko profitiraš

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

a ima li (pored ovog chata na zadnjih par stranica) netko kakav savjet best buy, ili best sell za sutra? pogotovo me zanima isplati li se sto prodati sutra

“Please, God, Just One More Bubble.”


a ima li (pored ovog chata na zadnjih par stranica) netko kakav savjet best buy, ili best sell za sutra? pogotovo me zanima isplati li se sto prodati sutra

Moja je preporuka mirovanje, jer u protivnom omogućujete brokerima proviziju/e.
Tržište neće doživjeti ništa spektakularno.

ja kupujem sutra ATPL, DIOK, možda ERNT i KODT te KOEI, ništa ne prodajem
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

sto mislite o VIRO-R-A, u cetvrtak povecani prometi, price o dokapitalizaciji, kupovini sladorane itd… hoce li tu biti kruha(secera)?

“Please, God, Just One More Bubble.”

Cuj arap, ako kupis i ode up, onda si pogodio, a ako padne , postaješ dugoročni investitor u toj dionici [lol]
Teško da možeš promašit s VIRO.


sto mislite o VIRO-R-A, u cetvrtak povecani prometi, price o dokapitalizaciji, kupovini sladorane itd… hoce li tu biti kruha(secera)?

kupuj

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

također razmišljam o kupnji ernt .. ali ne očekujem rast dok god se ne riješi kosovo

Cookie Monster

Mislim da bi PTKM mogla biti dobra prilika.(dobri rezultati,vjerojatno poskupljenje gnojiva,moguča privatizacija)

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


također razmišljam o kupnji ernt .. ali ne očekujem rast dok god se ne riješi kosovo

Naša burza neće rasti zbog kosova,a srbija potegne 15% u 5 dana,a u njoj je Kosovo….[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close