Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@Saladin sorry ali… – kolega pljujete po DLKV, a hvalite INDG – stavili ste u top 10 DLKV ali ne i INDG pisete da bi skupili sto veci broj postova ili?

ne pljujem samo komentiram, dlkv poznam bolje nego bilo tko na forumu jer sam tamo radio, i radim sa njima već 15 godina … i znam da je precjenjen, ali ne ne kažem da neće rasti dalje.

INDG sam kupio ali ne drukam, ja mislim da je to dobro, a vi kako želite.

Cookie Monster

Po cemu je DLKV precijenjen? Po proslosti ili buducnosti? A indg je fundamentalno bolja od DLKV?![bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Neka se nitko ne ljuti ali meni je stvarno tesko usporediti INDG i DLKV. Po meni to je nebo i zemlja.

skype - ivek1234


Po cemu je DLKV precijenjen? Po proslosti ili buducnosti? A indg je fundamentalno bolja od DLKV?![bye]

ja nisam reko da je INDG bolji od DLKV, … DLKV je dugoročno odličan ali trenutno ne, neću objašnjavati zašto to mislim jer uvijek se nađe neki brijač koji to napada dušom i srcem pa mi se neda polemizirati sa takvima, ovo je samo moje mišljenje temeljeno na vrijednosti dalekovoda i dionica*vrijednost.
Dlkv ovisi o jednom čovjeku , o Luki M, ako on ode .. sranje … neka me netko razuvjeri da nije tako.
Ali kao što rekoh DLKV je dugoročno izvrsno ulaganje.

INDG je koma trenutno , i tko god voli svoju lovu neka ne ulazi u INDG.

da nebi ispalo da pametujem želim reć da ima tu puno pametnijih ljudi od mene i pitajte njih, ovo je samo moje skromno nestručno mišljenje.

Cookie Monster


Neka se nitko ne ljuti ali meni je stvarno tesko usporediti INDG i DLKV. Po meni to je nebo i zemlja.

slažem se

Cookie Monster


slažem se

Zapravo se ne slazemo. [lol] [lol]

skype - ivek1234


Saladin: ” slažem se ” Zapravo se ne slazemo. [lol] [lol]

ne, ja se slažem
[proud]

Cookie Monster


Neka se nitko ne ljuti ali meni je stvarno tesko usporediti INDG i DLKV. Po meni to je nebo i zemlja.

INDG je trenutno zemlja , a DLKV nebo…. [lol] [lol] [lol]


INDG je trenutno zemlja , a DLKV nebo…. [lol] [lol] [lol]

Slazem se sa Ghandijem! [thumbsup]

skype - ivek1234

mahatma:

INDG je trenutno zemlja , a DLKV nebo…. [lol] [lol] [lol]

Slazem se sa Ghandijem! [thumbsup]

Da nastavim, al ce INDG jednom biti nebo…..


mahatma: ” INDG je trenutno zemlja , a DLKV nebo…. [lol] [lol] [lol] ” Slazem se sa Ghandijem! [thumbsup]

slažem se , meni je nebo trenutno pre skupo pa ću ja komadić zemlje [smiley]

Cookie Monster

OK, ste se dogovorili oko neba i zemlje i komu je koje draže?

Suricata suricatta

New Report

Close