Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kume prosurfaj malo, bavila se energetikom, ucjenjivala ruse u vezi plina, počel as lancem videoteka kolko se sječam [proud]


zmrklic: ” Kad netko pita za savjet, ne bi bilo loše da kaže na kakav prinos puca. Što je portfelj veći, manja je potreba za špekulativnim rizicima. ” – puno toga ste rekli u zadnjoj rečenici. – ja obično pucam na prinos od 100%. – ali zašto moje želje i apetiti ne bi porasli. – evo pitam za savjet, za iduću godinu, pucala bi na prinos od 200 – 300%, a i sa većim bi isto bila zadovoljna. – ima li koji savjet koje bi to bile dionice ???? – pa ovo je jedno od najzanimljivijih pitanja koje sam ikada napisala na ovom forumu. Pozdrav !

mene isto ovo zanima, pa ako netko ima zanivljiv prijedlog, ili viziju šta bi to moglo bit, slušam[huh][cool]

Moderatora treba zabranit!!!

Evo ja mislim da dionica VLHO ima potencijal za dobar rast tj. kroz dokapitalizaciju. Ako dobiju na natječaju Brijune Rivijeru onda najvjerojatnije slijedi dokapitalizacija. Sadašnja cijena je 103 Kn, a nominala je 10 Kn.
Dionicu imam u portfelju, ali ni sam nisam siguran šta će biti.
STAVLJAM JE KAO MOJ PRIJEDLOG POTENCIJALNOG KANDITATA ZA SLIJEDEĆU GODINU.


STAVLJAM JE KAO MOJ PRIJEDLOG POTENCIJALNOG KANDITATA ZA SLIJEDEĆU GODINU.

– pazi, tržimo kandidate za 200 -300%, naravno ako bude više rekli smo kako se nećemo buniti.

– a moja ekipa bi rekla, pih, 300%, pa svaki x na nogometu plaća bar toliko, a to je ipak za samo jedan dan.

Pozdrav !
[cool][bye][thumbsup]

Nije li DIOKI kandidat za 300%, ako se poslože stvari, ali ne moraju se posložit.

– čitam temu top 10.
– prijedloga ko u priči.
– to je ipak jako kvalitetna tema, koju ću kad završi detaljno analizirati.
– po meni je ipak šteta što se ne rade 2 portfelja za dvije liste.
– kako to mislim ?
– jednostavno, svatko želi biti pobjednik, a pobjednik se može postati jedino s ludim izborom dionica koje mogu i puno povući.
– ali takav portfelj pak nikome ne bih preporučila.
– najsigurniji portfelj je s zicerima, ali oni će sigurno i malo rasti.
– eto tu je najveća opasnos u toj anketi.

– zato ovdje na ovim stranicama tražimo zicere od 200- 300%.
– ne mora biti jedan, tko ih ima više, slobodno pišite.
Pozdrav !


– pazi, tržimo kandidate za 200 -300%, naravno ako bude više rekli smo kako se nećemo buniti.

Moj kandidat za odraditi tako nešto je Elektroprojekt ELKP-R-A
(imam malo te dionice- beznačajno)
Nelikvidna ali ako skrene pozornost na sebe ima dobre šanse
Inače tvrtka se nalazi u Top 10 dioničara Ingre [proud]
Ako ništa možda ovo pokrene likvidnost u slijedećoj godini;

7.12.2007 9:46:00 | Izvor: Jutarnji list, Powered by PressCut
Gradnja prve i dugo najavljivane spalionice komunalnog otpada počet će već iduće godine na Žitnjaku, a ministrica prostornog uređenja i graditeljstva Matulović Dropulić jučer je rekla da je Ministarstvo odobrilo Studiju utjecaja na okoliš za spalionicu u kojoj će se godišnje spaljivati 400.000 tona smeća.
Nova spalionica, vrijedna 290 milijuna eura gradit će se na 75.000 četvornih metara.
Izvođač – austrijsko-hrvatski konzorcij UTW-Elektroprojekt [proud]

Nadam se da se nisi kladila na Milan protiv Catanie, ali valjda znas da se na talijanski kup nikad ne kladi [proud]

Evo tebi protupitanje: ako bi trazila takvu dionicu, na koji sektor bi se kladila?

moj kandidat je SUNH, također uz dokap iako trenutno nemam tu dionicu. Ove godine su zasrali sve kaj su mogli a na greškama se uči plus ako se rješe sve zavrzlame koje idu uz dionicu. Puno toga se treba poklopit ali pošto se radi o 200 do 300% rasta onda to tako i treba biti.

&

A da probamo tražiti i gubitnika godine?[cool]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

evo ja tipujem na ptkm nominala 270 a cijena 275,izgledna privatizacija,dobit u 9mj 13.7mil kn nece 300% ali mogla bi 200% a od grdjevinara dalekovod kojeg nemam a i viro sa obzirom na mandatara ceka skora dokapitalizacija posao sa coca colom i on je konditor tako to su tri moje od cega posijedujem dvije

Odgovor o ovih 300 % je po meni vrlo jednostavan i logičan – INGRA.
Zašto?
Pa sva četiri mirovinska fonda tek ulaze na ovim razinama, a ulaze i drugi fondovi, samo što su trenutno izvan top 10. Tko ne vjeruje neka kupi knjigu dioničara. Kako svi fondovi tek ulaze, nema tko rušiti cijenu , kao što može npr. HYPO na nekim svojim dionicama.
Uostalom sjetimo se nekih dionica svojevremeno kada su ovoliko ulazili fondovi, kakva je bila cijena i kakva je bila u vremenima poslije.
Ovdje je jednostavno svima u interesu da raste, štopanja nema ( osim malo preprodaje fondova ) , posla ima napretek ( ugovorenih ), i to je to.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close