Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


topalov5: ” Ja osobno mislim da će SDP dobiti izbore ako tržište kapitala ne ode gore idući tjedan. HDZ se hvalio kako je dignuo na noge tržište kapitala, a svi novopečeni investitori su na koljenima. Čak i oni oprezniji koji su ulagali u fondove su u popriličnom gubitku. U HDZ-u govore da HDZ zna tko će dobiti izbore. Ako znaju, onda im je ovo idealna prilika za dokup jer će nakon izbora i pobjede cijena dionica otići značajno gore. Pa gdje su ti ljudi koji vjeruju u pobjedu HDZ-a? Zašto sad ne nadokupljuju? ” Sorry ali jako naivno razmisljanje. Kakve veze ima ZSE sa HDZ-om i rezultatima izbora. Pobjednika ce odrediti neke druge teme, a ne trziste kapitala. Jebe se penzicima, radnicima, studentima, nezaposlenima…za stanje DDJH, ZABE, PTKM itd. Oni su na svome HT-u i tako zaradili, a za ovo drugo nemaju pojma ni da se trzi na burzi. Pobjedit ce onaj tko je bolje, vise i uvjerljivije obecavao, a to je bez ikakve sumnje HDZ. Ne trebate panicariti glede poreza na kapitalnu dobit jer ce pobjeda HDZ-a biti uvjerljiva. [smiley2][smiley2] SDP je izgubio onog trenutka kad je za kandidata za premijera nominirao Ljubu, poslije se nista nije moglo popraviti. A i Milanovic se pokazao kao jedan obican demagog koji puno prica, a nista ne kaze. Sukobio se sa Crkvom, braniteljima, dijasporom, a kao slag na kraju i sa Banderasom [smiley2][smiley2][smiley2] Bravo Zoki samo naprijed, boljeg nismo mogli pozeljeti

Ja ti velim da je mnogo ljudi očekivalo zaraditi više na ht-u. Onda su još mnogi vraćenu lovu uložili u dionice ili barem u fondove. I oni svi sada ne stoje najbolje. Čak i oni koji su zaradili nisu prezadovoljni jer su željeli zaraditi više. Tržište je palo i oni su popušili dio zarade (a neki i stvarno ušli u gubitak), a očekivali su velike dobitke, ht na 500 kn itd – naravno da su nezadovoljni. A nezadovoljni birači ne glasaju za vladajuću stranku. Neće zbog pada burze HDZ izgubiti milijune glasova ali tisuće sigurno hoće.


ivek nije te bilo cijeli dan na “bojisnici”, al ovaj zadnji post je simpatican.

Bio u US. Sinoc se vratio. Ne pisem bas puno jer sam se povukao u “pricuvu” pa niti nema smisla da bas puno pisem. Tu i tamo procitam. Cekam rasplet situacije na vise frontova i kada/ako ocijenim da je vrijeme spremam se na “protuudar”. Nije pitanje da li ce biti “protuudara” nego kada ce do njega doci. Za sada mi se cash najvise svidja – neka nitko ne zamjeri.


@Savage

Slazem se s tobom. Ono sto se vjerojatno nece dogoditi je pad u jednom danu. Cekam i pokusavam pogoditi sto blize dnu. Nema sanse da pogodim donju mrtvu tocku ali mislim da jos necu ulaziti. Sam skocio sam se ubio – znas kako se kaze.

skype - ivek1234


. Eto, ja i dalje cucim i cekam razvoj situacije (rekao bi jedan moj prijatelj; cekam trenutak da zavucem ruke u teglu sa dzemom 🙂 ).[smiley7][smiley7][smiley7]

Tocno to!

skype - ivek1234

Ja vidim jako puno povoljnih prilika ali ih ne bih navodio iz razloga korektnosti prema onima koji ih imaju u portfelju.

Možda da nam Ivana9 nabaci par ideja….

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


ZNANAC VRATI SE !

pusti čovjeka, sigurno mu nije lako, pa uzeo je margin pred cca mjesec dana[smiley10]

Trenutno je cijelo naše tržište BEST BUY !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ja osobno mislim da će SDP dobiti izbore ako tržište kapitala ne ode gore idući tjedan. HDZ se hvalio kako je dignuo na noge tržište kapitala, a svi novopečeni investitori su na koljenima. Čak i oni oprezniji koji su ulagali u fondove su u popriličnom gubitku. U HDZ-u govore da HDZ zna tko će dobiti izbore. Ako znaju, onda im je ovo idealna prilika za dokup jer će nakon izbora i pobjede cijena dionica otići značajno gore.
Pa gdje su ti ljudi koji vjeruju u pobjedu HDZ-a? Zašto sad ne nadokupljuju?

mislis da ti novopeceni ne znaju tko ih baca na koljena? p gledaju ih svaki dan na TV-u kako pljuju po kompletnoj hrv. drzavi i naciji. mi imamo tu privilegiju da imamo predsjenika neprijatelja drzave.. ne bi me cudilo da ga neki branitelj privatno posjeti jednom kada vise ne bude predsjednik..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Mozda SDP prodaje! [smiley2] A mozda HDZ nece dici trziste prije nego dobije izbore. Netko proda dionice prije izbora jer je sve naraslo pa glasa za SDP nakon toga. Nije niti Ivo vesla sisao. Sada su svi sa dionicama s njim na istom brodu. On dobije izbore trziste ide gore. On izgubi izbore a ekipa lovu. [smiley2]

potpisujem

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ne bi me cudilo da ga neki branitelj privatno posjeti jednom kada vise ne bude predsjednik..

….po trenutnom razvoju situacije mogo bi ga posjetit i poneki dioničar !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ivek123:

Mozda SDP prodaje! [smiley2] A mozda HDZ nece dici trziste prije nego dobije izbore. Netko proda dionice prije izbora jer je sve naraslo pa glasa za SDP nakon toga. Nije niti Ivo vesla sisao. Sada su svi sa dionicama s njim na istom brodu. On dobije izbore trziste ide gore. On izgubi izbore a ekipa lovu. [smiley2]

potpisujem


nažalost izgleda da su sve opcije otvorene, optimista prije dvadeset dana kamara![smiley6]

dan je pametniji od noći

pa oni su vecinom dionicari.. mogao bi ga ‘zgotoviti’ neki iz ddjh..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Trenutno je cijelo naše tržište BEST BUY !

Kupi zdenku, ako je u nbest buyu[smiley2]

[color=blue][center][i]Ne[/i] [b]Navijaj[/b] [i]nego[/i] [b][u]Kritiziraj[/u][/b][/center][/color]

New Report

Close