Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što sa levisom? Mislite da imaju snagu sve planove izvesti s obzirom na financijski potencijal koji imaju’?Profil radne snage je takodjer loš,o višku radnika takodjer ne treba govoriti.Sam taj proces je preskup i neisplativ za industriju kojom se bavi varteks,on ne može buduća zaduženja iz ove proizvodnje financirati niti je ona u ovom trenutku isplativa takoreći bilo kome u evropi slijedećih desetak godina…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Država je rekla da je tekstilna industrija jedna od strtateških grana, a u toj grani je Varteks glavni igrač.
Umjesto Levisa proizvodit će nešto drugo, najavio Polančes za MUP ili što li već.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Hmm mislim da plavom porttelj izgleda otprilike : 60% INGRA, 39% cash , 0,5% TOZ, 0,5% Varteks. Ali svejedno nisam primijetio da je nekog nagovarao na kupnju. Meni se Varteks čini riskantnim ulaganjem.


Država je rekla da je tekstilna industrija jedna od strtateških grana, a u toj grani je Varteks glavni igrač. Umjesto Levisa proizvodit će nešto drugo, najavio Polančes za MUP ili što li već.

Nije problem Varteks nego globalna priča, talijani su shvatili da nema kruha od toga u evropi i da rade gubitke, raditi će ih varteks.Oni su 20 godina ispred,taj se posao ne isplati nema računicu nažalost.Inače cijenim Polančeca no ne vidm izlaz ovdje uz sav njegov trud…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Država je rekla da je tekstilna industrija jedna od strtateških grana, a u toj grani je Varteks glavni igrač. Umjesto Levisa proizvodit će nešto drugo, najavio Polančes za MUP ili što li već.

Kolega država je nedavno rekla i nama u drvnoj branši da je strateška grana i najavila HIO – Hrvatsku izvoznu ofenzivu , a najviše se izvoze samo trupci i građa , što je loše .

Tekstilna industrija je među granama u najtežoj situaciji , ali Varteks je žilava firma.

Bojim se samo da okruženje u Europi ne ide u prilog , jer je osim u Italiji iz svih zapadnih zemalja skoro iselila, a sad iseljava i iz istočnih , naročito nakon ulaska u EU.

Samo da dodam da Italija i većina zemalja EU ima skoro duplu cijenu električne energije nego mi,struja mora doći na realnu cijenu …[smiley8]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Nemam Varteks no puno sam razmišljao o njemu! Međutim postavlja s enekoliko pitanja:
-dugovi
-neproduktivnost
-višak radnika
-nesposobnost održati brend Levis
-inertnost

Imam osjećaj da je Pounje u ovom trenutku za njih Dior, Carden!
Nedostižno s ovakvim sklopom!

PUNT = Fićo
VART = BMW serije 7 ( najnoviji )

Kolega bez ljutnje no trenutni omjer snaga vam je takav……[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


PUNT = Fićo VART = BMW serije 7 ( najnoviji ) Kolega bez ljutnje no trenutni omjer snaga vam je takav……[smiley2]

Moj BMW nije, to je kineska verzija[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Moj BMW nije, to je kineska verzija

Nema kineskih bmveja u Varaždinu, tamo su svi oriđiđi iz Bavarske……….[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Moj BMW nije, to je kineska verzija Nema kineskih bmveja u Varaždinu, tamo su svi oriđiđi iz Bavarske……….[smiley2]

Jedino baumgartner ima bmw i 500 bicikla ispred tvornice,ekološka osvještenost[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Samo da dodam da Italija i većina zemalja EU ima skoro duplu cijenu električne energije nego mi,struja mora doći na realnu cijenu …[smiley8]

sta tekstilci trose puno struje? pitam, ne znam..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close