Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A najdraža je masi ona: “kud svi tud i mali Mujo”

A lijepo je Einstein rekao da je sve relativno, ali oprosti, Darwina neznam gdje bi na burzu svrstala[smiley2]
Da, predvidiv je svijet, sunce će sutra u jutro ponovo izaći i svi mi ćemo ljepši dio dana provest ispred monitora, sa više ili manje sretno dočekanim 16h.
Nego jeli netko zna šta se događa sa Žitnjakom?


A lijepo je Einstein rekao da je sve relativno, ali oprosti, Darwina neznam gdje bi na burzu svrstala[smiley2]

Iskonski nagon za prezivljavanje, strah, pohlepa, limitirano razmisljanje hladne glave, emocije, vidim ono sto zelim vidjeti a ne ono kako je, itd. Ima toga.

skype - ivek1234


ivanasi: ” A lijepo je Einstein rekao da je sve relativno, ali oprosti, Darwina neznam gdje bi na burzu svrstala[smiley2] ” Iskonski nagon za prezivljavanje, strah, pohlepa, limitirano razmisljanje hladne glave, emocije, vidim ono sto zelim vidjeti a ne ono kako je, itd. Ima toga.

A kako je? Čija je istina istinitija? Oprečni smo u sami sebi a kamoli jedni s drugima.
A. K. savjetuje da plivamo kontra struje u 3/4 puta, a samo u 1/4 s njom,
Jesmo li sada na početku silazne putanje ili na kraju, donjem tjemenu krivulje?

ivek123:

ivanasi: ” A lijepo je Einstein rekao da je sve relativno, ali oprosti, Darwina neznam gdje bi na burzu svrstala[smiley2] ” Iskonski nagon za prezivljavanje, strah, pohlepa, limitirano razmisljanje hladne glave, emocije, vidim ono sto zelim vidjeti a ne ono kako je, itd. Ima toga.

A kako je? Čija je istina istinitija? Oprečni smo u sami sebi a kamoli jedni s drugima.
A. K. savjetuje da plivamo kontra struje u 3/4 puta, a samo u 1/4 s njom,
Jesmo li sada na početku silazne putanje ili na kraju, donjem tjemenu krivulje?

Ako dodje SDP, sto nije nemoguce nego naprotiv vrlo izgledno, onda smo u prvoj trecini silazne putanje. IMHO.

skype - ivek1234

Ako dodje SDP, sto nije nemoguce nego naprotiv vrlo izgledno, onda smo u prvoj trecini silazne putanje. IMHO.

Kolega bez namjere da ulazim u nekakvu političku polemiku, reći ću da je ovo jak jako subjektivno mišljenje. Isto tako ja mogu reći da su izgledi da SDP dobije izbore SMIJEŠNI. Što ništa ne znači isto ko ni ovo tvoje….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ako dodje SDP, sto nije nemoguce nego naprotiv vrlo izgledno, onda smo u prvoj trecini silazne putanje. IMHO.
[/quote]
Kreditne kamate još nisu počele rasti, likvidnost tržišta je jako dobra, nema baš pokazatelja da smo baš na 1/3 silazne putanje, krdo još drži dionice u svojim rukama, a bome niti veliki nisu navalili na kupnju pa da lagano počne curiti unjihove ruke, IPO za IPO-om narod kupuje i zadovoljan je…ja očekujem rast

Hmm, ja mislim da većina kompanija nije opravdala sa 3q rast indexa, nadajmo se boljim 4q.

Može par savjeta, što trenutno kupiti?


Hmm, ja mislim da većina kompanija nije opravdala sa 3q rast indexa, nadajmo se boljim 4q.

slažem se,građevinari definitivno nisu

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Hmm, ja mislim da većina kompanija nije opravdala sa 3q rast indexa, nadajmo se boljim 4q.

Možda ste u pravu, ali narod sada ima novca i razmišlja o ulaganju, ulaže, dižu kredite…a zašto se pojačano reklamiraju i štednje?…zato jer se velik dio ulagača okrenuo dionicama i fondovima, a kreće i lagana inflacija radi količine novca u protoku, dok ima protoka bit će i struje[smiley2]

Jedan dan malo gore, drugi malo više dolje, ukupno oko 2% mjesečno u minus. I tako idućih 2 mjeseca.
To je lagana (nevidljiva) korekcija uz smanjenje prometa. Tako vidim stanje do povratka sa skijanja u 1. mjesecu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close