Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Duser: ” ZABA! P/E: 24,97 PBv: 3,45 na današnju završnu cijenu 11200″ interesantno. kad ja izračunam onda je P/E (zadnjih 12 mj) oko 36.

zato sam i stavio link, nisam ja računao P/E nego ekipa iz Ilirike (za zadnjih 12 mjeseci)
btw prema Fimi je estimate za 2007 30,6

Heaven or Las Vegas

TunaSalad:

Duser: ” ZABA! P/E: 24,97 PBv: 3,45 na današnju završnu cijenu 11200″ interesantno. kad ja izračunam onda je P/E (zadnjih 12 mj) oko 36.

zato sam i stavio link, nisam ja računao P/E nego ekipa iz Ilirike (za zadnjih 12 mjeseci)
btw prema Fimi je estimate za 2007 30,6


meni 37 i svejedno je best buy

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

evo da i ja ponudim neke savjete:

– trebalo bi nesto kupiti, ali ne znam sto
– nikada ne stavljaje sva jaja u istu kosaru
– moj je savjet 1/3 u nekretnine, 1/3 u fondove, 1/3 u dionice
– treba pogoditi pravi trenutak kupnje – kupujte kada je cijena niska, prodajte kada cijena raste
– zanemarite FA, treba kupovati buducnost
– ulazite u znanje
– ako primjetite da netko zna dosta toga o vasoj dionici, napadnite ga na osobnoj razini. Moderator ce izbrisati post napadnutog.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Atlantic.
– danas sam upisala IPO Atlantic s malo većom lovom.
– čitam forum Mojnovac, ekipa potpuno isto razmišlja kao kod IPA Ine, to ne vrijedi ništa, cijena je napuhana, zamrznuti novac, da ne duljim, dionica ništa ne valja, i na ovom forumu ih ima koji isto tako misle.
– za tu kupnju se nisam dvoumila, zašto ?
– jer većina uvijek griješi, na burzi treba igrati igru suprotnu od lude mase.
– ako je mišljenje kako Atlantic ne valja, sigurno je dobra investicija.
– HT će na 500kn, nedam ga ispod 500kn, ali danas ga se moglo kupiti ispod 370kn.
– Zdenka ne valja ništa, ali jedino Zdenka raste (e tu mi nije ništa jasno).
Pozdrav !

Atlantic.
– danas sam upisala i dva paketa Atlantica po 1 (jednu) dionicu.
– baš me interesira kako će ovi novokomponirani kapitalisti iz Atlantica gledati na ovu sirotinju koja je upisala kao ja jednu dionicu i kako će rezati paket, svakako ću Vam napisati jesam li dobila tu jednu jedinu dionicu.

– da je bilo gužve to sigurno ne bi radila.
– jedna dionica, 960kn, i na to se plati provizija 3,60kn (stvarno nije puno).
– na usluzi Vam stoji ljubazno osoblje, vidim kako im je takva uplata dosta čudna, ali ne postavljaju nezgodna pitanja.
– za kraj vam ugovor stave u kovertu i dadu veliku i debelu knjigu plus jedan CD (još ne znam koje su pjesme na njemu).
– u biti za malo novca dosta toga se dobije, a ako bude sreće možda još tu padne i jedna dionica Atlantica plus povrat viška uplaćene love.
Savjeti by Ivana7.

jesu li ti možda rekli što će raditi s tim novcem koji si im uplatila … mislim svetozar

I love the Smell of Profits in the Morning


evo da i ja ponudim neke savjete:

– trebalo bi nesto kupiti, ali ne znam sto
– nikada ne stavljaje sva jaja u istu kosaru
– moj je savjet 1/3 u nekretnine, 1/3 u fondove, 1/3 u dionice
– treba pogoditi pravi trenutak kupnje – kupujte kada je cijena niska, prodajte kada cijena raste
– zanemarite FA, treba kupovati buducnost
– ulazite u znanje
– ako primjetite da netko zna dosta toga o vasoj dionici, napadnite ga na osobnoj razini. Moderator ce izbrisati post napadnutog.

potpisujem ovo je dobitna formula

nikada ne stavljaje sva jaja u istu kosaru
– moj je savjet 1/3 u nekretnine, 1/3 u fondove, 1/3 u dionice

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ajmo redom sa vise manje cinjenicama:

– HR – izbori – neizvjesnost – po anketama vodi SDP i izgleda da se radi velika koalicija kontra HDZ sto u konacnici znaci gomilu novih poreza – MMF je digao dosta bure svojim vidjenjem dosta crnog scenarija u HR i pritiskom na pad kune

– Srbija – napetosti vezane za Kosovo se reflektiraju u laganom potonucu burze,

– BIH i RS – raspala se vlada i vec vidjeni scenariji “dogadjanja naroda”,

– Makedonija – izgleda OK samo je pitanje sto ce se dogoditi ako “detonira” okolina,

– US – na aparatima. Reanimacija kroz spustanje kamatnih stopa kako bi se odrzalo trziste.

– ima toga jos puno ali mislim da je i ovo dosta….

Ako ima tko sto dodati neka doda. Zakljucak necu izvlaciti neka ga izvlaci svatko sam. Meni se cini kao dosta slozena situacija. E, da mi je kristalna kugla….

skype - ivek1234

Da dodam Ivek nafta 96$ kažu da ide na 110-120 slijedeće godine…[smiley10]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Sreća da moja draga dionica ne koristi istu posebno…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Meni veći problem pravi podcijenjen dolar. Kad se sjetim da je bio preko 8 kuna.

No respect


Meni veći problem pravi podcijenjen dolar. Kad se sjetim da je bio preko 8 kuna.

Bio je i preko 9 negdje ak me dobro sjecanje sluzi oko 2001-2002

New Report

Close