Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kao i uvijek u ovo doba godine, turističke dionice su vrlo zanimljive, s obzirom na očekivanu pozitivnu sezonu i povećavanje broja zvjezdica, također građevinari iako su to već balonski razmjeri rastu, pa su te dionice još uvijek zanimljive za ulaganje. HT, ZABA, INA, za ziheraše, IPO dionice za one sklonije eventulanim rizicima poput prenapuhane Atlantic grupe, ali tko zna, možda se napuše još i više [smiley1]

zeko mislim kaj se tiće ipoa da je priča završena .nadati se u budučnosti ipo-ima sa nekakvim diskontima je prošlost.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Može li savjet u što uložiti 559.000 kuna? Hvala

Pa kad si Sveti evo ti onda i ovakav savjet:

Mislim za normalni ulaz ADRS je trenutno najpovoljnija cijena, Koei skoro isto, Podr je cak preduboko pa se teze vadi. ZABA i INA za ziherase??? -a na koliko to vrijeme zeko.

A tko ima uvjeta igrati se swingera na nekoliko dana ili daytradera taj moze uci u neke koje ce brzo potegnuti u danu ko DLKV, TNPL, IGH prosli tjedan. Takvih ce biti i u ponedeljak, samo sto je rizik veci jer jako ovisis o tome u kojem ce smjeru trziste krenuti, a i moras se vise pomuciti naci dobitnika tjedna. Trziste ce se pobrinuti da pogrijesis.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


Može li savjet u što uložiti 559.000 kuna? Hvala

kupi stan, iznajmi

Heaven or Las Vegas

SvJuraj:
” Može li savjet u što uložiti 559.000 kuna? Hvala

Kupi zemljište u Gorskom Kotaru,šta dalje od auto ceste, po mogučnosti uz koje jezero i zaboravi na to 3-4 godine.
Zarada 250-300%.


Može li savjet u što uložiti 559.000 kuna? Hvala

Kupi periku poput Trumpove; novog BMW-a i teniske Geox (da ne smrde noge)…
I onda mozda uhvatis Melaniju Knavs-Trump.
Pa ljudi… u sto se pretvorila ova tema???
Ovakva pitanja; a onda neki nabrajaju bezocno svoj portfelj sa ciframa i sl.
Nije ni cudo da su svi bolji investitori (koje postujem) poceli zaobilaziti ovu temu u sirokom luku.
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Hvala svima na savjetima. Nekako mi se najviše sviđa onaj o zemljištu u Gorskom Kotaru.


SvJuraj: ” Može li savjet u što uložiti 559.000 kuna? Hvala ” Kupi zemljište u Gorskom Kotaru,šta dalje od auto ceste, po mogučnosti uz koje jezero i zaboravi na to 3-4 godine. Zarada 250-300%.

Abramovic vec duze vrijeme kupuje oko Gacke, dobar savjet. Ali ja se navuko na mostich [smiley1]

kupi stan na Vrbanima, cijene su u korekciji tamo

stavi mi na račun, ja ću ti vodit porfelj


stavi mi na račun, ja ću ti vodit porfelj

e ova je najbolja do sada [smiley2] , evo i ja se nudim dat ću dobre uvjete – bolje nego brokerske kuće. Uzet ću ti recimo 15% profita , jel pošteno? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Hvala svima na savjetima. Nekako mi se najviše sviđa onaj o zemljištu u Gorskom Kotaru.

– samo i tu ti postoje neke čudne stvari.
– kupiš zemljište i ono ti uđe u nekakvu zelenu zonu, ili ti dođe nekakva zabrana gradnje.

– ako si ga kupio jer se baviš poljoprivredom, pun pogodak.
Pozdrav !

Ivana 7 , bolje da se taj problem desi u Gorskom Kotaru gdje si zemlju platio par eura po kvadratu nego da se desi na Makarskoj rivijeri gdje je kvadrat plačen 250-300eur( znam jednog kojemu se to skoro desilo baš tamo).

New Report

Close