Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da se moj post krivo shvatio. Meni jedino nije jasno zasto Ivana zaziva nove dionicare da joj davaju preporuke ili neke infoe, ako se na njih u konacnici bas i ne obazire. Koliko su drugi infoi sto ih svi skupa plasiramo na forum istiniti; to je svakome od nas na obraz i na cast.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Valjda me je netko poslušao[smiley2]

10.10.2007. 23:30
davids

korisnik od: 27.03.2007.
lokacija:
broj poruka: 767
Evo pa računajte:

Dioki, THT, Igh,ATGR,Ingra

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Gospon Leon očito si jedini prokužio IVANU7-tj.Angelinu da je veliki maštoviti valjak na ovom forumu..hvali se da ulaže 100000kn a nije napisala da su to njezina maštanja u glavi-daje savjete kako uložit lovu u fondove-to zna i djete gdje treba otić ako imaš lovu-ništa konkretno nezna za dionice nego traži savjet šta kupit od iskusnijih brokera..piše da je izlazila na večere sa mnogim financijskim stručnjacima sa foruma–ali očito se nitko nije pohvalio da je upoznao osobno IVANU7..Toliko o njenim zaradama i financijskom iskustvu-možda cura priprema magisterij pa ovde uči od iskusnih..[smiley2]

Kad bi ti imao 10% novca u dionicama oliko ima Ivana7,rekao bi da ti nije potrebno raditi više ništa u životu,a Ivanu je upoznalo više forumaša…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

jesi ju i ti upoznao stanic?

a milion kuna, ako sto vec rekoh jednom prilikom, ima i moja baba, a baba moje cure i 3,4miliona kuna.. milioneura.. eto je vec malo drukcija prica..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a milion kuna, ako sto vec rekoh jednom prilikom, ima i moja baba, a baba moje cure i 3,4miliona kuna.. milioneura.. eto je vec malo drukcija prica..

Kolega molim Vas da s uvažavanjem pričate o novcu.
Nije to nekaj kaj leži na ulici a vi ga samo trebate pokupit!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

blago onima koji ne vidješe a vijeruju .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


a milion kuna, ako sto vec rekoh jednom prilikom, ima i moja baba, a baba moje cure i 3,4miliona kuna.. milioneura.. eto je vec malo drukcija prica..

Kolega molim Vas da s uvažavanjem pričate o novcu.
Nije to nekaj kaj leži na ulici a vi ga samo trebate pokupit!

nije kolega zagor, no milion kuna u danasnjem svijetu nije niti nesto sto daje materijalnu sigurnost na dulje vrijeme.. pa to je dovoljno za jedan stan.. i to ne previse dobar..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

da se razumijemo, ja nemam tolko [smiley16]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


luki007: ” a milion kuna, ako sto vec rekoh jednom prilikom, ima i moja baba, a baba moje cure i 3,4miliona kuna.. milioneura.. eto je vec malo drukcija prica.. Kolega molim Vas da s uvažavanjem pričate o novcu. Nije to nekaj kaj leži na ulici a vi ga samo trebate pokupit! ” nije kolega zagor, no milion kuna u danasnjem svijetu nije niti nesto sto daje materijalnu sigurnost na dulje vrijeme.. pa to je dovoljno za jedan stan.. i to ne previse dobar..

Ovo je stvarno bahato.
Milijun kuna je – kladim se – jako puno novca za 99,9 % ljudi s ovog Foruma.
Nije bitno Imaju li ga ili ne.

………večina joj je u fondovima,dionicama i ostalim derivatima.[smiley2].Bar sam tako shvatio.
A siguran sam da ima više od 100.000 u gotovini[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

imat cu i ja kad dignem kredit..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Milja kuna je ok lova,ma koliko se pojedinci bahatili da to nije ništa,to je jedan srednji stan,ali se može sa miljom kupiti nešto pametnije od srednjeg stana…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close