Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zivio sa zidovima,vidio kako rade…………….neunistivi su………dal su sretni………………neznam.Ovih 51 je………..ostali booo……..Imam firmu 11 g i neznam dal sam sretniji zbog toga……….Jedan moj poznanik imao viziju ko Ivana i puno vece srce ,danas ima fond…………IMAO JE I LOVU

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ivana svaka cast,sto ne volis navlakace[smiley2]Alieneeeeee ljudino kako SDP[smiley2][smiley2]Ocemo li stranku osnovat………………..Bit cemo blizu informacija,na dobrim radnim mjestima upravnim odborima,dobivat donacije,krast,lagat,varat………ajoj al bi uzivali[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]Laku noc ekipa,pozdrav svima koliko vas ima i ne zaboravite………PRIJATELJI SU NAJVECE BLAGO

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

dixi, 16.10.2007. u 21:34
ivana7
…….
– pitam se bi li na ovom forumu ponovno mogli lansirati jednu jedinu dionicu kao nekada PTKM…..
…….
– kupnjom jedne takve dionice nas s foruma od 5.000 – 100.000kn naravno prema mogućnostima, mogli bi lansirati cijenu dionice u nebo….
…….
– a na kraju priče slijedila bi nam i odgovarajuća zarada…..

….a i Antiša bi mogo pokucat na vrata [smiley2]…

ZAKON O IZDAVANJU I PROMETU VRIJEDNOSNIM PAPIRIMA
(2) Zabranjeno je obavljati transakcije vrijednosnim papirom :
1. kako bi se povećala cijena tog vrijednosnog papira te potakli drugi investitori da kupe taj vrijednosni papir,
2. kako bi se smanjila cijena tog vrijednosnog papira te time potakli investitori na prodaju tog vrijednosnog papira ili
3. kako bi nastao privid aktivne trgovine tim vrijednosnim papirom i tako potakli drugi investitori na kupnju i/ili prodaju tog vrijednosnog papira.

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


Poslovni prijedlog. – nekada mi je ovaj forum bio najdraži zbog PTKM. – uvijek je PTKM bila na prvoj stranici ovoga foruma. – mali investitori pogotovo mi s ovoga foruma smo lansirali ovu dionicu. – na kraju to nije bila navlakuša i svi su dobro zaradili.

Novi sam u svemu ovome pa nemam pojma šta ste radili sa PTKM. Kolka je bila dionica prije nego ste ju dignuli?

..........................................................................................


Ivana svaka cast,sto ne volis navlakace[smiley2]Alieneeeeee ljudino kako SDP[smiley2][smiley2]Ocemo li stranku osnovat………………..Bit cemo blizu informacija,na dobrim radnim mjestima upravnim odborima,dobivat donacije,krast,lagat,varat………ajoj al bi uzivali[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]Laku noc ekipa,pozdrav svima koliko vas ima i ne zaboravite………PRIJATELJI SU NAJVECE BLAGO

Ne bi ja u politiku kolega. Politika kod nas trazi ljigavce i pokvarnjake a ja se ne osjecam tak [smiley2]


ivana7: ” Poslovni prijedlog. – nekada mi je ovaj forum bio najdraži zbog PTKM. – uvijek je PTKM bila na prvoj stranici ovoga foruma. – mali investitori pogotovo mi s ovoga foruma smo lansirali ovu dionicu. – na kraju to nije bila navlakuša i svi su dobro zaradili. ” Novi sam u svemu ovome pa nemam pojma šta ste radili sa PTKM. Kolka je bila dionica prije nego ste ju dignuli?

oko 120-130 kn
Cartman zna najbolje[smiley2]

potrabbb:

ivana7: ” Poslovni prijedlog. – nekada mi je ovaj forum bio najdraži zbog PTKM. – uvijek je PTKM bila na prvoj stranici ovoga foruma. – mali investitori pogotovo mi s ovoga foruma smo lansirali ovu dionicu. – na kraju to nije bila navlakuša i svi su dobro zaradili. ” Novi sam u svemu ovome pa nemam pojma šta ste radili sa PTKM. Kolka je bila dionica prije nego ste ju dignuli?

oko 120-130 kn
Cartman zna najbolje[smiley2]

Kud ljutu travu na ljutu ranu [smiley2][smiley1]


Mućka li se mućka al nikako da se zmućka SNHO, KORF, VLHO tri jaja u istoj tavi al nikako da se kajgana napravi. Komentar ili savjet, dobro dođu.

strpljenje kolega, strpljenje.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

….a i Antiša bi mogo pokucat na vrata [smiley2]…

ZAKON O IZDAVANJU I PROMETU VRIJEDNOSNIM PAPIRIMA
(2) Zabranjeno je obavljati transakcije vrijednosnim papirom :
1. kako bi se povećala cijena tog vrijednosnog papira te potakli drugi investitori da kupe taj vrijednosni papir,
2. kako bi se smanjila cijena tog vrijednosnog papira te time potakli investitori na prodaju tog vrijednosnog papira ili
3. kako bi nastao privid aktivne trgovine tim vrijednosnim papirom i tako potakli drugi investitori na kupnju i/ili prodaju tog vrijednosnog papira.

– pa ti si pravi naivac.
– kod nas i postoje zakoni kako bi iste mogli kršiti.
– zabranjeno je, što ????
– pa sve što si naveo rade investicijski fondovi, samo puno stručnije nego np. naš dragi Sasko.
– pa kad ti se neka dionica puno hvali u novinama jesi li se pitao tko tada iz nje izlazi, od koga si kupio dionicu, tko prodaje puno toga a to opet puno vrijedi, fondovi.
– ovo je ipak demokratska zemlja i ja u demokraciju vjerujem.
Pozdrav !

tony
Zanimljivo danas na DLKV i JDPL. Ne mogu se odlučiti koju od njih da nadokupim? Ima li tko kakav obrazložen dobar savjet?

jdpl na rok od max. godinu dana, a dlkv za period od 3-5 g.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Heđ fond bi bila prava stvar:)

da iznjedrimo hrvatskog Jima Cramera[smiley2]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


………Jedan moj poznanik imao viziju

– je li tko ima viziju koja bi to bila dionica.
– traži se samo jedna jedina.
– izgleda sam pogodila temu, ali na žalost vizija još nema.
Pozdrav !

New Report

Close