Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prije par mjeseci, jedan kolega, ne znam više koji, imao je u potpisu:

Aureus akcija = korekcija.

Aureus bez naknade kreće od 15.listopada[smiley3]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


mreich: ”
Zato i piše akcija. I rok do koje traje ta akcija. Akcija je u svrhu privlačenja sredstava. ” Znaći da im loše ide čim imaju akciju. tek sad sam vidio ovu nebulozu, imaju akciju jer im ide loše?! baš je suprotno, imaju akciju jer vide da dolazi puno novih ulagača, pa ih žele privući, pametno razmišljaju BTW misliš da i Aureusu ide loše?

Pa sam si odgovorio, ide im loše u privlačenju novih ulagača.
Mnogi su povukli uloge iz fondova radi HT-a i većina fondova se boji da se neće vratiti baš u njihov. Pa se trgaju kako bi privukli što više.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ZB Aktiv mislim da nema uopće in/out naknade za iznose >200k,
po meni dobar fond

Heaven or Las Vegas

Ja sam danas stavio novce u erste total east. I nemam nikakvih naknada. Nadam se neće bit i nikakve zarade. =)

..........................................................................................

e da, skoro sam zaboravio. Hvala Ivani na informacijama i na odgovorima na moja početnička pitanja. =)

..........................................................................................

stvarno smo zapeli sa best buy na fondovima, nije valjda do toga (TOLIKO) došlo da o takvoj diverzifikaciji razmišljamo

[smiley10][smiley11][smiley2][smiley11][smiley10]

SKORa-M-A[color=blue][/color]


davids: ” Toliko toga pročitam i svačega,nadam se da me je netko od kolega poslušao jučer i danas bio brz i pametan…i bogat! ” Ti nije neugodno ovako pisat sam o sebi? NHF, samo pitam. [smiley10]

Što bi mi bilo neugodno ,tko me jučer poslušao njemu je neugodno kad izračuna prinos danas na kraju dana!

Dioki +16,33
Ingra +2,63
THT +4,45

Trebam se sramit heh

Glasnogovornik IGH na neodređeno

NHFnaravno![smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


NHFnaravno![smiley2]

Haha, ma naravno. Samo drmaj. [smiley2]

No respect

S,

stvarno smo zapeli sa best buy na fondovima, nije valjda do toga (TOLIKO) došlo da o takvoj diverzifikaciji razmišljamo

[smiley10][smiley11][smiley2][smiley11][smiley10]

– po meni je dobro ulagati i u fondove, kad mi treba novac njih mi je nekako najlakše i prodati.
– danas mi je puno dionica preskupo, ako fondu dam novce neka se oni misle i pumpaju svoje dionice.
– danas sam uplatila novce u jedan portfelj što mi vode brokeri, rade mi veći prinos od većine fondova u 3Q 11.5%, a od 3Q do danas 6%,
– sutra ću uplatiti novce u 5 – 6 fondova, ove bez ulazne naknade, iako neki savjetuju kako je bolje ulaganje samo u dionicu HT, ali toga već imam, a ja obožavam disperziju pa neka su i manji prinosi.
– sutra, a i cijeli ovaj period do pred izbore sve će rasti, puno je slobodne love na tržištu, i svi su željni zarade.
– samo dokle će rasti, po meni je dosta dionica na nerealnim cijenama.
– ali nema sve to veze, sada zbilja vrijedi teorija kupi kako bi prodao većoj budali.
Pozdrav !


Ja sam danas stavio novce u erste total east. I nemam nikakvih naknada. Nadam se neće bit i nikakve zarade. =)

A ja sam kupio jos 160 kom JDPL po 715kn pa kud puklo da puklo. Nadam se da ce mi donijeti vise nego fond, sad sam u hotelima, brodovima i tenkovima[smiley2]

Ivana u pravu si dosta dionica je odletjelo doslovce mogle bi se i strmoglaviti zato oprez.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close