Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molim iskusnije forumaše za preporuku u koje dionice uložiti,a da bi se izvukla dobit do 2. mjeseca,poradi rješavanja stambenog pitanja.(Glasajte za HDZ da mi drugovi ne otmu dio od ove moje sirotinje)

imaj na umu da se većina burzovnih katastrofa kroz povijest dogodila u kasnu jesen, tako da ti nije baš idealan timinig za veliku zaradu, a i politička situacija će u ovom razdoblju utjecati na burzu…[smiley2]
Ako ti je baš to tvoje “sirotinje”, preporučam veliki oprez osobito na tako kratko razdoblje.
Veličina zarade je redovito proporcionalna veličini rizika, pa ako nisi spreman na veće rizike, uzmi nešto od jeftinijih likvidnih dionica iz indexa.


Ja bih dao samo jedan savjet: ne uzdaj se u burzu pri kupovini stana. Bolje zaboravi ulozene novce i ne racunaj na stan. E onda, ako bude za stan, dobro je doslo.[smiley8][smiley8][smiley8]

slažem se burza je prevrtljiva a stan je nesto za cijeli život

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


leon swpr: ” Ja bih dao samo jedan savjet: ne uzdaj se u burzu pri kupovini stana. Bolje zaboravi ulozene novce i ne racunaj na stan. E onda, ako bude za stan, dobro je doslo.[smiley8][smiley8][smiley8] ” slažem se burza je prevrtljiva a stan je nesto za cijeli život

slažem se sa tim. No možeš kupiti listič za loto(onaj najmanji)[smiley2]

Postoji zicer, na ovim cijenama kupiti HT. Nezahvalno je prognozirati koliko će rasti, ali rasti će garantirano.

Postoji zicer, na ovim cijenama kupiti HT. Nezahvalno je prognozirati koliko će rasti, ali rasti će garantirano.

Oćeš ti kolegi nadoknadit eventualni gubitak ako recimo do drugog mjeseca ne naraste ili kojim slučajem padne?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

goranfr:

Postoji zicer, na ovim cijenama kupiti HT. Nezahvalno je prognozirati koliko će rasti, ali rasti će garantirano.

Oćeš ti kolegi nadoknadit eventualni gubitak ako recimo do drugog mjeseca ne naraste ili kojim slučajem padne?

Da, u istom postotku u kojem dijelimo dobitak.

U, i ja bi takav deal pogotovo s obzirom na ovu razinu kretanja cijene. Realno pad je maksimalno moguc do 300 iako je to SF, dok je rast moguc do (i preko) 500.

Ja bih ponudio sam jos jedno viđenje situacije.. s obzirom na drugi dan po izlistavanju ovo je mali promet… a mali promet+ osjetni pad cijene= navlakusa

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

ovo je mizeran promet za tht danas sutra smo oko ovih cijena fondovi ce kalkurirati ali od cetvrtka up i to dobar up jer do cetvrtka petak sjeda povrat love oni nemju vremena se zajebavati i gledati kako im gradjani kupe dionicu ispred nosa


ovo je mizeran promet za tht danas sutra smo oko ovih cijena fondovi ce kalkurirati ali od cetvrtka up i to dobar up jer do cetvrtka petak sjeda povrat love oni nemju vremena se zajebavati i gledati kako im gradjani kupe dionicu ispred nosa

Koji to građani? Možda mi forumaši i još nekolicina, ali jako velik dio onih koji su uzeli HT da ga prodaju u prvim danima neće se više tu vraćati. To je samo moje mišljenje. Svejedno, ja ću kupiti [smiley2]


Hvala Ivana,nemojte kupovati Atlantic pustite meni malo…[smiley1]

– na Atlantiku će biti velike gužve.
– objasnili su mi kako će biti upis u postotku na uloženo, značni različito nego kod Magme ili HT.
– ja ću upisati sav keš, pa onda ono što mi vrate u HT, neke fondove bez ulazne naknade, u jedan portfelj što mi vode brokeri, stambenu štednju i još će mi ostati za samostalnu kupnju na burzi samo što zasad nemam pojma što kupiti.
– a kod upisa će biti stvarno velike navale, povrat od HT je velik, ali možda nešto sitno i uspijemo upisati.
Pozdrav !


davids: ”
Hvala Ivana,nemojte kupovati Atlantic pustite meni malo…[smiley1]

– na Atlantiku će biti velike gužve.
– objasnili su mi kako će biti upis u postotku na uloženo, značni
različito nego kod Magme ili HT.
– ja ću upisati sav keš, pa onda ono što mi vrate u HT, neke fondove
bez ulazne naknade, u jedan portfelj što mi vode brokeri, stambenu
štednju i još će mi ostati za samostalnu kupnju na burzi samo što zasad
nemam pojma što kupiti.
– a kod upisa će biti stvarno velike navale, povrat od HT je velik, ali
možda nešto sitno i uspijemo upisati.
Pozdrav !

Floričić je već najavio ukidanje ulazne naknade od 15.10 do 30. 11. za Aureus Equity. Kaže: zbog rođendana aureusa. Moš mislit….Baš zato.

Floričić je već najavio ukidanje ulazne naknade od 15.10 do 30. 11. za Aureus Equity. Kaže: zbog rođendana aureusa. Moš mislit….Baš zato.

Kaj im je rođendan mjesec i pol dana??
Znači odosmo u stagnaciju[smiley6]

Stagflacija je svemu kriva

New Report

Close