Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sorry al likovi poput Vas su mi na ignore.
Evo pitanje za Vas: je li opravdano da dionica padne 85% a zadnja 2 izvjesca pozitivna???
Ja sam dao svoje vidjenje i nemam sta obrazlagati. Ako ces kupit kupite a ako necete nemojte.
Da me ne bi sad napadali za Atpl mislim da ce pasti opet do 270kn i onda rast preko 1000kn.

Zašto ATPL na 270 kn ?
Pa nema potrebe za double bottomom?!

Prirodna korekcija abc. Sad je gotov b.
Al ne.mislim da ce duboko. Do 270kn opet.

Da,da….to bi se moglo dogoditi ukoliko izkažu polugodišnji gubitak od nekih 50 mil. i vozarine opet odu ispod 10000 na spotu za panamaxe a budući da vjerovatnost za to izgleda mala možemo okrenit ovu dvojku naopako pa rast nakon ove zadnje korekcije ode do 770……





@pripuz. svaka cast sa THNK. ja sam gledao na 30,40 ali strah je bio jaci..
u ostalo se zaista ne razumijem ali na IGH imam sada vise od -50%.. 😏😓😱

Samo polako…
Ima ovdje kolega koji imaju i -500%.

A ima i onih koji su ostali čak i bez elektronskih zapisa….
[/quote]

Haha…tigruse, još si tu… ja se obično javljam prije recesije… 🙂
[/quote]

Da, tu sam i bezobrazno bogat.

Sve zahvaljujući burzi.

Pozdrav sa Hvara.

Ps. Južina je, ali nije bilo kiše, u Splitu potop navodno.
Tak su nekaj pričali…
[/quote]

Đes’ Bakiću, kućo stara :))))

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kolega tigrus je bezobrazno bogat iskustvom koje mu je samo pokazalo koliko je mali i koliko ne zna kad je TA u pitanju. Još uvijek čeka IGH na 15.000 kn kako bi prodao svojih 300 komada dionica ako ih još uvijek ima. On valjda računa s tim prinosom kojeg očekuje…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Prirodna korekcija abc. Sad je gotov b.
Al ne.mislim da ce duboko. Do 270kn opet.

Padom ispod 400 ATPL je odradio tehničku korekciju nakon rasta sa 280.

Daljnji pad može se dogoditi zbog lošeg izvješća ( mala vjerojatnost ), ili zbog naglog pada vozarina ( malo vjerojatno u ovom dijelu godine ).
Dobro polugodišnje izvješće i ostanak ili rast vozarina ostavljaju ATPL u BEST BUY grupi na trenutnoj cijeni od 400 Kn


Kolega pripuz
Ok, kažete da nešto MORA rasti!

Pa dajte nam objašnjenja zbog čega bi DDJH, VIRO, DLKV, SAPN, i ostalo MORALO rasti?
Na temelju poslovnih rezultata, čega?
Pismo glava?

Ako zbog ničega drugog, onda zbog toga što će OIF-ovi morati negdje ulagati.

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/trecina-depozita-gradana-stoji-na-racunima-banaka-neorocena/9171788/

“Imovina investicijskih fondova, primjerice, u lipnju je dosegla razinu od 20 milijardi kuna, što je 3,8 posto više nego mjesec dana ranije, i to je drugi mjesec zaredom u kojem blago raste. U razdoblju prije krize 2007. godine građani su u investicijskim fondovima držali više od 30 milijardi kuna”.



Kolega pripuz
Ok, kažete da nešto MORA rasti!

Pa dajte nam objašnjenja zbog čega bi DDJH, VIRO, DLKV, SAPN, i ostalo MORALO rasti?
Na temelju poslovnih rezultata, čega?
Pismo glava?

Ako zbog ničega drugog, onda zbog toga što će OIF-ovi morati negdje ulagati.

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/trecina-depozita-gradana-stoji-na-racunima-banaka-neorocena/9171788/

"Imovina investicijskih fondova, primjerice, u lipnju je dosegla razinu od 20 milijardi kuna, što je 3,8 posto više nego mjesec dana ranije, i to je drugi mjesec zaredom u kojem blago raste. U razdoblju prije krize 2007. godine građani su u investicijskim fondovima držali više od 30 milijardi kuna".

[/quote]
Jesi napravio analizu kojim OIF je rasla imovina i koja im je ulagačka strategija?
Preciznije, ulažu li OIF kojima je rasla imovina uopće u RH?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Kolega Zlatek, ako ste vi to izanalizirali, molimo vas da barem dio svog istraživačkog rada podijelite s nama. Hvala.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Naravno da nisam. 🙂
Ali ako te to baš zanima, možeš otići na stranicu svakog od njih gdje piše u kolikim razmjerima imaju gdje sve uloženo. Na zse se trenutno baš i ne vidi da oni nešto bitno ulažu, ali doći će i do toga.

Prometi se dizu…stvari se razvijaju..

Promet je srednja žalost. Isključi blok promet ADRS2 i kaj ti ostaje?!

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close