Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



– a u maloj šetnji prošla i uz RBA i kupila manji paketić Veterine, važno je sudjelovati.

Bila je jedna zgodna dama ispred mene u redu u RBA, čak ima neke sličnosti sa osobe sa tvog avtara… ko zna možda si to ti Ivana7 [smiley2] (04.10. u popodnevnim satima) [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

ivana7:


– a u maloj šetnji prošla i uz RBA i kupila manji paketić Veterine, važno je sudjelovati.

Bila je jedna zgodna dama ispred mene u redu u RBA, čak ima neke sličnosti sa osobe sa tvog avtara… ko zna možda si to ti Ivana7 [smiley2] (04.10. u popodnevnim satima) [smiley2]

Bolje to nek da je sudjelovala u nekoj glupoj anketi…važno je sudjelovati zar ne…
Realni omjer definitivno ne štima.

[smiley7][smiley8][smiley7]

x

Molim iskusnije forumaše za preporuku u koje dionice uložiti,a da bi se izvukla dobit do 2. mjeseca,poradi rješavanja stambenog pitanja.(Glasajte za HDZ da mi drugovi ne otmu dio od ove moje sirotinje)

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

ivana7:


– a u maloj šetnji prošla i uz RBA i kupila manji paketić Veterine, važno je sudjelovati.

Bila je jedna zgodna dama ispred mene u redu u RBA, čak ima neke sličnosti sa osobe sa tvog avtara… ko zna možda si to ti Ivana7 [smiley2] (04.10. u popodnevnim satima) [smiley2]

ako je zensko onda nije Ivana7 [smiley1].
Ivana kako nam je kolega Haki? pratim malo BL pa vidim da je tamo situacija katastrofalna. jel izasao iz RNAFa?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


ako je zensko onda nije Ivana7 [smiley1].
Ivana kako nam je kolega Haki? pratim malo BL pa vidim da je tamo situacija katastrofalna. jel izasao iz RNAFa?

Mislim da na PTRL i RNAF-u nema agenata stabilizacije. Nešto kao na Jelenu svojedobno.
Ne bi bilo loše da se možda otvori tema: Znanac najskuplji savjeti uz analize kao i Zimzelenova: Što sam Vam “jeftino” prodao !

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Molim iskusnije forumaše za preporuku u koje dionice uložiti,a da bi se izvukla dobit do 2. mjeseca,poradi rješavanja stambenog pitanja.(Glasajte za HDZ da mi drugovi ne otmu dio od ove moje sirotinje)

kolega vama je vidim ulaganje u dionice isto kao i ulaganje novca na recimo utkamicu lazio – milan, tko ce zabiti prvi gol……nije ovo kladionica [smiley2]
moja preporuka bi bila JDPL, VIRO, ADRS i jos neke, da ne ispadne da navlacim, ja nemam te spomenute dionice…

DOKUP!


Molim iskusnije forumaše za preporuku u koje dionice uložiti,a da bi se izvukla dobit do 2. mjeseca,poradi rješavanja stambenog pitanja.(Glasajte za HDZ da mi drugovi ne otmu dio od ove moje sirotinje)

Kolega ovako kakav Vas oblik zanima dugoročnije ili kratkoročnije, disperzno ili sve u ‘jednu košaru’?
Možete me slobodno kontaktirati na PM.

S poštovanjem

Marko


soony69: ” Molim iskusnije forumaše za preporuku u koje dionice uložiti,a da bi se izvukla dobit do 2. mjeseca,poradi rješavanja stambenog pitanja.(Glasajte za HDZ da mi drugovi ne otmu dio od ove moje sirotinje) ” Kolega ovako kakav Vas oblik zanima dugoročnije ili kratkoročnije, disperzno ili sve u ‘jednu košaru’? Možete me slobodno kontaktirati na PM. S poštovanjem Marko

da se zakljucit dal je kratkorocno ili dugorocno po tome sto je napisao da bi do 2.mjeseca htio i prodat tu dionicu koju kupi…..a mislim da mu disperzija ne igra neku ulogu, cilja na to da se sto vise zaradi do 2.mjeseca[smiley2]

DOKUP!

ovo su mi fenomenalna pitanja….pa tko bi to mogao znati što će narasti do 2. mjeseca 2008.? Kad bih ja to znao, onda bi prodao sve što imam i uložio u tu dionicu. Takva pitanja su sranje i molim vas da to više ne pitate jer to nitko živ ne može znati. Nitko. Čak ni oni koji pumpaju cijene jer uvijek se nešto nepredvidivo dogodi…

Ja bih dao samo jedan savjet: ne uzdaj se u burzu pri kupovini stana. Bolje zaboravi ulozene novce i ne racunaj na stan. E onda, ako bude za stan, dobro je doslo.[smiley8][smiley8][smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


da se zakljucit dal je kratkorocno ili dugorocno po tome sto je napisao da bi do 2.mjeseca htio i prodat tu dionicu koju kupi…..a mislim da mu disperzija ne igra neku ulogu, cilja na to da se sto vise zaradi do 2.mjeseca[smiley2]

Pa kolega je pitao do 2 mjeseca slažem se, no možda se predomisli pa produži s burzovnim trgovanjem, zko zna.
A disperzija igra ili gotovo uvijek igra vrlo važnu ulogu.


ovo su mi fenomenalna pitanja….pa tko bi to mogao znati što će narasti do 2. mjeseca 2008.? Kad bih ja to znao, onda bi prodao sve što imam i uložio u tu dionicu. Takva pitanja su sranje i molim vas da to više ne pitate jer to nitko živ ne može znati. Nitko. Čak ni oni koji pumpaju cijene jer uvijek se nešto nepredvidivo dogodi…

Upravo tako , svi imamo dionice koje pratimo i neke favorite u koje ulazemo ili cemo ulagati
Nista novo ali ova pitanja su smijesna.
Iz danasnjeg razgovora sa dinicarem ht-a.
Imam prijateljicu u ZABI koja poznaje brokere , mislim nesto kupiti kada mi ona kaze , pa cu pustiti da naraste.
Na pitanje , a sta ako padne? MA nece ako oni neznaju ko zna , pa nista nije palo i ona se bavi sa tim , kupuje fondove. [smiley3]

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close