Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa nije Bilbija kupio ATPL po 100 kn i rasprodao po 600 kn.
Za ove druge koje ste naveli, nemam pojma…

Da ljudi ovdje ne shvaćaju osnove.

Tek kada prodaš zaradiš.

Baš me zanima do kud bi ATPL pala da gospodin počne na silu izlaziti sa svim dionicama.


Kolega pripuz, predležete kupnju IGH, govorite da ide barem do 250 kn, a onda napišete da ste pola pokratili…
To ne razumijem…Molim konzistentnost u pisanju. Ovo nema smisla…

Dakle Igh je bio pregrijan na 165-170kn..valja ga malo kratiti i kupiti nize. Nemam sumnje da ce to up up.
Dakle cisti trejd. A toliko je prilika na trzistu da nekad treba biti pohlepan. Istu stvar napravio i na Dllv..al vratio 45 lipa nize. Na 5000kom to vam je taman 2000kn i natrag dionice. Extra dodatak za veselo ljetovanje.

Salu nastranu..trebam par pickova za kupovinu. Nesto novo van mojih 9. Na moju zalost osim mog silnog casha koji sve vise svrbi i nekoliko mojih prijatelja mi je povjerilo pozamasnu svotu novca.
E aad..ljudi bi zaradu..al nije lako ubaciti milju tristo u dionice. Sve vise postajem fond manager.



Kolega pripuz, predležete kupnju IGH, govorite da ide barem do 250 kn, a onda napišete da ste pola pokratili…
To ne razumijem…Molim konzistentnost u pisanju. Ovo nema smisla…

Dakle Igh je bio pregrijan na 165-170kn..valja ga malo kratiti i kupiti nize. Nemam sumnje da ce to up up.
Dakle cisti trejd. A toliko je prilika na trzistu da nekad treba biti pohlepan. Istu stvar napravio i na Dllv..al vratio 45 lipa nize. Na 5000kom to vam je taman 2000kn i natrag dionice. Extra dodatak za veselo ljetovanje.
[/quote]
Extra dodatak za veselo ljetovanje. Tih 2.000 kn mi je za jedan dan na moru. Neš ti zarade i pohlepe…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Salu nastranu..trebam par pickova za kupovinu.

– gospon Pripuz, evo samo za vas i vaš tip investiranja.
– ovo su vam dionice na kojima će te zasigurno zaraditi masu milja.

– RIZO, evo samo danas je narasla +23%, tu je krenuo drugi veliki krug rasta, na ovoj dionici se je obogatio naš poznati modni mačak, zašto sada to ne bi bili vi gospon Pripuz.

– JADNOPLOV, danas kada imamo ovakav rast BDI-a, ova dionica je vama dosta poznata, bila vam je dobra na 50 – 70kn, gospon Pripuz sada na desetak kuna je prilika.

– VLEN, koliko vidim tu se ponovno TOP10 krca i pokupili su skoro sve dionice, tu vam je van TOP10 ostalo još samo 8.6% dionica.

– OPTE, čitajte malo tu temu, dionice se mogu kupiti za 5 kuna a velika većina piše kako će to ići po 20kn, a gospon Investimir tu predviđa cijenu od čak 50kn, ja sam i danas kupila 1050 dionica OPTE jer stvarno je šteta ne iskoristiti ovakvu priliku.

I love this game !


Mislim da bi iduci u prodaju mogao Viro. Bude ovo do 500kn do kraja godine.

– gospon Pripuz, tu će te pogubiti novce.
– VIRO na 500kn do kraja godine, tu mi je puno realnija opcija odnosno kladila bi se da će te vi do kraja godine promijeniti ime i prezime i nećete više biti gospon Pripuz.


Extra dodatak za veselo ljetovanje. Tih 2.000 kn mi je za jedan dan na moru. Neš ti zarade i pohlepe…

– to je sasvim dovoljno za jedno ugodno ljetovanje.
– smo bi morali ostvariti i dodatnu zaradu koja vam se nudi na stvarno lagani način zarade.
– ovi nezaposleni su otišli u Irsku i Njemačku.
– trenutno kad nas na moru ima dosta gostiju.
– velika većina gostiju uredno baca prazne boce u kante za otpad.
– i te boce nema tko skupljati.
– a kante pune praznih boca.
– spojite ugodno s korisnim, skupite samo dva milijuna praznih boca i evo vam čiste zarade bez poreza od milju kuna, s tim novcima kupite OPTE i evo vas jako brzo na pet milja kuna.

Kako cu pogubiti novce ako sam u plusu na Viru???




Kolega pripuz, predležete kupnju IGH, govorite da ide barem do 250 kn, a onda napišete da ste pola pokratili…
To ne razumijem…Molim konzistentnost u pisanju. Ovo nema smisla…

Dakle Igh je bio pregrijan na 165-170kn..valja ga malo kratiti i kupiti nize. Nemam sumnje da ce to up up.
Dakle cisti trejd. A toliko je prilika na trzistu da nekad treba biti pohlepan. Istu stvar napravio i na Dllv..al vratio 45 lipa nize. Na 5000kom to vam je taman 2000kn i natrag dionice. Extra dodatak za veselo ljetovanje.
[/quote]
Extra dodatak za veselo ljetovanje. Tih 2.000 kn mi je za jedan dan na moru. Neš ti zarade i pohlepe…
[/quote]
Kolega samo na trejdu u 3 dana digao 5.500kn. S obzirom da ljetujem u apartmanu u osobnom vlasnistvu meni je to vise nego dovoljno za 10 dana. Ne idem vise po restoranima, radije kupim ribu i kvalitetne pozicije mesa i grillam. Uostalom to me opusta do kraja.

@pripuz
Kolika je minimalna uplata kod tebe ili mogu samo tvoji frendovi uložiti?!

Čudi me da se tu hvali s prinosima od 2000-5000 kn, a ima budžet za ulaganje od milju kn, a čak i više s obzirom na povjerena mu sredstva od strane prijatelja. Pa čovječe, nađi 2-3 pametne pozicije, uloži novce i ostvari prinos od barem više stotina tisuća kuna. Kakve 2000 kn ili 5500 kn…kakvi bakrači. Ako si frajer, budi frajer…ili odglavinjaj odavde…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ili još bolje kolega pripuz, fino vi to na oročenu štednju jer vidim ja da je kod vas strah od ulaganja prevelik. Hrabri ste ući s par tisuća kuna, ev. rekao bih do 20.000 kn. Za ulaganje ozbiljnije love vi očito niste, pa vam savjetujem da to fino oročite. Prst u uho. I grilajte i opuštajte se po cijele dane.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close