Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolegicve Ivana7, od onih 10 napisanih , samo prvih 5 je bio moj portfelj, drugih pet su onako nabačene..a i nikada nisam ništa predlagao..

– moja arhiva je ipak točna i ne laže.
– Vas sam tu navela samo kao primjer, ipak ste jedan od boljih investitora i sigurno se ne ljutite što sam uzela Vaš primjer.
– mogla sam staviti za primjer i jednog Vašeg prijatelja koji je po kapitalu jedan od najjačih, ali u ovoj godini kad su gotovo svi ostvarili fenomenalne prinose taj gospodin je na širokom portfelju ostvario velike minuse, a jako lijepopiše i obožavam ga čitati, ali čovijek jednostavno nije imao sreće.
Pozdrav !

Besplatni savjeti i besplatni ručak NE POSTOJE.

Zato ja svoje savjete naplaćujem ( uglavnom u postotku od zarade klijenta ) i nemam reklamacija. Ovo što neki korisnici nude na forumu nisu ulagački već PRODAJNI SAVJETI.
Pozdrav

Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


plavi: ” Kolegicve Ivana7, od onih 10 napisanih , samo prvih 5 je bio moj portfelj, drugih pet su onako nabačene..a i nikada nisam ništa predlagao.. ” – moja arhiva je ipak točna i ne laže. – Vas sam tu navela samo kao primjer, ipak ste jedan od boljih investitora i sigurno se ne ljutite što sam uzela Vaš primjer. – mogla sam staviti za primjer i jednog Vašeg prijatelja koji je po kapitalu jedan od najjačih, ali u ovoj godini kad su gotovo svi ostvarili fenomenalne prinose taj gospodin je na širokom portfelju ostvario velike minuse, a jako lijepopiše i obožavam ga čitati, ali čovijek jednostavno nije imao sreće. Pozdrav !

KAo što i napisah , nisam nikada ništa predlagao, ovih prvih 5 su bile tada moj portfelj , a za drugih 5 je trebalo na brzinu odlučiti u onoj igri 10 najboljih u ovoj godini, kako sam kasnio već sa prijavljivanjem , napisao sam u par minuta 5 koja su mi se činila po cijeni jeftina.

Inaće mojih prvih 5 su ostvarila slijedeće prinose:

KOEI : + 100 %
INGR : + 381 %
PBZ : + 79 %
ZABA : + 70 %
VART: + 75 %

Pitam se, može li bolje?
Ne ljutim se , naravno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da ima itekako jeftinih dionica s potencijalom za 50%. Prije svega, tu su DDJH, JDPL i DIOK. I trenutno NEMAM ove dionice

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pitam se, može li bolje?

Da si zensko odmah bi te zenio!!!!! [smiley6]

skype - ivek1234


plavi: ” Pitam se, može li bolje? ” Da si zensko odmah bi te zenio!!!!! [smiley6]

DA sam ja žensko , ne bih te uzeo, ružan si mi.
Nisli plav.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


DA sam ja žensko , ne bih te uzeo, ružan si mi.
Nisli plav.
[smiley2]

He, sa onim sto si zaradio posaljes me prvo Glumicicu pa nakon toga na fitness. A i Ljubo mi rodjo! [smiley1][smiley1] Nelosa investicija – maybe!

skype - ivek1234

Ivek, di je fotka od Hrvoja?

Hell is Empty and all the Devils are Here


plavi: ” DA sam ja žensko , ne bih te uzeo, ružan si mi. Nisli plav. [smiley2] ” He, sa onim sto si zaradio posaljes me prvo Glumicicu pa nakon toga na fitness. A i Ljubo mi rodjo! [smiley1][smiley1] Nelosa investicija – maybe!

Jedini problem je to što sam ja dobrostojeći muškarac, a ne žena.
A i moja sadašnja žena mi je super.
Prema tome – košarica.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[smiley2] Plavi. Hočeš reči žena je lijepa, puno zarađuje, malo troši…….


Besplatni savjeti i besplatni ručak NE POSTOJE.

Zato ja svoje savjete naplaćujem ( uglavnom u postotku od zarade klijenta ) i nemam reklamacija. Ovo što neki korisnici nude na forumu nisu ulagački već PRODAJNI SAVJETI.
Pozdrav

Bubašpara

– kod mene su svi savjeti besplatni, dajem i besplatne večere i častim ture pića.
– za takve obično kažem, kako se nadam da će sav svoj novac dati doktorima ne trebam napisati i zašto.
– ako si već u nekoj lovi trebaš znati i za pojam humanost, bar što to znači.

– ako već radiš za lovu, pa to rade i drugi.
– i drugi rade za mene i ja ih pošteno plaćam.
– to su investicijski fondovi, pa i neki portfelji.
– ako si za to stručan i ako ti dobro ide za platiti nema problema, dobro meni i tebi.
– ali se i tu mora biti transparentan, prinos cca toliko, rizik toliko, dobit dijelimo tako, još kad bi dijelili i gubitak bio bi glavni.
Pozdrav !

plavi:

Pitam se, može li bolje?

Da si zensko odmah bi te zenio!!!!! [smiley6]

– Ivek, pa nisam te po slici odmah poznala, prije si bio puno ozbiljniji i stariji, je li ti ovo sad slika iz djetinjstva.
– a ti bi i sve na forumu ženio.
– vidila sam tvoj bankovni račun, bar ti nemaš problema za otvoriti jedan klub (malo poduzetničkih ideja).
– uvozna snaga iz Ukrajine je još jeftina, a možda te onda i prođe volja za ženidbu i pisanje o korekcijama.

– nego Ivek , osim ženidbe ima li koja ideja i za burzu.
Pozdrav !

New Report

Close