Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opte je rizicnija od bitcoina

Mozda nije najglamuroznija dionica na burzi, medutim po meni je best buy trenutacno HPB. Fundamenti su vrlo vrlo dobri, a odlaskom Vuića će se stati na kraj priči o eventualnom dokapu. Prebacio sam dobit iz OPTE u HPB i PBZ i puno mirnije spavam 🙂

Mislim da jos nije kasno za kupiti bitcoin, jer do kraja godine probija prijasnji vrh od 20k baksa

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Opte je rizicnija od bitcoina

A Bitcoin kao nešto proizvodi i generira prihode i operativnu dobit?

Vidim da te jako muci Opte, najbolja odluka bi ti bila da je kupiš. Mjesto da grintaš i čudiš se ko pura dreku zbog rasta.


Opte je rizicnija od bitcoina

sorry, ali jesi li svjesna kako ti post glupo zvuči? bitcoin je virtualna valuta bez pokrića, iza koje realno ne stoji ništa!

uljanik plovidba nikada povoljnija a mogućnost za upp prevelike jer ako je nominalna 400 kuna možeš zamisliti realnu cjenu


uljanik plovidba nikada povoljnija a mogućnost za upp prevelike jer ako je nominalna 400 kuna možeš zamisliti realnu cjenu

pa poskidaj onda sve na burzi do 100 kn, što čekaš?? 😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


uljanik plovidba nikada povoljnija a mogućnost za upp prevelike jer ako je nominalna 400 kuna možeš zamisliti realnu cjenu

Što više ovakvih nam treba…
ADRS pada jer ima nominalu 10kn…čekam ga na 12kn

Rastimo zajedno...

bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..

bla, bla, bla, bla, bla…..

– danas sam ja malo kupila taj OPTE na 6.7 kn i 6.5 kn, to su vam ti tvz. nalozi potpore.

bla, bla, bla, bla, bla…..
i tak dalje….

Da su ovakvi investitori potpora, bila bi puna mreža golova ….. 🙂 🙂 😛 😉

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Samo slušajte ove “mudre savjetodavce” na ovoj besmislenoj temi…….to je najbolji način za što prije do bankrota……


bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..

bla, bla, bla, bla, bla…..

– danas sam ja malo kupila taj OPTE na 6.7 kn i 6.5 kn, to su vam ti tvz. nalozi potpore.

bla, bla, bla, bla, bla…..
i tak dalje….

Da su ovakvi investitori potpora, bila bi puna mreža golova ….. 🙂 🙂 😛 😉
[/quote]

Hm.

Potpora kao BANdicevi mostovi.

Puna rupa.
Kao katastar na Braću.

Ko roštilj umjesto kokošinjca.
Baš me zanima da li su kokoske Hrvatice dobile potporu EU fondova za ugrožene vrste.


Opte je rizicnija od bitcoina

Zahebancija sa opte nije za ozbiljne investitore na burzi već za špekulante , burek trejdere ,dej trejdere….pa samo navalite.

New Report

Close