Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlično.

Dobio bonus na poslu od 10.000 kn.

Brutto ili netto?


ne može bolje, zavidim Vam, kao i svi dioničari Optime na ovom forumu, na kojem tako često pišete iz hobija i nas ostale, baš kolegijalno, savjetujete.
Hvala !

Nema na čemu. I drugi put!



@bogata

Uspoređivati Optimu i Muljanik, mislim stvarno.

Vrlo slicna situacija


OPTE je best buy

još danas sigurno, a možda i sutra, a onda ćemo izračunavati za dalje


OPTE je best buy

još danas sigurno, a možda i sutra, a onda ćemo izračunavati za dalje


Odlično.

Dobio bonus na poslu od 10.000 kn.

Brutto ili netto?
[/quote]

Naravno bruto.

Ali poklonjenom konju se ne gleda u zube makar više nema hipodroma pa ga nemaš gdje ostaviti.

Šteta, već sam se ponadao da ste dobili prinovu u obitelji pa bi vam od srca čestitao 🙂



ne može bolje, zavidim Vam, kao i svi dioničari Optime na ovom forumu, na kojem tako često pišete iz hobija i nas ostale, baš kolegijalno, savjetujete.
Hvala !

Nema na čemu. I drugi put!
[/quote]

Kako ste danas kolega zez1 ?

Napominjem da Vas molim da se i dalje ne ustručavate savjetovati nas. Imali ste savjet za nas kod cijene 1,9kn, pa 2,2kn, pa 2,5kn, pa 3kn, pa 3,5kn, pa 4kn, pa 4,5kn, pa 5kn..
Ako nije problem, molim mišljenje šta Vam se čini, kamo će dalje dionica ?

I hvala na savjetu oko nekretnina, malo ću proučiti. Jer ako Vi zarađujete, možda da se i ostali uhvate toga.

Pozdrav

Optima je bila i još uvijek je prilika koja se javlja jednom u par godina…
Što će tek biti kad se raspiše natječaj i krene prodaja, ne usudim se
pomisliti…Optima je zadnji bombončić koji veliki telekomi žele imati
u svom portfelju i tržište je podijeljeno…gotova liberalizacija…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!




ne može bolje, zavidim Vam, kao i svi dioničari Optime na ovom forumu, na kojem tako često pišete iz hobija i nas ostale, baš kolegijalno, savjetujete.
Hvala !

Nema na čemu. I drugi put!
[/quote]

Kako ste danas kolega zez1 ?

Napominjem da Vas molim da se i dalje ne ustručavate savjetovati nas. Imali ste savjet za nas kod cijene 1,9kn, pa 2,2kn, pa 2,5kn, pa 3kn, pa 3,5kn, pa 4kn, pa 4,5kn, pa 5kn..
Ako nije problem, molim mišljenje šta Vam se čini, kamo će dalje dionica ?

I hvala na savjetu oko nekretnina, malo ću proučiti. Jer ako Vi zarađujete, možda da se i ostali uhvate toga.

Pozdrav
[/quote]

što zez1 više druka na pad, to cijena OPTE više raste….to će potrajati do 10 kn, a onda će morati udvotručiti drukanje jer 15 kn se neće dostići samo od sebe. hvala!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....




ne može bolje, zavidim Vam, kao i svi dioničari Optime na ovom forumu, na kojem tako često pišete iz hobija i nas ostale, baš kolegijalno, savjetujete.
Hvala !

Nema na čemu. I drugi put!
[/quote]

Kako ste danas kolega zez1 ?

Napominjem da Vas molim da se i dalje ne ustručavate savjetovati nas. Imali ste savjet za nas kod cijene 1,9kn, pa 2,2kn, pa 2,5kn, pa 3kn, pa 3,5kn, pa 4kn, pa 4,5kn, pa 5kn..
Ako nije problem, molim mišljenje šta Vam se čini, kamo će dalje dionica ?

I hvala na savjetu oko nekretnina, malo ću proučiti. Jer ako Vi zarađujete, možda da se i ostali uhvate toga.

Pozdrav

[/quote]

Vi kolega ste očito stari hlebinac.

Očito da niste čuli za obrnutu psihologiju za ovce.
Što više pljujete po nekoj dionici to više ljudi kupuju.

Pa cijena raste jer je sve više ljudi kupuje.
Ponzić shema.

Ali tako je nažalost na svim našim dionicama koje su u stećaju (vidi DLKV i Optimu) ili koji su tek ušli u stećaj ( vidi Uljanik).

Meni je samo važno da znate što kupujete.

Da se opet ne bi plakalo kao na Viaduktu, Agrokoru………….itd.

Lp

PS. Ja sam jaaaaako zadovoljan na zaradi s nekretninama.
Samo nemojte biti preveć pohlepni i prodajte Optimu na vrijeme prije nego Vam se ekipa istrese.

I hvala na pitanju.
Danas sam još bolje.
Vidim da mi neki prijatelji jaaaaako dobro zarađuju na Optimi i to me usrećuje.


Informanka.

– za razliku od virtualne burze onaj stvarni prinos u ovoj godini mi je točno 7.5%.
– kad bi računala samo dionice prinos bi bio veći, ali u portfelj računam sve investicije osim nekretnine.
– za veliku većinu vas taj prinos od 7.5% je mali, ali meni je stvarno velik, i zadovoljna sam s tim prinosom.
– do kraja godine računam s prinosom od 10 – 15%.

Daj ivana ne kakaj, javila si se prije nekog vremena, ne sjećam se kada, ima mjesec-dva-tri, na temi OPTE, i sad pišeš da imaš samo 7,5%.
Pa si se javila na HMST da čekaš javnu ponudu.
Nije vrag da si kupila HMST prekasno i kupila pa prodala OPTE prerano ili kupila OPTE premalo?!
Ništa ti ne vjerujem (kao i obično).

Pusa (lp)

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close