Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos uvijek best buy OPTIMA…


Vjerojatnost da se Optima ne proda je ulaskom UG-a bitno smanjena. Jedino, pitanje je cijene po kojoj će ići. Tj. koliko će A1 htjeti dati love za Optimine korisnike. UG ih očito želi jer mislim da ne bi kupovao Tele2 bez da želi Optimu. A sad, koliko to vrijedi, saznat ćemo uskoro.

Tako da, nekako sam i ja sklon razmišljanju da je Optima skoro pa jedina prilika. S obzirom na najave recesija, burze vani, Trumpa, kišu u sezoni….. Ovdje imaš najavu i namjeru preuzimanja, zakonsku obvezu prodaje i barem 2 jaka kupca. Skoro pa zicer.

Osim što je jednom otišla u stečaj, a i opet će, iz istih razloga, čim se odlijepi od HT-a.
Jedino što je tu zicer je stečaj.
Pitanje samo u kojem roku.

@bogata 😂😂😂
Zapamtite cifra je dvoznamenkasta po dionici. I nije najmanja moguća dvoznamenkasta. Pa Vi malo maštajte. Čudo ste👍👍

..bogata vidis da je OPTIMA best buy…


..bogata vidis da je OPTIMA best buy…

Nisam nikada rekla da se ne moze na tome trejdati i zaraditi. Moglo se i na uljaniku. Samo govorim da na HR tržištu za Optimu nema mjesta. Ili da budem preciznija – može funkcionirati samo priljepljeno za HT. U svim drugim kombinacijama stečaj prije ili kasnije je siguran. A kako će se dionica u međuvremenu kretati, to nitko ne zna. Ali izvjesno je kako će završiti ako postane konkurencija HT-u.

pa koga briga kako će završiti, ako svi čekaju prodaju i naplate se!

@bogata
Uspoređivati Optimu i Muljanik, mislim stvarno.







Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

nit mi se sviđa, niti nesviđa. meni je svejedno. ja je ne bi dirala ni štapom. stvar principa. vidjet ćemo…
[/quote]

A koji je to princip? Ne želim zaraditi iz principa? 😀
[/quote]

Ako si htio zaraditi na Optimi trebao si je kupiti na 1.5 kn početkom godine..
Sada kupuju samo pohlepni, dok ostatak polako i mudro prodaje…
[/quote]

Složio bi se s Vama.

S time da je to već treći put da cijena nakon što padne ispod 2 kune se diže na 4 kune.

Da bi se išlo dalje od 4 kune to stvarno ponuda mora biti na stolu.

Nadam se zbog kolega da će je biti, a onda tako i onako svi stignu uskočiti u vlak.

S 1,7 na 4,1 je više nego dovoljna zarada u svako vrijeme, a kamoli današnje kada vani sve pada.
[/quote]

A tebe muci sto se događa u komsinijom novčaniku? 😁

E mucit će te još vise obzirom da je prilično jasno da će se ovdje cijena s ovih razina, barem udvostručiti. Možda ne brzo, ali vremenom hoće. Ako ništa drugo konačnim ponudom.
[/quote]

Ha. Ha.
Mene samo zanima moj novčanik.
Na nekretninama više od 40% zarade u zadnje dvije godine.

Probajte prodavati zemljišta i stanove pa će te vidjeti da ima puno više ovaca nego na ZsE.

Dionice su mi hobi a i zanimljivo mi je to psihološko ponašanje krda.

Ovisno o tome da li im date mrkvu ili batinu.

Nažalost bilo kakvo ulaganje na ZSE ne dolazi u obzir. Sve dok će se dopuštati lo.povluk i pravna nesigurnost.

Uostalom vani je i puno zanimljivije.

OPTE je best buy

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!








Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

nit mi se sviđa, niti nesviđa. meni je svejedno. ja je ne bi dirala ni štapom. stvar principa. vidjet ćemo…
[/quote]

A koji je to princip? Ne želim zaraditi iz principa? 😀
[/quote]

Ako si htio zaraditi na Optimi trebao si je kupiti na 1.5 kn početkom godine..
Sada kupuju samo pohlepni, dok ostatak polako i mudro prodaje…
[/quote]

Složio bi se s Vama.

S time da je to već treći put da cijena nakon što padne ispod 2 kune se diže na 4 kune.

Da bi se išlo dalje od 4 kune to stvarno ponuda mora biti na stolu.

Nadam se zbog kolega da će je biti, a onda tako i onako svi stignu uskočiti u vlak.

S 1,7 na 4,1 je više nego dovoljna zarada u svako vrijeme, a kamoli današnje kada vani sve pada.
[/quote]

A tebe muci sto se događa u komsinijom novčaniku? 😁

E mucit će te još vise obzirom da je prilično jasno da će se ovdje cijena s ovih razina, barem udvostručiti. Možda ne brzo, ali vremenom hoće. Ako ništa drugo konačnim ponudom.
[/quote]

Ha. Ha.
Mene samo zanima moj novčanik.
Na nekretninama više od 40% zarade u zadnje dvije godine.

Probajte prodavati zemljišta i stanove pa će te vidjeti da ima puno više ovaca nego na ZsE
[/quote]

Bravo kolega zez1. Čestitam na uspjehu sa nekretninama kojeg ste podijelili s nama dioničarima.

Nego, kako ste danas???









Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

nit mi se sviđa, niti nesviđa. meni je svejedno. ja je ne bi dirala ni štapom. stvar principa. vidjet ćemo…
[/quote]

A koji je to princip? Ne želim zaraditi iz principa? 😀
[/quote]

Ako si htio zaraditi na Optimi trebao si je kupiti na 1.5 kn početkom godine..
Sada kupuju samo pohlepni, dok ostatak polako i mudro prodaje…
[/quote]

Složio bi se s Vama.

S time da je to već treći put da cijena nakon što padne ispod 2 kune se diže na 4 kune.

Da bi se išlo dalje od 4 kune to stvarno ponuda mora biti na stolu.

Nadam se zbog kolega da će je biti, a onda tako i onako svi stignu uskočiti u vlak.

S 1,7 na 4,1 je više nego dovoljna zarada u svako vrijeme, a kamoli današnje kada vani sve pada.
[/quote]

A tebe muci sto se događa u komsinijom novčaniku? 😁

E mucit će te još vise obzirom da je prilično jasno da će se ovdje cijena s ovih razina, barem udvostručiti. Možda ne brzo, ali vremenom hoće. Ako ništa drugo konačnim ponudom.
[/quote]

Ha. Ha.
Mene samo zanima moj novčanik.
Na nekretninama više od 40% zarade u zadnje dvije godine.

Probajte prodavati zemljišta i stanove pa će te vidjeti da ima puno više ovaca nego na ZsE
[/quote]

Bravo kolega zez1. Čestitam na uspjehu sa nekretninama kojeg ste podijelili s nama dioničarima.

Nego, kako ste danas???

[/quote]

Odlično.

Dobio bonus na poslu od 10.000 kn.

Sljedeći tjedan prodajem zemljište u Zagrebu po 3xvećoj cijeni.

I najbolje odoh na godišnji na more 2 tjedna.

Gasim kompijutor i vadim pecaljku.

Bistro!

ne može bolje, zavidim Vam, kao i svi dioničari Optime na ovom forumu, na kojem tako često pišete iz hobija i nas ostale, baš kolegijalno, savjetujete.
Hvala !

New Report

Close