Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka.

– za razliku od virtualne burze onaj stvarni prinos u ovoj godini mi je točno 7.5%.
– kad bi računala samo dionice prinos bi bio veći, ali u portfelj računam sve investicije osim nekretnine.
– za veliku većinu vas taj prinos od 7.5% je mali, ali meni je stvarno velik, i zadovoljna sam s tim prinosom.
– do kraja godine računam s prinosom od 10 – 15%.


best buy OPTIMA…..

Stečajuša pa best buy? Jadne li burze ako je to tako…

Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

Best buy DDJH ispod 10

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

najviši best bay mislim dlkv živi bili


Best buy DDJH ispod 10

ispod 7 kn da…kad dođe na BV….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

best buy OPTIMA…..


Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

nit mi se sviđa, niti nesviđa. meni je svejedno. ja je ne bi dirala ni štapom. stvar principa. vidjet ćemo…



Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

nit mi se sviđa, niti nesviđa. meni je svejedno. ja je ne bi dirala ni štapom. stvar principa. vidjet ćemo…
[/quote]

A koji je to princip? Ne želim zaraditi iz principa? 😀




Upravo je tako…Optima je best buy svidjelo se to nekima ili ne.
Ne zaboravite, kolo sreće se okreće!

nit mi se sviđa, niti nesviđa. meni je svejedno. ja je ne bi dirala ni štapom. stvar principa. vidjet ćemo…
[/quote]

A koji je to princip? Ne želim zaraditi iz principa? 😀
[/quote]

Ako si htio zaraditi na Optimi trebao si je kupiti na 1.5 kn početkom godine..
Sada kupuju samo pohlepni, dok ostatak polako i mudro prodaje…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Meni je opte u lijepom sjećanju već duže vremena. Nemam je kao ulaganje, nego ponekad uletim i izletim. Slažem se da bi bilo ljepše da sam uletio ranije, ali ne mislim da je ovo putovanje pri kraju i da je ova prodaja Tele2 kraj tunela.

Po meni je best buy, nema tu filozofije, prodaja ide po odluci AZTNA-A, datumi su zadani tj. prvi je 01.07. za predaju postupka prodaje sa procjenom vrijednosti koju predaje HT agenciji.
Međunarodni javni natječaj u siječnju.
Prihodi rastu, očekuje se implementacija ključnih kupaca kroz 2 tromjesečje, EBITDA raste. Vip je već ranije dao ponudu i sigurno je u igri, sad se uključuje i UG…Tele 2 je inače već dioničar Optime koja je zadnji operater koji se prodaje sa značajnim udjelom na tržištu.
Postoji čak realna opcija da se stvari riješe na jesen. Ja sam siguran da ZABA neće izgubiti a oni su napravili konverziju duga u dionice po 10kn.
Pričekajmo pa ćemo vidjeti koja je krajnja prodajna cijena da sad ne pametujem…

New Report

Close