Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Janaf je top firma, ali ove godine je rafinerija u Brodu u remontu čini mi se cijelu godinu. Jel ima neko da zna kako će se to odraziti na prihode?

Valamar je točno 10 kn ispod cijene od prije 2 godine.
Osim toga ubrzo ide dividenda, raste relativno sporo ali sigurno.

Od “bluechipova” solidni JDOS, ZABA, HT, ERNT. Sretan s prve tri kojih imam dosta.
Velike turiste ne bi pogotovo nakon što su zadnjih dana poskupili.
Što sam imao turizma riješio, osim onih koje ne mogu prodati.
Od sektora ok banke i osiguravatelji.
Turizam-Imali smo glavu 2017, čini mi se da je sada rame, pa bude nizbrdo.
Građevina, brodari, industrija, kojekakve nelikviduše…ne bi


Janaf je top firma, ali ove godine je rafinerija u Brodu u remontu čini mi se cijelu godinu. Jel ima neko da zna kako će se to odraziti na prihode?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/m64Fn4Ndn9YaR8n9TrBQNA==.pdf

II.5. Značajni poslovni događaji u tekućem obračunskom razdoblju
 U siječnju 2019. godine sklopljen je Ugovor o transportu nafte za 2019. godinu sa NIS – Naftnom
industrijom Srbije i Ugovor o skladištenju nafte sa LITASCO SA Švicarsk

Mislim da to nije rafinerija u Brodu. To je Srbija.

Informanka.

– evo da malo osvježim temu.
– na današnji dan, virtualna burza, u plusu sam 22%.
– ali taj plus je teško ostvariti u stvarnom portfelju gdje sam 10/5 u plusu 6.7%.
– stvarno se moglo zaraditi na ovoj burzi.
– na žalost zbog porezne politike RH ja sam trgovanje u RH smanjila sigurno za 99%, jedino što radim dio dividende reinvestiram.
– umjesto da na ovom tržištu trejdam ja se s tim sportom bavim na nekim drugim burzama, tako da i provizije idu u neke druge države.
– dobro je što se mogu kladiti na rast ili na pad.

– I love this game.
Pozdrav !

Meni je ta virtualna bezveze. Četvrti sam trenutno a tako dobar rezultat mogu zahvaliti samo Optimi, u koju u stvarnom životu nikad nisam uložio. A ovi iznad mene su tu gdje jesu zahvaljujući Uljaniku koji su kupili po 0,35kn te izašli trostruko skuplje. Na kraju će pobjednik biti onaj koji kupi neku stečajušu po 0,30kn pa je proda na 0,90kn, a zadnji onaj tko je kupi po 0,90 i ostane u njoj do nule.
Možda je “zabavno” ali sa stvarnim životom nema veze.
Osim toga imaš izbor od ukupno dvadesetak papira.


….. Optimi, u koju u stvarnom životu nikad nisam uložio.

– e ja sam uložila u tu Optimu stvarnu lovu.
– trenutno sam u lijepom plusu, a prodati ću ju kada od OPTE budem mogla kupiti lijepog Merđana.
– nadam se da će to biti taman kada neću biti u obvezi ovoj državi platiti porez za tu transakciju.

– OPTE je rizična investicija, te ovo nije nagovor na kupnju.

– I love this game.
Pozdrav !

na ovim razinama best buy:OPTIMA..



….. Optimi, u koju u stvarnom životu nikad nisam uložio.

– e ja sam uložila u tu Optimu stvarnu lovu.
– trenutno sam u lijepom plusu, a prodati ću ju kada od OPTE budem mogla kupiti lijepog Merđana.
– nadam se da će to biti taman kada neću biti u obvezi ovoj državi platiti porez za tu transakciju.

– OPTE je rizična investicija, te ovo nije nagovor na kupnju.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Meni se čini da će se ulažući u Optimu prije nekom drugom kupiti merđana nego sebi

Tko je na 1,5 – 1,6 kn ušao sa nešto većom količinom već sada na ovim razinama ima solidan auto.

Tko je bilo kada usao s vecom kolicinom u opte je kockar.

New Report

Close