Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko ja vidim, kad je alias predlagao kavu 12.3.2019 cijena je bila 95.35c. Sad je 93.68c. Samo toliko

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Best buy definitivno HT na ovim razinama.


Best buy definitivno HT na ovim razinama.

kad dođe ex.div.day cijena će pasti 10 kuna…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

mislim da je pravo vrijeme za uljanik pl i dlkv može i ddjh



Best buy definitivno HT na ovim razinama.

kad dođe ex.div.day cijena će pasti 10 kuna…
[/quote]

Je, ali onda nema 10kn divke.


mislim da je pravo vrijeme za uljanik pl i dlkv može i ddjh

Posebno ddjh. 😉



Best buy definitivno HT na ovim razinama.

kad dođe ex.div.day cijena će pasti 10 kuna…
[/quote]
ja mislim da nece pasti.s obzirom na keš na racunu i dobre rezultate za IQ ,također i pismo čeha upravi gdje se trazi bolji odnos prema dionicarima,imamo i protuprijedlog skupštini za isplatom dividende u iznosu od 29 kuna(koji vjerojatno nece proci).Mislim da da su to dobri signali za otkljucavanje cijene dionice u narednom periodu kao i za puno vecu dividendu sljedece godine.




Best buy definitivno HT na ovim razinama.

kad dođe ex.div.day cijena će pasti 10 kuna…
[/quote]
ja mislim da nece pasti.s obzirom na keš na racunu i dobre rezultate za IQ ,također i pismo čeha upravi gdje se trazi bolji odnos prema dionicarima,imamo i protuprijedlog skupštini za isplatom dividende u iznosu od 29 kuna(koji vjerojatno nece proci).Mislim da da su to dobri signali za otkljucavanje cijene dionice u narednom periodu kao i za puno vecu dividendu sljedece godine.
[/quote]

uvijek je padalo…pa će i sada…vidjet ćeš

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....





Best buy definitivno HT na ovim razinama.

kad dođe ex.div.day cijena će pasti 10 kuna…
[/quote]
ja mislim da nece pasti.s obzirom na keš na racunu i dobre rezultate za IQ ,također i pismo čeha upravi gdje se trazi bolji odnos prema dionicarima,imamo i protuprijedlog skupštini za isplatom dividende u iznosu od 29 kuna(koji vjerojatno nece proci).Mislim da da su to dobri signali za otkljucavanje cijene dionice u narednom periodu kao i za puno vecu dividendu sljedece godine.
[/quote]

uvijek je padalo…pa će i sada…vidjet ćeš
[/quote]
Pada jer ekipi koja lovi dividende i seli se iz dionice u dionicu ne odgovara da placaju porez na kapitalnu dobit.

I? dosli 1Q izvjestaji… Šta je best buy?

najbolje i najsigurnije nešto sa popisa CROBEX prime
+ adris i HT. Sve je dobro, zavisi od ukusa, meni je jasno
da će turizam rasti….


I? dosli 1Q izvjestaji… Šta je best buy?

meni JANF

New Report

Close