Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kratko i jasno[smiley2]

Hmm, hmm, nisam znao da vi kolega Znanče imate bivših prijatelja. Mislio sam da onaj indijanec ima najviše bivših prijatelja??

Za sutra preporučam ubosti HDEL tko ga inače drži na listi želja, nekako mi se čini jako tanka ova prodaja.
Preporučam također pomno praćenje Mundusa i ADplastika, jer se ja mislim iskrcati.

[smiley2]

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo


Ajde da se i ja malo uključim u ovu temu. ( umorio sam se od ovih punomoći i umiljavanja rodbini i prijateljima ) 1. HT ( mislim da je komentar suvišan ) 2. FNVC ( podcijenost, trenutno niska cijena,očekuju se dobri rezultati 3q zbog sezone, širenje poslova ) 3. DLKV ( dobri poslovi ) 4. TNPL ( potcijenost u odnosu na ATPL po svim kriterijima ) 5. TNSA ( valjda bi novi NO trebao nešto uraditi i kupiti dosta dionica za trezor ) 6. ZABA ( tu bi trebalo završiti dosta novaca iz HT-a, dobri rezultati ) Pozdrav svima. P.S. Idem ja “malo” posjetiti neke “bivše” prijatelje da malo popričamo oko HT-a. ( i onda s njim kod bilježnika )

Dajte kolega ne navlačite na HT, u interesu nam je da upisa bude što manje, prema tome mislim da je ovo kontraproduktivno.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zaboravio sam vam napomenuti za sutra i KOEI.[smiley2]

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

THNK, ulomak iz članka u Lideru:

“Ugovor HEP-a i Tehnike o građenju nove poslovne zgrade potpisan je krajem 2006. Izvedbeni projekt zaštite građevinske jame projektirala je tvrtka Conex, koja je i izvođač radova na zaštiti jame. Nadzor izvodi tvrtka Interkonzalting, a reviziju projekta provodi zagrebački Građevinski fakultet. Geomehanički elaborat je izvela tvrtka “Prizma”, no nitko od njenih predstavnika danas nije bio nazočan konferenciji za novinare u HEP-u.

Heaven or Las Vegas


Dajte kolega ne navlačite na HT, u interesu nam je da upisa bude što manje, prema tome mislim da je ovo kontraproduktivno. [smiley2]

Mislim da je vec debelo kasno! Ekipa ide na upis ko na cevape. [smiley9]

skype - ivek1234


plavi: ” Dajte kolega ne navlačite na HT, u interesu nam je da upisa bude što manje, prema tome mislim da je ovo kontraproduktivno. [smiley2] ” Mislim da je vec debelo kasno! Ekipa ide na upis ko na cevape. [smiley9]

slušam na dnevniku, “iz provjerenih izvora saznajemo” do subote upisalo T-HT 210000 građana,
ovo će ispasti veća smola od Magme[smiley16]

Heaven or Las Vegas

U Puli u Fini u svakom momentu od 5-10 novih THT ulagaca[smiley6]Kad skresu pakete bit ce za burek,dobro da nisam izlazio ni iz fondova ni iz dionica,naprotiv nadokupljivao brodare[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

sljedeći tjedan lagano hlađenje, a tjedan nakon toga rast..pa opet rast..i bit će sunčano naredni mjesec

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


U Puli u Fini u svakom momentu od 5-10 novih THT ulagaca[smiley6]Kad skresu pakete bit ce za burek,dobro da nisam izlazio ni iz fondova ni iz dionica,naprotiv nadokupljivao brodare[smiley2]

bas dobro da nisi..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ivek123:

plavi: ” Dajte kolega ne navlačite na HT, u interesu nam je da upisa bude što manje, prema tome mislim da je ovo kontraproduktivno. [smiley2] ” Mislim da je vec debelo kasno! Ekipa ide na upis ko na cevape. [smiley9]

slušam na dnevniku, “iz provjerenih izvora saznajemo” do subote upisalo T-HT 210000 građana,
ovo će ispasti veća smola od Magme[smiley16]

Večeras je na dnevniku Šprajc (ili kako se već zove) rekao da je do danas upisalo 250 000 gađana, te se do sutra očekuje i 300k. Mašala. Ovo će biti još veća smola od magma.
Opet će biti gužve po bankama slijedećih dana. Ljudi će vraćati lovu od kredita.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Znaci da ce banke umijesane u HT sapunicu dobro profitirati!?? Ili mozda grijesim? [smiley9]
A tek kupovina Bluchipova nakon dotoka love od prodaje HT-a??! Sto mislite koliko ce biti novih ‘nepismenih’ investitora koji ce ulagati samo u ono za sto su vec culi. [smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close