Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Forex.

Zlato.

– zašto cijena zlata pada ???
– dokle bi to moglo padati ???

– ako i ne trgujete zlatom pomalo se primiće povoljna cijena za kupnju fizičkog zlata (ako neće to još dolje padati.

– valutni par euro/$.
– s tim najčešće kratkoročno trgujem, ali stvarno gdje će to ići za dva tri dana a kamoli duže stvarno nemam pojma.
– kakve su vaše prognoze ???

– I love this game.
Pozdrav !

Zlato pada jer dolar jaca te ce vjerovatno padat i dalje kao i eurusd

Ignore : renči

Ova tema je već odavno trebala biti ugasena, jer je contradiction in terms……

Ne moze postojati best buy na burzi na kojoj su kupci iz dana u dan sve rjedji, a uskoro bi mogli biti i izumrla vrsta.

A Vi ste tu kolega da se sladite nad ljudima i njihovim gubicima i likujete? Ili da ih nagovarate da prodaju sa 90% gubitka?
Sigurno niste bili ni na doceku vatrenih i smetao Vam je Thompson.

Jednostavno priznajte sebi da ste profulali ceo fudbal.

Burzovno špekuliranje koji je bilo “in” kad se prethodna masa malih ulagača uključila cca 2007/2008.g…… sada je definitivno “out” i čini se da će tako ostati jos dugo vremena……

A vi ste stvarno u stanju svašta bubnuti i ostati zivi…..

Bit će opet in budite sigurni … samo strpljenja

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Ne moze postojati best buy (…)

U 3 godine je strpljenjem na ovoj dionici bilo moguće ostvariti oko 85% pozitivne razlike u cijeni. Ne računajući lijepi dividendni prinos.
Ako je suditi po trendu i najavama, i u sljedeće 3 g. bi se moglo dogoditi nešto slično.


Ova tema je već odavno trebala biti ugasena, jer je contradiction in terms……

Ne moze postojati best buy na burzi na kojoj su kupci iz dana u dan sve rjedji, a uskoro bi mogli biti i izumrla vrsta.

Pa može se i pozitivnije gledati. Što je manje prometa i ulagača, to je tržište neefikasnije. Što znači, cijene nekih dionica nisu realne. Drugim riječima, ima puno preskupih i puno podcijenjenih dionica. Ako znate prepoznati koje su koje, eto divne prilike…



Ne moze postojati best buy (…)

U 3 godine je strpljenjem na ovoj dionici bilo moguće ostvariti oko 85% pozitivne razlike u cijeni. Ne računajući lijepi dividendni prinos.
Ako je suditi po trendu i najavama, i u sljedeće 3 g. bi se moglo dogoditi nešto slično.
[/quote]

Pa do sada je to bilo točno. I ja sam se toga dost kupil na 800 kn.

Ali pazite kada sve počne padati da prodate na vrijeme.

Lp

Pa može se i pozitivnije gledati. Što je manje prometa i ulagača, to je tržište neefikasnije. Što znači, cijene nekih dionica nisu realne. Drugim riječima, ima puno preskupih i puno podcijenjenih dionica. Ako znate prepoznati koje su koje, eto divne prilike…

stvarno?
ne vjerujem


Pa može se i pozitivnije gledati. Što je manje prometa i ulagača, to je tržište neefikasnije. Što znači, cijene nekih dionica nisu realne. Drugim riječima, ima puno preskupih i puno podcijenjenih dionica. Ako znate prepoznati koje su koje, eto divne prilike…

stvarno?
ne vjerujem
[/quote]

stvarno. vjerovao ili ne.
što se prometi i interes smanjuju, to će biti više nerealnih cijena dionica. kako precijenjenih, tako i podcijenjenih. tako je to svugdje, pa ne znam zašto bi zse bio izuzetak.
ok, možda baš ne “puno”, ukupno ih na ZSE nema “puno”, ali opet ovisi što je kome puno. meni je dosta da nađem i 2-3 podcijenjene, ne treba ih biti 150. dosta je da nađete i jednu.
zapravo, bitno je da imate znanja da znate pronaći. i da imate nešto novca da to realizirate.

ne znam zašto, ali čini mi se da tu najviše komentiraju i kukaju ovi koji nisu na agrokoru ostvarili 500% dobit, kako su se nadali i računali, nego su kockanjem sve pogubili…

Jedan ADPL se ne može održati na cijeni od 200 kuna a slovi kao uspješna i profitabilna tvrtka, likvidna, a što onda očekivati od ostalih nevrijednih izdanja.

jedna slika (za 2018. godinu) tisuću riječi ,,, perjanice 2018. godine ,,,, a uskoro,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

New Report

Close