Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što kupiti ???

– slabo mi nešto pišete na ovoj temi.
– imam nešto love plus sam prodala ZABU.
– što kupiti ???
– imam ja neke ideje.
– ali mi dosta pomažu i vaši savjeti.
– zamolila bih drukere i drukerčine da ne daju savjete na ovoj temi.

– I love this game.
Pozdrav !

Litru i kiselu vodu.

1.000 kuna na Hrvatsku da će postati svjetski prvak.

I onda neka netko napiše da Hrvati nisu optimisti.

A kaj se tiče burze dečki su čekali 18 godina da se uđe u finale.

Ne vidim razloga da i ZSE za 20 godina ne procvjeta.

Samo lo.pove u zatvor.
Ste vidli kako nam je reprezentacija prodisala kada su maknuli Mamića.

Lp

Hrvatska u srcu zauvijek.

..dignite cijene dionica , zbilja je već svima dosta …………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@Paulie
Ma di ces to prodavat to ti je sigurnije od love u banci.

KOTR-P nešto na prodaji po 1290
HTCP ima dosta po 350
IKBA skupljati po 1300
TSHC po 11200
Ili možda HT po 148,5
ili ADRS-P ispod 420
A bilo je i obveznica JDGL po 5,85% kamata ali vidim da je to netko pokupio.
Za one koji su optimistični vezano za razvoj turizma dosta su jeftini SNH alfabeti, HZLA i OLVD…
Dosta slab izbor kao i inače.


Što kupiti ???

– slabo mi nešto pišete na ovoj temi.
– imam nešto love plus sam prodala ZABU.
– što kupiti ???
– imam ja neke ideje.
– ali mi dosta pomažu i vaši savjeti.
– zamolila bih drukere i drukerčine da ne daju savjete na ovoj temi.

– I love this game.
Pozdrav !


ADRS – dugo je oko 420kn, a svaki kvartal mlati dobre pare sto znaci da je i svaki kvartal sve jeftinija; q3 je brzo i tu ce bit isto brutalna zarada; suska se da AV odlazi pa ako je to istina kratkorocno moze dobro potegnit, rizik minimalan
ADPL – iako je dividenda brzo mislim da ce past za veci iznos od dividende pa mi dividenda nebi bila glavni okidac za kupnju vec sljedecih nekoliko kvartalnih izvjesca gdje ocekujem brutalnu dobit (Eps 2018. minimalno 20kn); za sad rizik umjeren, ali brzo djelovat ako dodje do globalnih poremecaja
ATPL – skupa, van fokusa, ali dolazi sezona rasta vozarina, nikad do sad nije bilo lose bit na palubi kad vozarine rastu, ima kolicina za kupnju koliko zelis na 460kn; rizik velik
LRH – spekulacije o preuzimanju su glavni okidac kupnje, potencijalna zarada +25%, moguci gubitak (ako ne bude preuzimanja i trziste ne krene jako dolje) oko 7%-10%. Rizik minimalan
Zakljucak, trenutno LRH je BB, nudi dobru premiju uz mali rizik
P.s. nemam ni LRH ni ATPL, cekam da nesto potegne da dodjem do kesa, ali slabo to ide…

Rastimo zajedno...


..dignite cijene dionica , zbilja je već svima dosta …………

bravo, dignite ih vi

dignit će se samo od sebe kad nestane prodaje…
dakle sve ovisi o prodaji

Hrpetina fondovskih filozofa…………….i usputnih brokera…meni prebacuje lopticu oko
cijena …..pa, niste dosta ogulili male investitore…teško vam je odvojiti par sto kuna , za
dizanje crobex-a—???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…Prodam vam ja Leda za 10 000 po komadu ako ste zainteresirani ?

To ti nece uzet niko ni da darujes.

Forex.

Zlato.

– zašto cijena zlata pada ???
– dokle bi to moglo padati ???

– ako i ne trgujete zlatom pomalo se primiće povoljna cijena za kupnju fizičkog zlata (ako neće to još dolje padati.

– valutni par euro/$.
– s tim najčešće kratkoročno trgujem, ali stvarno gdje će to ići za dva tri dana a kamoli duže stvarno nemam pojma.
– kakve su vaše prognoze ???

– I love this game.
Pozdrav !

Daleko su jos neki opci parametri nestabilnosti. Cijena nafte bi zbog inflacije trebala biti preko 125 usd za neku nestabilnost, dolar na razini 1,6 usd/eur, chf/eur skoro 1, a zlato jos nije ni pocelo padati. Fed je kamate nesto malo poceo dizati. Tako da ako nema kraha neke od velikih kompanija, ili ako neki od velikih vodja ne napravi glupost (a do sada koliko izgleda sve drze pod kontrolom), tek nam slijedi rast uz periodicne korekcije. Pitanje je samo koliko ce se i da li ce se uopce ista od toga preliti na zse.

Slazem se za rast nafte. Ne vjerujem u 125 ali 100 USD bi lako moglo. Paralelno ce rasti i cijena etanola. A pogodite gdje ce secer koji ionako vec sada kasni 70% za etanolom.

New Report

Close