Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja bih rekao, Ramorker je stari lav samo s novim imenom, niti jedan početnik se ne bi tako razmetao ni postovima ni milijunima kao on, jednom bi mogao biti u pravu, nešto će sigurno nekada porasti,
zahvaljujem na opsežnom pojašnjenju, imam nešto slično u J&T banci, zanima me kako će oni to izvesti da nam probaju oduzeti dionice što jeftinije, ponudili su cijenu primjerenu našoj burzi, naravno da nisam dao, pa da vidimo

HPDG?

ikba ?
imam dionice pa mozda nisam realan , ali mi se cini da bi mogao bit bb
ok, nelikvidnost, pa ak se udje sa vise love, problem je izac.
ako ju gledamo u odnosu na zabu, pbz , podcjenjena jako ( barem po meni )

opte?
takodjer imam dionice, moguca prodaja, cijena bi trebala ici gore barem puta dva tri.
naravno ne mora doci do toga, sumnjam da ce zaba i ht kao vecinski dionicari gubit ovdje, plus neke
stvari koje nebi pisao jer nisu iz top 10 ( radi zastite podataka ) Naravno moze sve bit suprotno od onog kaj ja mislim.

kodt? takodjer imam dionice, istina mozda je cca 2000 kuna je skupo, ali mozda nisam realan posto mi ulaz cca 1066 kuna , ali firma radi super , izvoze itd… Ovdje sam bez brige i pameti , barem do sada, uopce ne znam takorekoc nista o firmi , zaboravio kaj znao, procitam izvjesce i odlucim ostavit …

imam jos nekih pickova , ali toliko za sada ….
molim za misljenja o gore napisanom.

#Živiživot#Životnemareprizu

#Hvalaidoviđenja_v.2


Rangiranje dionica kombinacijom growth i value varijabli temeljem ttm podataka nakon q1 2018. Raspored od 1. do 20. mjesta od ukupno sezdesetak dionica koje pratim. Mojih dionica 9 od prvih dvadeset. Sastav prvih dvadeset me iznenadio, ako uocim greske ispraviti cu:
LURA-R-A
ADPL-R-A
SAPN-R-A
MDKA-R-A
AUHR-R-A
KODT-P-A
HT-R-A
HUPZ-R-A
ATGR-R-A
ATPL-R-A
VLEN-R-B
ARNT-R-A
ULPL-R-A
PODR-R-A
TUHO-R-A
MAIS-R-A
ERNT-R-A
ILRA-R-A
HTPK-R-A
KRAS-R-A
Također početkom prošle godine rasturao je ledo, a prije godinu dana viro, zato oprez s visokoplasiranima.

@Doktore

Već mjesec dana te želim pitati kako ti je npr. ATPL pao u tu tablicu dok je bio cca. 600 kuna, a nije prošle godine kada je bio cca 200 kuna.

Pa kad vidim prije Viro i Ledo…..

Da li siguran da tvoja tablica pokazuje dionice koje treba kupiti?

Po ovome pokazuje dionice koje bi hitno trebalo prodati?

U čemu je štos (greška) i da li si je uspio otkriti?

Lp

Lura,Adpl i jos 4 dionice iz top 10 su za jedan ostri propad. Mogao bi reci od svega mozda Sapn,Ulpl,Ernt i HT su za kupiti.
Inace imam dionice Saponie i od danas Ernt i ovo nije nagovor na nista.


Lura,Adpl i jos 4 dionice iz top 10 su za jedan ostri propad. Mogao bi reci od svega mozda Sapn,Ulpl,Ernt i HT su za kupiti.
Inace imam dionice Saponie i od danas Ernt i ovo nije nagovor na nista.

Pa nedavno si na temi HT govorio da ce HT pasti na 110 kuna.
Kako je sada za kupovinu a do nedavno si tvrdio da ce ici 110 kuna?

Trenutna cijena je 150 kuna, ako si tvrdio da ce biti 110 kuna to je jos pad od 30%.

Sam si sebi kontradiktoran, kako je sad odjednom za kupnju a target ti je 110 kuna?



Rangiranje dionica kombinacijom growth i value varijabli temeljem ttm podataka nakon q1 2018. Raspored od 1. do 20. mjesta od ukupno sezdesetak dionica koje pratim. Mojih dionica 9 od prvih dvadeset. Sastav prvih dvadeset me iznenadio, ako uocim greske ispraviti cu:
LURA-R-A
ADPL-R-A
SAPN-R-A
MDKA-R-A
AUHR-R-A
KODT-P-A
HT-R-A
HUPZ-R-A
ATGR-R-A
ATPL-R-A
VLEN-R-B
ARNT-R-A
ULPL-R-A
PODR-R-A
TUHO-R-A
MAIS-R-A
ERNT-R-A
ILRA-R-A
HTPK-R-A
KRAS-R-A
Također početkom prošle godine rasturao je ledo, a prije godinu dana viro, zato oprez s visokoplasiranima.

@Doktore

Već mjesec dana te želim pitati kako ti je npr. ATPL pao u tu tablicu dok je bio cca. 600 kuna, a nije prošle godine kada je bio cca 200 kuna.

Pa kad vidim prije Viro i Ledo…..

Da li siguran da tvoja tablica pokazuje dionice koje treba kupiti?

Po ovome pokazuje dionice koje bi hitno trebalo prodati?

U čemu je štos (greška) i da li si je uspio otkriti?

Lp
[/quote]

Nisam bas nesto otkrio. kod atpla ttm dobit je popravila i value komponentu i kratkorocne trendove, ne rasclanjuje se od cega je dobit dosla, i to je bilo dovoljno da se probije u prvih 20. kod vira isto podaci ttm su cinili cuda na ciklickoj dionici pred sunovrat ciklusa. LEDO je bio drugaciji problem. ATPL i ranije VIRO pokazuju da model ocito lose filtrira.

#Chacha#Sevracha

Što kupiti ???

– slabo mi nešto pišete na ovoj temi.
– imam nešto love plus sam prodala ZABU.
– što kupiti ???
– imam ja neke ideje.
– ali mi dosta pomažu i vaši savjeti.
– zamolila bih drukere i drukerčine da ne daju savjete na ovoj temi.

– I love this game.
Pozdrav !


Što kupiti ???

– slabo mi nešto pišete na ovoj temi.
– imam nešto love plus sam prodala ZABU.
– što kupiti ???
– imam ja neke ideje.
– ali mi dosta pomažu i vaši savjeti.
– zamolila bih drukere i drukerčine da ne daju savjete na ovoj temi.

– I love this game.
Pozdrav !

Prodam vam ja Leda za 10 000 po komadu ako ste zainteresirani ?

New Report

Close