Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Best buy VIRO i isti ce uskoro eksplodirati po mom misljenju.

Gradjevinci (DLKV, IGH) i banke (ZABA, HPB) bi mogli postati hit..za građevince se najavljuju veliki projekti (željeznice, pelješki most, novi autoput do Dubrovnika), a što se tiče banaka od sada samo poslovanje s dobiti..

Također ATPL lijepo raste..na krilima porasta capeova..

Ostalo kao npr. VLEN, DDJH za sada stoji, ali bi se uskoro na dobru vijest moglo probuditi..

Turisti (svi) za sada stoje do objave rezultata za 2. i posebno 3. kvartal..sezona dividendi je počela..

Fondovske dionice (HT, ERNT) bez pravog smjera za sada osim PODR i ATGR koje su odradile rast..

Nagodba je na putu, bdp raste, zaposlenost raste, nezaposlenost pada..


Best buy VIRO i isti ce uskoro eksplodirati po mom misljenju.

Samo da ne eksplodira u facu svima nama koji smo ga kupili u zadnje vrijeme…


Best buy VIRO i isti ce uskoro eksplodirati po mom misljenju.

Cekam i ja tu eksploziju ali sam vec lagano umoran od cekanja i tu i na drugim pozicijama.

get rich or die tryin'

Dok je cukar u dućanima 3,25 kn viro je best bajbaj

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Dok je cukar u dućanima 3,25 kn viro je best bajbaj

jedan od jacih komentara :’)

+OPTE…

+DLKV


Dok je cukar u dućanima 3,25 kn viro je best bajbaj

Kad cijena na policama bude 6kn bit ce i Viro na 350 kn. Kupuje se na dnu…a to je sada

Koliko vidim po grafu Viro dno je bilo 18.04. na 135kn, ali ni sada nije daleko..
Možda ovo dođe u domet radara, bumo vidjeli 🙂



Dok je cukar u dućanima 3,25 kn viro je best bajbaj

Kad cijena na policama bude 6kn bit ce i Viro na 350 kn. Kupuje se na dnu…a to je sada
[/quote]

Samo vi kupujte.
Dno se moze utvrditi tek u retrospektivi.
Znaci kad ode znacajno iznad 150 i zadrzi se tamo.

ZSE = burekdžinica

moj best buy se lagano približava zadanoj cijeni
HT -145

New Report

Close