Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK: ” Nisam među zidarima, ali mislim da bi ona dva društva, što su dobila most Pelješac mogla porasti. Ipak se radi o 1.95 milijardi na tri firme. ” Biti će iza nas koji miliončić,već smo nešto zaradili na studiji,sad ćemo i na glavnom projektu pa nadzor nije loše [smiley1]

….mala škola navlačenja[smiley1][smiley2]



davids:

SLK: ” Nisam među zidarima, ali mislim da bi ona dva društva, što su dobila most Pelješac mogla porasti. Ipak se radi o 1.95 milijardi na tri firme. ” Biti će iza nas koji miliončić,već smo nešto zaradili na studiji,sad ćemo i na glavnom projektu pa nadzor nije loše [smiley1]

….mala škola navlačenja[smiley1][smiley2]

Taj megaprojekt je na vrlo staklenim nogama

Hell is Empty and all the Devils are Here

Zašto nitko ne spominje VDKT? Pa odlično su podnijeli negativan trend…

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Zašto nitko ne spominje VDKT? Pa odlično su podnijeli negativan trend…

Valjda zato kaj su loše podnjeli izvješće [smiley2]

Pisanje na forumu se je isplatilo.
– SDP neće oporezivati do 50.000kn, što ? dividendu, kapitalnu dobit ili nešto treće, naravno ako dobiju na izborima.
– molila bih gospodu koja se slikovno i jezično pretstavljaju kao drug Jurčić da mi pobliže objasne na što su mislili ako pobjede na izborima.
– sve u svemu dobro, ako pobijede i jedni ili drugi biti će nam veselo i zabavno na burzi.

– p.s. danas sam dosta toga prodavala na burzi.
– HT su upisale i dvije moje prijateljice, i to svaka po tri paketa, e ja sam rekla kad one kupe prve dionice morati će se biti jako oprezan na burzi.
Pozdrav !


HT su upisale i dvije moje prijateljice, i to svaka po tri paketa, e ja sam rekla kad one kupe prve dionice morati će se biti jako oprezan na burzi. Pozdrav !

kupite LEDO i ne brinite
[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Pisanje na forumu se je isplatilo. – SDP neće oporezivati do 50.000kn, što ? dividendu, kapitalnu dobit ili nešto treće, naravno ako dobiju na izborima. – molila bih gospodu koja se slikovno i jezično pretstavljaju kao drug Jurčić da mi pobliže objasne na što su mislili ako pobjede na izborima. – sve u svemu dobro, ako pobijede i jedni ili drugi biti će nam veselo i zabavno na burzi. – p.s. danas sam dosta toga prodavala na burzi. – HT su upisale i dvije moje prijateljice, i to svaka po tri paketa, e ja sam rekla kad one kupe prve dionice morati će se biti jako oprezan na burzi. Pozdrav !

Izgleda da svi kupuju HT osim Sarice Hej, kako li to objasniti ivana7?
[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Izgleda da svi kupuju HT osim Sarice Hej, kako li to objasniti ivana7? [smiley6]

– mala Sarica ipak ima svoje dionice u koje vjeruje.
– ma i one moraju krenuti, već godinu dana su ili na nuli, ili u minusu.
– ali naša Sarica je sposobna i za brzi zaokret, a jeste li Vi.
Pozdrav !

Da li sam ja sposoban za kakav zaokret, prema čemu, prema dionicama Sarice Hej?
Teško, da ne kažem , nemoguče.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Da li sam ja sposoban za kakav zaokret, prema čemu, prema dionicama Sarice Hej? Teško, da ne kažem , nemoguče.

– ma ne odnosi se na Vas gospodine Plavi, Sarica (Zimzelen, Gastarbajter) navuče investitore na određene dionice i prvi bježi iz istih kad dođe gusto, ali to isto ne uspijeva i drugima.
– Vidim kako je moderator s razlogom prekinu Vašu diskusiju Plavi – Sarica.
– ali ipak nije u redu što je svašta o tebi napisao na jednom drugom forumu.

– još nisam dobila odgovor na post od druga Jurcica, držimo se ipak teme, savjeti, preporuke …
Pozdrav !

Da prekinuto je sa razlogom, slažem se.
Što je napisano na drugom forumu, ne znam , jer ne pratim niti se zamaram time.
Što se tiče savjeta, ja ih ne dajem nikada i nikome, svako je vlasnik svojih novaca i neka odluka bude na njemu samome.

Samo bi trebalo malo više proanalizirati dobro sve o čemu se piše na forumuma, posebno kada se radi o neargumentiranom drukanju.
pozdrav

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

– ma ne odnosi se na Vas gospodine Plavi, Sarica (Zimzelen, Gastarbajter) navuče investitore na određene dionice i prvi bježi iz istih kad dođe gusto, ali to isto ne uspijeva i drugima.

Iako cijenim kolegu Plavog isto ovo o cem Ivana pise je i Plavi izveo s JNAFom.

New Report

Close