Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ko je još vidjo da se politčar sutim bavi. Mi smo tu da se bavmo politkom, što unutrašnjom, što vanjskom, a ostalo nek rade stručni timovi. Joj, što ćnam bit lijepo, jedva čekam

– moju omiljenu temu ste prebacili u političke vode.
– šteta ovog vikenda nema niti jedne preporuke.
– a možda i nisu potrebne, jer će se ovaj tjedan samo upisivati i upisivati HT.
– ali ja tu ipak vidim i neke druge prilike.
– a HT, naravno kako ću i puno toga upisati.
Pozdrav !

Ajde, preporuke samo za Ivanu 7.

Ovo je zadnji tjedan kada ljudi mogu izvlačiti lovu za HATEJA (poslje će biti sve na knap)
Zato postavi mine na svojim omiljenim dionicama na razinama do koje misliš da će biti rasprodaje.
I to je to – dobar tek!

La vita e bella!


Ajde, preporuke samo za Ivanu 7.

– a ovi drugi je neće primjetiti.
Pozdrav !

Nisam među zidarima, ali mislim da bi ona dva društva, što su dobila most Pelješac mogla porasti. Ipak se radi o 1.95 milijardi na tri firme.

No respect


Kolega Ivana 7, meni su vaša taksativna nabrajanja naprosto neodoljiva…. Kada vidim vaše crtice: – – – – nekako se sav raznježim…. [smiley2]

Povremeno navratim na ovaj topic i svaki put manje kao investitor, a više kao čovjek ostanem razočaran.
Pun kufer bezvrijednih crtica baš kao i frustracija.
Koliko vidim topic je otvorio prvoklasni navlakač a nastavlja sa drugorazrednim navlačenjem trećerazredni investitor.
Oni koji se budu u ovome prepoznali ako mi zamjere nisu ni vrijedni daljnjih prepucavanja ni komentara jer je ovaj post isključivo namjenjen vapaju da Vijeko i ovu temu zatvori baš kao i onu o DT i 13 Eura.

Pozdrav

Scio me nihil scire


Nisam među zidarima, ali mislim da bi ona dva društva, što su dobila most Pelješac mogla porasti. Ipak se radi o 1.95 milijardi na tri firme.

Biti će iza nas koji miliončić,već smo nešto zaradili na studiji,sad ćemo i na glavnom projektu pa nadzor
nije loše
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Povremeno navratim na ovaj topic i svaki put manje kao investitor, a više kao čovjek ostanem razočaran. Pun kufer bezvrijednih crtica baš kao i frustracija. Koliko vidim topic je otvorio prvoklasni navlakač a nastavlja sa drugorazrednim navlačenjem trećerazredni investitor. Oni koji se budu u ovome prepoznali ako mi zamjere nisu ni vrijedni daljnjih prepucavanja ni komentara jer je ovaj post isključivo namjenjen vapaju da Vijeko i ovu temu zatvori baš kao i onu o DT i 13 Eura. Pozdrav

– moj savjet za tebe, i sve one koji misle kao ti, pa ne otvarajte ovu temu.
– ja obično vikendom i pokrećem ovu temu.
– ovo ljeto je ova tema pala u potpuni zaborav.
– a tema je zgodna, možda sam i trećerazredna ulagačica, ali jedno je sigurno, nikoga ne navlačim.
– dosta ima i zabavnih tekstova koji nisu vezani za dionice.
– po meni su puno veća navlačenja na temama o pojedinim dionicama, jer ćete tamo uvijek nači iste likove koji samo drukaju svoje dionice,
– a tu ima stvarno dobrih preporuka (nekad više nekad manje).
– navlačenja su minimalna i ja ću prva pisati protiv takvih dionica.
Pozdrav !

jel navlacenje ako kazem da je LEDO jedini kroz ovu korekciju prosao gotovo neokrznuto i da netko konstantno skuplja..milijunima?[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


jel navlacenje ako kazem da je LEDO jedini kroz ovu korekciju prosao gotovo neokrznuto i da netko konstantno skuplja..milijunima?[smiley1]

Nije [smiley2] mislim da ne spada u tu kategoriju.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

A TNPL..???[smiley1]
i on…


jel navlacenje ako kazem da je LEDO jedini kroz ovu korekciju prosao gotovo neokrznuto i da netko konstantno skuplja..milijunima?[smiley1]

Je, jer ista stvar je sa INGR, ULPL i TOZ.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I DLKV se do danas drzao, mislim da ce svi najizdrziviji barem 3% dolje ovaj tjedan

Dobro je, samo da ne bude gore.

New Report

Close