Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da morate odabrati samo jedan best buy na zse za milju kn koji bi to bio?

– o tome se je pisalo na ovoj temi, potrebno je odvrtjeti nešto stranica unatrag.
– ali nije mi teško ponoviti.
– samo jedan BB na ZSE je svakako JMNC.
– na toj dionici se je već dosta dioničara obogatilo.
– samo ima jedan problem, dionica je toliko dobra da je jako teško doći do te dionice.
– pokušajte preko pp gospona Lopine doći do info kako i kojim kanalima doći do te dionice.
– inače sama dionica je omiljena investicija za sve investitore koji nam dolaze iz Vlajolenda.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Nažalost nisam u mogućnosti da vam pomognem da dobijete Jamnicu,LEDO,Zvijezdu.Čak da se i pruži prilika da se Jamnica može kupiti po 700.Ledo po 72 ili pak Zvijezdu po 35 po koliko sam ja kupovao može vam se dogoditi da vas blokiraju i da u konačnici dobijete ništa ako se nagodbom eliminiraju sadašnji vlasnici.Hrabri su mogli u nekoliko dana zaraditi i 500% ako su kupovali 22.12.2017 prodati dio za pokriće početnog uloga,moglo se nešto dodatno istrejdati.I sada sam punTodex papira koji kao da su poklonjeni,a poklonjenom konju se ne gleda u zube.Ali ako dobijemo nešto postat ću milijuner ili barem blizu toga.
Danas su mi vraćena blokirana sredstva po kupovnim nalozima u Todexu pa sam dokupio VLEN i čekam Tehniku.
Lenac kao najpotentnija dividendna dionica.
Tehnika kao dionica koja ulazi u Crobex,pa bi se kupnja mogla pojačati ..nekoliko desetaka posto,ali tko nije sklon riziku ne bi se trebao izlagati Tehnici.U Crobex uloazimo sigurno,ako nas ne sasjeće PSN.

da trenutno Vlen je jako jeftin pa evo i vas gospodicna Ivana u top 10



Jdpl

– i kakva su vam iskustva s tim Jadnoplovom ???
– je li možda pročitate i koje izvješće koje izbace ???
– što mislite u kom smjeru će ići cijena na tom Jadnoplovu ???
– zašto je dionice Jadnoplova prodao mali Jovo koji radi na porti JDPL ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Pise ti se Jadroplov. sto se tice iskustva ,samo pozitivna.sto se tice cijene,nedavno objavljeno ocekivanje.a ovo zadnje,to sama pitaj malog jova,znas gdje radi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ivana7
Kakvo je stanje sa rh građevinom?

– katastrofalno, barem za one koji kotiraju na burzi.
– THNK tamo sam bila u plusu 50%, pa se mlijeko prolilo, ali nećemo sada žaliti za prolivenim mlijekom.
– THNK sam prodala i kupila 1 dionicu MDKA.
– od građevine trenutno imam samo dionice INGRE, čak sam ih i malo dokupila, izvješće o.k. stvarno nemam pojma dokle ću to držati.
– sva ostala građevina koja je na burzi živa katastrofa.
– prodala sam i DLKV (ako je i to građevina) sa manjom zaradom, sretno svima koji u tome ostaju.

– I love this game.
Pozdrav !


Jamnica se može kupiti po 700.Ledo po 72 ili pak Zvijezdu po 35 po koliko sam ja kupovao .Hrabri su mogli u nekoliko dana zaraditi i postati milijuneri ili barem blizu toga.

– gospon Lopina naše mlade novopečene investitore će svakako zanimati kako ste zaradili prvi milijunčić na burzi ???

– I love this game.
Pozdrav !

@Ivana
Jesu kod Vas u 8. mjesecu kapaciteti popunjeni imam zainteresirane.



preporuka ht

– je li preporučate fiksni ili mobilni ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Kaj nisi ti preporučala kada HT padne na 150 kn prodati sve kuće i stanove, uzeti kredit i sve uložiti u HT.

Naravno, onda je bil 320 kuna.

Na tom HT sam izgubil jako dobar auto.

Njemački način uništavanja hrvatske firme, a korištenje (besplatno) hrvatske infrastrukture.

Anonimno, 01.03.2018. u 23:46
p.s. znam kako je velika većina vas pogubila na ZSE lijepe novce, ali to ne bi trebao biti razlog da na ovoj temi drukate bezvezne dionice na kojima se novci mogu samo pogubiti.

Anonimno, 01.03.2018. u 23:46
– probaje pronaći i drukati na ovoj temi dionice koje će ostvariti lijepi rast i imaoce tih dionica obradovati velikim dividendama.

Mislim da nije problem drukanja bezveznih dionica.

Vaš problem je što drukate na bezveznoj burzi.

Trebate naći burzu gdje ulagači imaju veći fond za ulaganje od 30.000 kn.

Da li ste razmišljali o Bugarskoj ili Rumunjskoj burzi?

Na koji način iz Zagreba trgovati na rumunjskoj ili bugarskoj burzi?

Best buy Podravka i Adris. A uskoro i secarasi. US i EU razmatraju uvodjenje ulaznih taksi za uvoz secera sto bi lako moglo dici cijenu. Brazil najavljuje povecanu proizvodnju etanola a Indija isto priprema mjere. Slicno nafti na 30USD.


– od građevine trenutno imam samo dionice INGRE, čak sam ih i malo dokupila, izvješće o.k. stvarno nemam pojma dokle ću to držati.
– sva ostala građevina koja je na burzi živa katastrofa.
– prodala sam i DLKV (ako je i to građevina) sa manjom zaradom, sretno svima koji u tome ostaju.

– I love this game.
Pozdrav !

kad sam pročitao kakve su odredbe ugovora Ingra-Vlada RH-Grad Zagreb, tipa indeksacija, depoziti, operativni troškovi, sve mi je draža Ingra
koštala je Arena navodno 115 mil eur, u konačnici će Grad preko Holdinga platiti (nitko nije siguran u konačnu cifru) 250-300 mil eur
a Holding na upravljanju Arenom skuplja samo gubitke, fino se Opp ogradio od svega 😉

Evo i mojih favorita za 2018 , izvješča izvrsno izgledaju i nema puno nepoznanica zasad:
-Adpl
-Ftb turizam(lrhc)
-Rivp
-Mdka
-Atgr
-Plag
-Kodt

Nije nagovor na kupnju, držanje i prodaju. Samo moje osobno mišljenje koje ne mora biti točno. Niti je investicijski savjet.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close