Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da bu ulpl … naravno da sam subjektivan jer se krcam i dalje … pa ko živ ko mrtav
Počeo se vraćat i u opte

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Iskreno ne bih se usudio toliku lovu staviti u 1 dionicu znojenje bi bilo pretjerano..Vidjeli smo to kroz čitavu 2017, najprije euforija a onda spuštanje u p.m. Ja sam intervenira u svoj porfelj u 2017 više puta nego 5 godina prije sve skupa.
Ja sam najviše love utuka u adpl i gamu skoro 50 % portfelja ali ni to nebih preporučio.
Da je i 100.000 kn u pitanju prije bih to stavio u 6-8 dionica .
Nije nikakva preporuka za ništa niti investicijski savjet.


Juka,
Pitanje je bilo da se izabere 1 best buy za ulog od milju kuna.
Naravno da je diversifikacija obavezna pri investiranju (u realnosti), ali pitanje je hipotetsko i uopce nije jednostavno. Treba naci dionicu s prihvatljivim prinosom, a sto manjim rizikom (risk/reward ratio) s tim da je naglasak da se kapital sacuva jer je sve u jednoj kosarici.
Pokusaj i ti…uopce nije lagano, izabrao sam ATGR koju nemam u portfelju

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Jdpl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

preporuka ht


preporuka ht

– je li preporučate fiksni ili mobilni ???

– I love this game.
Pozdrav !



preporuka ht

– je li preporučate fiksni ili mobilni ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Nisi cula za MAGENTU???


Da morate odabrati samo jedan best buy na zse za milju kn koji bi to bio?

– o tome se je pisalo na ovoj temi, potrebno je odvrtjeti nešto stranica unatrag.
– ali nije mi teško ponoviti.
– samo jedan BB na ZSE je svakako JMNC.
– na toj dionici se je već dosta dioničara obogatilo.
– samo ima jedan problem, dionica je toliko dobra da je jako teško doći do te dionice.
– pokušajte preko pp gospona Lopine doći do info kako i kojim kanalima doći do te dionice.
– inače sama dionica je omiljena investicija za sve investitore koji nam dolaze iz Vlajolenda.

– I love this game.
Pozdrav !

#Fali more#drž se kraja


Jdpl

– i kakva su vam iskustva s tim Jadnoplovom ???
– je li možda pročitate i koje izvješće koje izbace ???
– što mislite u kom smjeru će ići cijena na tom Jadnoplovu ???
– zašto je dionice Jadnoplova prodao mali Jovo koji radi na porti JDPL ???

– I love this game.
Pozdrav !

1M kn na ovim razinama burze se sve stavlja u jednu firmu, npr. 10M na 4000 bodova na 2 firme
itd…

diverzifikacija sa 30k kn u tri firme? ccc :-)))



Nitko ništa … koji je best buy?


– dosta mi je bilo čudno da nitko nije spomenuo MDKA.
– a MDKA je kod mene zastupljena u prvih TOP5 pozicija.

– ova dionica mi je donijela prinos od 15% kroz dividendu 2.000 kn po dionici (isplaćeno u siječnju) plus rast same dionice od 15%.
– tako da od isplate dividende pada dionice takoreći nije ni bilo.

– u ovome prekjučerašnjem padu burze na ovoj dionici pada nije bilo.
– dobro je to što u ovoj dionici nema trejdera i špekulanata koji vole pušiti lovu.
– a teško je i doći do ove dionice, teško ju je kupiti po nekoj nižoj cijeni.

– negativnosti, dužan im je Agrokor, i za te novce mogu pisti kući propalo, i tu su spušili 1/3 kapitala.
– tu ubija nelikvidnost.

– prednosti, stvarno velika dividenda tu ima love i za zimovanje i za ljetovanje i još vam ostane love za reinvestirati.
– samo za tako nešto ipak morate imati malo više dionica.

– eto ja bih preporučila za BB dionicu MDKA.
– zašto bih preporučila upravo ovu dionicu ??? jer smo mi dosta bolesna nacija i ovaj distributer tableta ima u RH stvarno sjajnu perspektivu.
[/quote]

MDKA.

– evo prije dvadesetak dana 7/2 sam vam na ovoj temi preporučila za BB dionicu MDKA.
– preporučila sam ju jer je ostvarila rast od cca 15% + su u siječnju isplatili dividendu od 2.000 kn.

– u međuvremenu je dionica ostvarila dodatni rast od cca 15% te je trenutno na cijeni od 17.000 kn.
– trenutno će se još neko vrijeme dionicom trgovati 16-17.000kn ali se iz aviona vidi rast od preko 20.000 kn.
– ovo je trenutno najskuplja dionica na ZSE, ali vrijedi te novce, meni je ova dionica donijela dividendni prinos od 15%.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. znam kako je velika većina vas pogubila na ZSE lijepe novce, ali to ne bi trebao biti razlog da na ovoj temi drukate bezvezne dionice na kojima se novci mogu samo pogubiti.
– probaje pronaći i drukati na ovoj temi dionice koje će ostvariti lijepi rast i imaoce tih dionica obradovati velikim dividendama.

Ivana7

Kakvo je stanje sa rh građevinom?

New Report

Close