Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Njemačku? Platiš režije i stanarinu i ostane ti sića, slično kao i ovdje. Skandinavija je već druga priča. Ali te hladne zemlje ne preporučam nikome osim pingvinima.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


1. Valamar ili
2. Adris ili
3. ADPL

Dividende sigurne, rizik vrlo umjeren ili mali.

Prvi se slažem, drugi se isto donekle slažem jedino imam pick na menadžment, al reći rizik sigurno nije ni umjeren ni mali…AUHR ti je tu zlatna koka….

Best buy u 2018. godini je ATPL koja je po visini prinosa bila best buy i u 2017.

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


Best buy u 2018. godini je ATPL koja je po visini prinosa bila best buy i u 2017.

Pa nije prvi april. Pa bdi treba prijeći 3.000 bodova samo da Vam dionica ostane na cca 700 kuna.

Naravno uz uvjet da ne prodaju više ni jedan brod.

O tečajnim razlikama ćemo drugi put.



best buy: keš na računu

Najbolje u banci.
0,5 % kamate – porez.
Luuuudilo !
[/quote]

Ma zamisli sreće Uprave Tehnike i dioničara da je Uprava pare stavila u banku umjesto što ga je posudila Todoriću u Agrokor.

I da. Neće morati platiti porez na mjenice.



best buy: keš na računu

Najbolje u banci.
0,5 % kamate – porez.
Luuuudilo !
[/quote]

Ma zamisli sreće Uprave Tehnike i dioničara da je Uprava pare stavila u banku umjesto što ga je posudila Todoriću u Agrokor.

I da. Neće morati platiti porez na mjenice.

Luuuuuuuuuuuuuuuuudilo brale!

Tu se slažemo da je bolje da su otišli u jednu drugu ustanovu koja uskoro dobiva FONtanu.


Juka,
Pitanje je bilo da se izabere 1 best buy za ulog od milju kuna.
Naravno da je diversifikacija obavezna pri investiranju (u realnosti), ali pitanje je hipotetsko i uopce nije jednostavno. Treba naci dionicu s prihvatljivim prinosom, a sto manjim rizikom (risk/reward ratio) s tim da je naglasak da se kapital sacuva jer je sve u jednoj kosarici.
Pokusaj i ti…uopce nije lagano, izabrao sam ATGR koju nemam u portfelju

Ma pitanje je glupo, tko normalan moze 100% iznos staviti na jednu poziciju,al ok, ovo je hr pa valjda i takve ideje ljudi imaju


…Treba naci dionicu s prihvatljivim prinosom, a sto manjim rizikom (risk/reward ratio) s tim da je naglasak da se kapital sacuva jer je sve u jednoj kosarici.

Trenutno LRH ili HUPZ.HUPZ nemam.

Za 2018
Uljanik plovidba
V lenac
Ledo

Atpl

OPTE bi po meni ove godine mogla dobro potegnuti – obveze iz PSN se uredno vraćaju, redovno poslovanje je profitabilno, spajanje sa H1 je uspješno provedeno, a za godinu i kusur planira se prodaja firme nekome iz branše jer je sada najveći dioničar banka kojoj nije cilj upravljanje telekom firmom nego dobiti keš.

Ignore: KressoM, delux


Za 2018
Uljanik plovidba
V lenac
Ledo

Hpb.
Samo citajte brojeve.
Kolega investimir je u pravu kada propagira taj princip rada.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close